Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dobro je da smo ovo izvukli na kraju, a jel moze neko da mi objasni ulogu Aranitovica u celom drugom poluvremenu i drzanju malog Gegica na klupi?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Nisam gledao... na svadbi sam... svaka im cast vrhusnka pobeda(nisam se iskreno nadao) ...

Za malog Dukija bez patetike, neka ovo bude njegova pobeda... mi grobari ovde na svadbi smo se isplakali kao za najrodjenijeg.

Svi u Pionir sledece subote. Jedva cekam da odgledam reprizu.
Jebem ti zivot ovaj kada ovde zive gmizavci kao Djuric i Vulin, a ono dobro i lepo ode a da zivot nije pocelo.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Vanja dobar, Gagić bolji nego ranije, Zagorac hrabra trojka kada se lomilo.
Stigli su hrvati do -1 što velikom srećom u šutu i zbog baš domaćinskog suđenja.
O našim manama ne bih u ovom divnom trenutku.
Bravo majstori, tako nam malo treba da budemo srećni.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Bravo.Prvo poluvreme iz snova,drugo kosmar kada su ovi krenuli da ubacuju sve sto sutnu.Na bekovima imamo opasne odbrambene igrace.Nikolic,Gegic,Aranitovic grizu.Lendejl ce tu izgleda imati najvece oscilacije,na delove razbija,na delove ne zna gde se nalazi.Svi su dali odlican doprinos ovoj veoma vaznoj pobedi za samopouzdanje u nastavku sezone.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Sokici u prvom nisu mogli jezero da pogode, dok su im u drugom ulazili frizideri preko ruke... bravo klinci! Ovo se ocekuje od Vanje!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Nisam ja za džabe krenuo sa votkom u pola 8:buhahaBravo grobari! Odbrana prvo poluvreme kao u najboljim danima:respect
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Momcima jedno veliko BRAVO! Hvala im za ono sjajno prvo poluvreme koje smo uistinu odrzali igrom ali i donekle imali srece sto ih nije htelo jer nam je iskreno pod kosem bila malo promaja, ako se ne varam uzeli su 7 ili 8 ofanzivnih skokova koje na nasu srecu nisu pretvorili u poene. Vanja odigrao onako kako se od njega ocekuje, Gagic sjajan, Nikolic decko kida u odbrani, Gegic izuzetan za ono sto je igrao. Aranitovic mislim da moze dosta bolje. Pejdz me nije nesto odusevio ali dajmo mu vremena. Centar (Australijanac zaboravih prezime) solidan. Zagorac najbolji kad je trebalo. Sve u svemu odlican start i samo neka tako nastave bez obzira na ovaj pad sto se desio u drugom poluvremenu jer se to i ocekivalo ovo deluje dosta ohrabrujuce.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Bravo svima, bravo Cane.

Velika pobeda!!!

Marinkovic ne da je bio dobar, odigrao je savrseno. Radio je sve ono sto treba da radi prvi bek suter ekipe.

Odbrana u prvom nestvarna, u drugom veliki pad ali necemo sad o tome.

Osvajamo sve!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Nadao sam se da ce biti lakse, ali dobismo u nasem stilu. Pozitivno je sto su, iako mladi, odoleli naletu u gostima.

Negativno je sto im je dopusteno da se vrate, bez obzira na nekoliko user trojki i dopustenoj tuci.

Vanja je konacno odigrao dobru utakmicu u oba smera. Canak trazio tajm aut kad treba. Svi lagano napreduju.

Nikolic bi nekad mogao da ide do kraja, nakon probijanja prve linije, i iskoristi snagu, umesto da vraca redovno u stilu Pefija Markovica.

Pejdz me iznervirao sa nekoliko klasicnih crnackih poteza kada nije trebalo, ali je generalno bio solidan, bez obzira na procenat suta.

Zagorac je Partizanstina.

I mala dodatna satisfakcija :D

Partizan.PNG
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Za Dukija!

Prvo poluvreme je bilo kidacina sveopsta. Nevidjena kosarka u oba pravca, pretracali, nadskocili doslovno smo ih zgazili.

Drugo poluvreme, pogadjali su moguce i nemoguce u nekim momentima. Sudije malo zmirile, mi poceli da grijesimo ali na kraju pobjeda.

Najbolja utakmica Vanje Marinkovica u Partizanu. Mozda je Zadru dao vise poena ali ovo veceras je igrao kao lider!

Uopsteno svi su dali doprinos, Zagor ovom trojkom na kraju, Gegic brutalno kucanje u prvom djelu, Nikolic, Gagic, Lendejl...itd Timska pobjeda u svakom pogledu.

SVI U PIONIR!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Bravo momci. Čestitke za pobedu, ali ne možemo u neko oduševljenje zbog malog Dukija...
...ali eto, ne zaboravite da uvek ima neko ko navija za taj Partizan, kome su vaše igre važne, koga možete da obradujete ili dodatno rastužite...samo BORBU očekujemo od vas pa šta iz te borbe dođe - dođe...Samo uvek da bude borba...MORA tako...
A Pejdž mora mnogo bolje...ja koliko sam pratio temu on nije neki odbrambeni igrač, ali je zato bar šuter...a večeras niti beše baš nešto tih njegovih šuteva, a i kao prvog pleja trener ga vadi iz igre baš kada se ta igra ,,lomi,, - u poslednjem, odlučujućem minutu...i umesto da bude ,,odlučujući faktor,, on ispade ,,najslabija karika,,...izgledao je pri kraju utakmice kao da, recimo, prvi put igra za seniore, pa od treme ne može da potrefi koš...i to u ,,kamernoj atmosferi,, Cedevitinih navijača...pa kako će tek da ,,izgura,, nešto kao srpski derbi, npr.?
Nije neka oštra kritika, znam dešava se u sportu da nešto ne ide, pa posle krene neki sledeći put, ali ja se nadam da će što pre da mu krene...on je plej!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top