Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Blago vama ako osecate, mislim da su puno iskusnija i namazanija ekipa od nas i da ce to presuditi veceras. Daj Boze da gresim.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Malo statistike, u poslednje dve decenije, deset puta smo gostovali u Francuskoj i skor je 2-8. Pobedili smo Asvel u sezoni 01-02 i Roan u sezoni 07-08.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Jbm li ga. Granice na više rastu. A mi njih možemo da dobijemo samo na manje.
cigani su ih u prvom delu dobili 66-62. Sada su ulozi veci nego tada. A granica na njih je otišla na 79. A mi od kako je došao Trinkjeri retko u ozbljinim utakmicama primamo toliko.
Ako koncentracija i cvrstina budu na nivou, imamo šansi. I da ih ne kenja šut naravno...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nema tu puno filozofije.

Igrati pametno i skoncentrisano, to je produslov svega. Bice utakmica dosta drugacija od one u BG. Svi moraju da daju doprinos na obije strane a neko u napadu bas da povuce kao Markus u Zadru ako hocemo pobjedu.

Skroz sam opusten, karat cemo Lakomba kao sto smo i Khaudija :D

Napred PARTIZAN!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Sve zavisi od suta spolja. Vreme je da Vanja nastavi gde je Markus poceo u Zadru.
Jebote gledam nesto, ovaj Moanko je 12 u domacem prevenstvu. Daj da ih zgazimo, uz dramu naravno :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ne mora uz dramu, a ne mora ni da ih zgazimo, ali se necemo buniti ako pobjedimo :D. Nismo ni Zadar dobijali cesto tamo pa sto se ne nadati da mozemo i ove. Trinkijeri zvuci kao da zna sta treba da radi a vjerujem da su na tome radili. Ajmo crno-beli!

Dajte neki dobar link.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Jebi ga...

Al ajde da ne pametujemo... dobili smo ih
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
A Asvel 2018... :) smo dobili u Grancuskoj ove godine, evo i ove indijance. Sve ok. Imao sam mnogo pozitivnih stvari da napisem, ali toliko me je nekako ujebao ovaj promasaj Jankovica, neverovatno. Ne znam.... Nisam ljut, zadovoljan sam, ali ovo....nemam komentar. Bravo za momke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top