Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.175
Reaction score
14.622
Локација
Brdo Banovo
Partizane, bravo, bravo
Crno beli, bravo bravo.
IGRACI I TRINKIJERI, tako jeeee! Jos jedan korak i u finalu ste, 40minuta do povratka u sam vrh Jadrana.
Izgubili smo prvu, zatrpan nam je bio kos, trebalo se skupiti i sabrati. Uspeli ste momci, izrudari ste pobedu. IZGROBARILI!
Ponovo, sedam dana pauza, za jos poboljsanja, jos prilagodjavanja i ulazenje u um? psihodelija.
Konacno imamo TIM, gde i kada ne ide, i kada igra deluje "ruzna", uvek iskoci neko sa svojom minijaturom, potezima i resenjima.
Veceras, VANJA, trojkama, mirnocom, ALEKSEJ, odbrana i jako bitne trojke, banana RENFROA, ponovo poslednje minute i skokovi, defanzivni, ofanzivni za LENDEJLA, PEJDZ, mozda i prelomna trojka i duh koji lebdi nad PARTIZANOM, NOVICA VELICKOVIC!

Neko ima psihoduha koji lebdi, neko ima sportski i grobarski duh.
Neko ima publiku rezultata, neko ima kosarkasku publiku,
Neko od sledece subote mozda nece imati gazdu, a neko ga NIKAD NECE IMATI!

SAMO PARTIZAN, nusknvP, i danas i sutra!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Stariji članovi se sećaju mojih "analiza", nisam dugo, ali sam večeras osetio potrebu za tim. Kao prvo, igra po mom mišljenu ništa posebno i mi i limenke smo odigrali možda i najgori 'derbi' u poslednjih par godina. Šuterski katastrofalan dan za obe ekipe. E sad, moje lično mišljenje je da smo trebali prelomiti ovu utakmicu mnogo ranije (kao i prvu, što nismo, pa nam se obilo o glavu), a onima koji kažu da je Trinki kriv za poraz u prvoj utakmici, mogu samo da kažem da je Trinki pobednik večerašnje utakmice. I to iz više razloga i činjenica... Najbitnije, odlučio je da brani napad u poslednje 4 sekunde... To bi retko ko tako uradio, verujem da bi 80% trenera pravilo faul, ali ne i A.T. drugo, dao je slobodu Aliju u prvom, čovek nas je nosio u tim trenucima, plus drži u prelomnih 2 min Pejdža koji nije vola ubo u celom meču. Pejdž, svima išao na živce, čovek sa 3 i 2 hladnokrvna bacanja rešava meč. Zapušio usta svima. Vanja isto, predugo ga čekamo da proradi, u ove 2 tekme, praktično bezgrešan. Ali Nikolić odigrao vrhunsku partiju u prvom, Novica pokazao koliko znači ovoj ekipi, Lendjel solidan, mnogo će značiti ako ostane i sledeće godine. No da ne dužim, već sam previše davio, samo još da kažem da jedva čekam da vidim leđa imbecilu i Judi gagiću.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
HVALA VAM MOMCI !!!

kakva borba, kakva zelja, zalaganje... momci su igrali srcem, hvala im

sta god da bude u majstorici, ovi momci zasluzuju samo jedan veeeeliki naklon :respect
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Sanjam pre neku noc kako se vracamo u evroligu i kao ja eto placem od srece zbog toga i kao ljudi oko mene me sprdaju zbog toga.Neka bude i na javi.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
hvala svakom ko je bio
atmosfera je bila dobra kad se uzme u obzir podela i te gluposti
mislim da bi olako napravili pravi evroligaski pakao samo da nema vise frakcija tj da cela hala peva jednu pesmu, ljudi su stvarno bili naprzeni, napaljeni za navijanje, ogroman vetar u ledja nasim momcima ali OGROMAN !
vidi se da im znaci
vidi se da su pre svega TIM!

mislim da ljudi zaboravljaju kakvu ekipu imaju musavi, ali nasi momci srcem nadoknadjuju nedostatak kvaliteta, dronfulja na papiru ima ekipu da nas rutinira svaki put desetak razlike a mi sa njima uvek egal,i kup smo osvojili, i sad majstorica... sta reci sem SRCE SAMPIONA
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Kako je lepo kući kasno doći posle ovakve utakmice.
Partizan se nikad ne predaje,Partizan je još retko u ovoj zemlji što ima ponos, čast, tradiciju i ne dopušta na sebe.
Nekad smo ljuti na ovog ili onog ja jedino molim da to ne bude neko ko je Partizanov igrač.
Ne kuni takvog majko , ženo, devojko što zbog njega sve ostalo zapostavljam ,jer takvog crno - belog volim više od sebe.

Partizan iznad svega realnog.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dodjoh kuci u 3 ujutru naputovao se vise nego inace al nebitno sad to. Bitno je da sam u krevet legao srecan! Evo ti banana spineru mafijaski. Pre utakmice sam rekao da ocekujem da Vanja ponovi istu igru uz dobru igru Renfra i Lendejla kao i da Pejdz ubaci neku trojku i ne samo da je ubacio bilo kakvu vec prelomnu, konacno je odradio nesto sta i treba da uradi. Brko hvala ti na onoj rampi, Vanja pojescu govna sto sam te kritikovao tokom cele sezone, uveo si nas u majstorici ja ti zelim da i u 3. odigras ovako pa da pojedem sve ono sto sam iza.... Sutra repriza se mora gledati pod utiskom sam..
Inace ono sto je meni zapalo za oko a to je izuzetno lose rotiranje nasih plejeva i Lendejla gde po pravilu Renfro, Pejdz ili cak i Vanja ostanu pod kosem vise puta sami sa Cirbesom.
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.099
Reaction score
26.507
Локација
ante portas
Bio sam siguran da cemo ih faulirati zadnji napad, ali je Trinkijeri doneo odluku da branimo do kraja . Gledam frljoku Davidovca, lako je moglo da udje o tablu pogadjao je on to xy puta.
Sad mirno na tenane bez pritiska da se posložimo za treću pa da Cedeviti vratimo milo za drago.
Dužni su nam mnogo.Samo polako.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.907
Reaction score
8.164
Ima li gde na youtube citava utakmica al da nije O2 i provereni grobar Saranovic?
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Uh... kakva pobeda, Vanja nas je i ovu iscupao kada je bilo potrebno.

Ne znam zasto se Lendejl plasi da ide na kos, dosta puta je pogresio sa pasom, nekim vracanjima nazad umesto da gleda kos.
Skupio je na kraju dosta poena, ali zivce mi je pokidao.

Jaramaz osim one trojke kriminalan, ne samo u ovoj drugoj, bio je kriminalan i u prvoj. Treba nam njegova mnogo bolja partija u trecoj.

Moramo biti savrseni ako mislimo da ih skinemo u trecoj, apsolutna mobilizacija, kako na terenu, tako i van njega.

Sto se tice navijanja, ovo ne moze aposlutno ni po cemu da se poredi sa onim srecnim godinama i erom kada je cela jebena hala nosila tim. Kada se sudijska pistaljka u hali nije cula, kada su protivnici dobijali dijareju pre izlaska na teren jer se konstrukcija hale tresla 30min pre pocetka pa do 30 minuta posle zavrsetka utakmice.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dosta se sralo na sve strane kako je perperoglu igrac koji bi mogao da odluci i eto ga, svaka cast ciganskoj javnosti na prognozi, odlucio je :D Ispromasivao bacanja, sam sebe iskljucio. Da je sinoc sudio neko od nasih srba mi bi ovo izgubili. Pogledajte prvu utakmicu, cak 16 bacanja vise za cigane. Blok Brke momenat sezone do sada, bez dileme ikakve. To je jednostavno prebrutalno bilo. Skocio sam vise nego kad je Markus trojku pogodio. Kad su svi pizdili na Markusa, Trinkijeri ga je cekao. Kad vise niko nije vjerovao da Vanja moze, Trinkijeri je vjerovao. Zato jedan veliki respekt za Andreu, veliki je covjek.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
879
Reaction score
2.724
Локација
Beograd
Jel video neku Vanjinu facu kada je Brka zalepio smrada?! :buhaha:buhaha
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.157
Reaction score
166
Локација
..
Odlična utakmica :))
Blokada Renfroa nad Cirbesom će se još dugo vrtjeti na TV špicama.
Sad je pritisak ponovo na njima, bukvalno jedna lopta ili skok odlučuju.
I hvala članu @Laze_PFC za link prenosa!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Леп дан данас у Мордору? :D

Саруман је нагузио Гандалфа, а баш је добро кад га ретардирани Хобити попуше. Још један корак, па онда нека се спреме сокићи и миловци.

Да нема ове поделе, Пионир би био као некада, а ми бисмо мутиране, државне и вештачке пројекте рутинирали.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Živi bili, pustite smradonjića i njegove Mordor epitete koje nam je lijepio. Svi znamo ko živi na planini propasti, ko je svevideći i ko se jedini pita u ovoj državi. Ista priča k'o sa Grobarima koji pričaju na hrvatskom, šatro iz zajebancije, a u stvari samo daju legitimitet ciganskom spinu.

Prije svega, da se "zahvalim" najvjernijima i onim još vjernijima što se takmiče ko će pobijediti u nadpjevavanju, umjesto da se fokusiraju na teren.

Momcima i Andreji čestitke na pobjedi i hvala im na tome. Kako sami rekoste, tek sad se vidi šta smo prosuli u prvoj utakmici.
Individualno su mnogo bolji, baš se vidi. Srećom, trener je možda jedina stavka gdje su slabiji od nas. Nadam se da će to biti dovoljno.
Baš tvrda utakmica, ni njima a ni nama nije bio dan. Jbte, 30 i kusur posto u šutu za dva?! Pa nekad smo znali biti bolji u šutu za tri!
Trinkijerijeva pobjeda, mada smo lako mogli da je prospemo. U revanšu moramo biti bolji za 20 poena, jer će ćoravi opet da završi sudije, a i musavci na tribinama će da se prime i prekinu bojkot ABA lige.
Hvala mu na trojci za pobjedu, ali mi i dalje nije jasno zašto Pejdž, koji je totalno van svih mogućih ritmova, ima prednost u odnosu na Nikolića?
Zna li neko šta nam je sa Nikole Jankovića?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top