Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakav crni trener , njihov tim vredi makar 10puta više od našeg i to je kad tad moralo da ispliva na površinu.. dati Trinkiju još jednu sezonu pa šta bude.
Evroligu nećemo igrati dok je av cigansko mrtvo govno na vlasti
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Mi ovako kriminalnu utakmicu ne mozemo vise ponoviti. Nista nismo pogodili, oni sve. Nema tu puno mudrolije, ovo nam je sad najmanje trebalo, ali šta je tu je. Samo treba još više voleti Partizan, ničija nije do zore gorila, neće ni njihova!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bodgan Bogdanovic je jednom rekao "Nikad poraz uvek lekcija"..neka to bude i sa ovom utakmicom..

Citam komentare pojedinaca ovde da Trinkijeri treba da ide..da smo dobili bilo bi Trinki majstore to bravo bre i slicno od istih ljudi..od tima koji je vodio do sada doveo je samo 3 igraca..Jankovica Jaramaza i Renfroa..sve ostale je nasledio i izvukao maksimum iz ekipe..

Vecerasnja utakmica se desava jednom u 100 godina i siguran sam da ni mi ni musavi je ne mozemo ponoviti onako kako smo igrali veceras...poraz boli i pece svaki..posebno od mutanta vestacki napravljenog da se unisti nas klub ali ne treba ocajavati..ide KLS treba skupiti snagu i pokusati da se osvoji jos jedan trofej i bude bolja sezona nego prosla..
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Izmileli cigani na forumu.. Moderacijo lovis li ih sada?

A poruka za ove cigancine sto sad citaju nas forum... Majku vam jebem. Velikosrbi sa 7 stranaca popustite mi kurac.
Velikosrbi sa moralnim gmizavcem na celu :pop
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Postali smo entuzijasticki tim.
Trinkijeri izgubio utakmicu. Jaci su, ali Trinkijeri je usro motku. Jebes trenera koji ne zna da nasteluje ritam prema mogucnostima.
Kad ti tvojom postavkom omogucavas da oni rastu iz minuta u minut znaci da nemas pojma.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

Pa I on bi izgubio u polufinalu.Samo mozda ne bi gubio sa 35 razlike.Dali se secas kada smo gubili -35?Ja se secam protiv Rome,-33,ali davno je bilo.U polufinalu-NIKAD.Ovakav cirkus ne pamtim.Ovo je najveca bruka u nasoj istoriji.A Andrea sedi sa strane I mirno gleda utakmicu!?Ne znam sta je problem da se prizna da je ovo njegov poraz.Kao sto je njegov poraz I 1-va utakmica koju smo IMALI U RUKAMA.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Propustena sansa , tj ukradena u prvoj utakmici..
Belošević nas pokrao kad je trebalo u egal utakmici,kad se lomio orvi meč sa 6-7 ujradenih ključnih lopti.
Vratiće se pudlici sve sa kamatom,samo polako.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Svakom zlu ce doci kraj!

Ja samo zelim da se treneru obezbijede uslovi i sredstva kako bi sam selektirao ekipu za sledeci pohod na Aba ligu.

Krajnje je nezahvalno pljuvati Andreu, izvukao je maximum od ove, ipak limitirane ekipe. Glavu gore momci!
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Trinkijeri je dosao u sred sezone, nije birao tim i to je to.
Svako ko hoce da Trinki ode ili je cigan ili je glup.
Ovo je nas maximum trenutni, videli ste i sami koliko su odredjeni igraci limitirani, naravno da Paige eksplodira svaku 10. utakmicu ali to jednostavno nije dovoljno, dosao je da bude nosilac i jebiga. Bolje da trpimo Jaramaza koji je domaci igrac nego njega.
Proci ce i era firera, samo da se ne izgubi identitet.
Napred Partizan.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izgleda je nama ta pauza od 7 dana manje prijala ili smo stekli dojam da smo tom toliko zeljenom pobjedom zavrsili posao i istrosili se. Nisam ovo ocekivao, ni u snovima. Ok desi se losa utakmica, puknes 20es razlike, jebiga nije islo ali MI SMO SE PREDALI!!! i to me zabolilo vise od svega Na kraju sam razocaran i pomalo ljut koliko imam snage da budem. Nismo imali iskustvo i kvalitet da iznesemo utakmicu na pravi nacin. Nisam ljut na Trinkijerija, bez njega nebi ni dosli u ovu situaciju da se borimo za finale. Bicu ljut ako nas napusti na ljeto tek tako.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Zasluzujemo sve sto nam se desavalo prethodnih sezona kad ne mozemo da vidimo nista dalje od svog nosa.

Partizan sa pocetka sezone i ovaj Partizan su dva razlicita tima. Najvise zahvaljujuci coveku koga pljujete. Svi vi zasluzujete mutant klub sa sve Mutom na mestu trenera, sram da vas bude! PARTIZAN IZNAD SVEGA!

Na pocetku je krenulo nizbrdo i mi nismo bili dovoljno hladni da igramo racionalno u napadu pre svega, a cim je razlika otisla daleko nasi pojedinci su zeleli da ispadnu heroji i preokrenu ludim sutevima koje je bas tesko pogoditi, sto nas je dodatno ukopalo.

BICE BOLJE.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Znaci treba svima biti jasno, za titulu treba poljubac u vodjino dupe i to nekoliko puta za redom i plus neko cudo da se desi.
Ja takvu titulu necu. Kraj price.
Ja ne navijam za politicke titule ja navijam za PARTIZAN!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.617
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bez ikakvog afekta može se slobodno reći da je ovo Trinkijerijeva utakmica. Povukao je svaki loš potez koji je mogao, u svakom trenutku je imao pogrešnu petorku na parketu u odnosu na protivnika.
I on je svestan toga, isto kao i igrač kad ima loš dan. Rizikovao je i sve je promašio, ali ovde se ne rizikuje u polufinalu, u derbiju, i zato nemam ništa protiv da malo prođe kroz toplog zeca da vidi gde je, da ovo nije Rusija ili Nemačka.
Ali, samo poslednja debiličina i cigan može da priželjkuje njegov odlazak posle večeras.
Ja se nadam dugoj saradnji i našem i njegovom napretku. Za početak selekciji. Da nemamo zbog Ostojinog inaćenja sa Čovićem pod košem neupotrebljive Jankoviće umesto igrača samo zato što su Srbi, i da se Lončar ne igra menadžera i ne dovodi verovatno najgoreg stranca spram očekivanja i vremena provedenog u klubu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top