Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Kako je bre moguće da profesionalni košarkaš ne može da pogodi bacanje, eej bacanje?! Ja to u životu nisam video osim kod Jankovića... Fauliraš Jankovića i to računaš kao odlično odigranu odbranu jer znaš da ovaj nema šanse da pogodi... Strašno...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Veličković ne može da čuva Davidovca i lik nam sipa trojke i izgleda kao Kari. Čim su ga stisli mućak. Inače, najgluplja ekipa Partizana u poslednje vrijeme. Sudije su sudile baš kako im odgovara. Mada, treba pitati Krstića svira li se tehnička u poslednjem minutu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nisam ljut na Nikolu Jankovica, momak se posteno bije sa ciganima. On nije nikakva klasa od igraca i toga treba biti svjestan, teret koji ima ne moze da iznese sam. Pored toga sto nema umjece klasnog igraca, dodaj na to umor i gubitak koncentracije, jos ako nemas ni zrno srece jebi ga. Desi se sto se desilo. Mene nervira ponasanje gagica a igra pogotovo, ja sam uvjeren da covjek namjerno sabotira, ne mozes biti toliko imbecilan bez jasne namjere. Zagorac nepostoji doslovno, sta se desava u glavi tog covjeka nikako mi nije jasno. Sad ce svi reci pa povrede ovo ono, ok druze al on kao da je povredio mozak a ne nos i misic. To sta on radi su gluposti a ne greske. Nisam mu zaboravio onu trojku, ali to je bio prosli mec.

Kad se sve podvuce izgubili smo utakmicu zbog nasih gresaka i pizdarija koje smo izmisljali kad god je bilo bitno da se poentira, ali svaki put tokom citave utakmice. Borimo se 15 min da dodjemo na 50-50 i onda to prospemo lagano. Jednostavno ne mozemo da igramo u dva pravca i odbranu i napad. Nijednom nismo uspijeli to protiv njih. Igramo napad i dajemo po 90 i nesto poena-gubimo. Igramo odbranu jedva preko 70 poena, opet utakmica na noz jedna lopta odlucuje.

Renfro i Vanja bili odlicni, pomogao je Jaramaz i Markus. Nikola se borio ali nije mogao da iznese do kraja. Umoran sam od ove kosarke, bio sam i prije pocetka ove serije, veceras nemam snage da pozitivno razmisljam. Sutra ce biti bolje... Nedamo se GROBARIJO! ZIVEO PARTIZAN!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.234
Reaction score
2.784
Ja sam ocigledno imao srecu da ne trosim jos zivaca na ta posljednja dva minuta jer mi je pukao strim i net. Zadnje sto sam vidio je onaj faul Jankovica za Beronova tri slobodna.
Imam samo jedno da kazem nakon ove utakmice. Velika je steta sto nismo dobili. Samo maaalo pametnije i neki srcanije (Nikolic, ne znam sta mu je u ovoj seriji) da je bilo i dobili bismo ih uprkos nekim glupostima.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Cinilo se od pocetka da igramo jos 3 utakmice da bi gubili 3 razlike. Odbrana no comment. Igraci kao da se dogovaraju, ali da jebe majku od dvojice raspolozenih vise ne sme da ima. Uz sve nase gluposti primljenih 50 za poluvreme , sudija se na kraju pobrinuo da ipak 30 sek pre kraja bude dva poseda umesto jednog prednosti.

Zagorac brat, koliko je on u kanalu psihicki to je strasno,ovakav nije bio ni Sinovec u svojim najboljim danima kada se Dule krstio I levom i desnom kada bi ovaj usao na 5 sekundi. Iskreno najvise me nervira cele sezone S. Jankovic ali on veceras nije zasluzio da igra ovoliko malo pored Zagora. Valjda cemo biti bolji u 5-oj utakmici.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije problem Jankovića što maši slobodna, nego što se zaleće pod koš a pri tome ni jedan jedini koš iz reketa nije dao, i zna da će dobiti sekiricu. To je jednostavno i glupo i bezobrazno.
Gagića ne vredi ni komentarisati, na stranu sve ali na šta liči čovek, ugojio se ko vo, ne može ni da trči više.
Držati egal sa ovakvom unutrašnjom linijom bez one australijske pizdulje i sa ovakvim njihovim šutem je maestralno, odbrana je bila loša i skok ali kako i da igraš sa ovakvom unutrašnjom linijom i protiv igrača poput Berona koji može da sipa zatvorenih očiju.
Kapa dole igračima za volju pogotovo Vanji i Jaramazu.
Zagorac, skok se ne dobija nego zaslužuje građenjem. Budibogsnama
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov
znači, smorila sam se za sve pare.... sad očekujemo da pokažemo da smo za kompromis pa da u ponedeljak našim sporCkim prijateljima damo karte...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Centarska linija ispod nivoa Partizana.

Oslabljeni odlaskom Lendleja u toku prvenstva kao nekada Gagića pre par godina bukvalno nam pucano u kolena.

Spoljna linija nas držala celo vreme u utakmici ali su sudije iskusno držale odstojanje.

Pored Berona koji je dobar napadač , loše branimo Davidovca i nije mi jasno da igrač koji njega čuva previše igra odbranu na liniji dodavanja ili loše preuzima iz pika.

Posebna priča su sudije i onaj ko ih delegira.
Postaje smešno kakve faulove dobija sin Filip.
Svaki kontakt kada napada koristi da jvati igrača Partizana i onda se trza kao da ga struja udarila i naravno dobija faul u 95% slučajeva.

Trinki izvlači iz tima maksimum .

Ključno zaustaviti im šut za 3 poena.

Borba bre , nema predaje, dobijamo ih lagano 10+ u ponedeljak.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Sve ste rekli ja bih dodao da bi mi za ovu zajebanciju oko Lendejla neko leteo iz kluba momentalno. Uzimajući u obzir da nam je onaj što nema za patike opcija B javno priznajem da bih uzeo u obzir i fizički oblik kažnjavanja onaga ko je odgovoran za ovu zajebanciju sa Kengurom.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Kakav je to napad na nase igrace bio????
Ima li kazni majku im umobolnu jebem?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.567
Локација
Yaoundé
Напад? Нешто се догодило ван терена или мислиш на ону ситуацију када је други пут пражњен први ред?... онда када је Јанковић фаулирао берона за три... не видим ни да на клупском сајту помињу нешто друго...

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2557/p...beli-u-ponedeljak-igraju-za-produzetak-serije

А биће заиста интересантно видети каквих ће казни бити и да ли ће их уопште бити... Два пута је пражњен тај први ред и у самој завршници поново је био напуњен...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Kakvo je ono zlo.

Treba nam više ljudi kao što je Zagorac.

Vraćamo ih u petu da im jebemo mater pred njihovim smradom.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Majku im jebem onu cigansku raspalu. Igrace nase ne zelim da krivim, par njih ne zasluzuje da igra u KKP, ali o tom po tom.
Samo nek se bore i ginu za dres i ime slavno pa sta bude!
P.s. Onaj govnar od trenera cigojnerskog, nesto pominje srpstvo i srpski narod, isti koji je udarao brata Srbina s ledja, mucki, na kvarno. Poserem mu se u usta ona zvaljava. Grobari su stajali i borili se za srpstvo isto ili cak i vise od njih ”velikih patriota”.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Majku im jebem onu cigansku raspalu. Igrace nase ne zelim da krivim, par njih ne zasluzuje da igra u KKP, ali o tom po tom.
Samo nek se bore i ginu za dres i ime slavno pa sta bude!
P.s. Onaj govnar od trenera cigojnerskog, nesto pominje srpstvo i srpski narod, isti koji je udarao brata Srbina s ledja, mucki, na kvarno. Poserem mu se u usta ona zvaljava. Grobari su stajali i borili se za srpstvo isto ili cak i vise od njih ”velikih patriota”.


Nikad nismo bili niti ćemo biti isti.
Puštaju sinoć četničke pesme a Krcun osnivač im se u grobu prevrće.

Bolje da me kradu sa Trinkijem, Novicom i Zagorcem, nego da kradem sa Čovićem.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.789
Nekim ljudima kao da nije jasno za sta se bore. Treba da zelis taj trofej i da te neko sa klupe sve vreme potseca, pa ako treba i za gusu uhvati da nema spavanja nema gluposti.

Ja se zaista nadam da Gagica nikad vise necu videti u Partizan.
Sjebo nas je, lik je zapalio i igrali smo bez centra i zbog toga uglavnom i izgubili titulu u onoi cuvenoj sezoni.
Sad sezona u kojoj fmp ne igra euroligu i nema prejak tim i nisu sparingovali euroligase i opet Gagic dominira.
Sledece sezone bice zajebanije.


Gagic, Jankovic, Zagorac da stave prst na celo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Јел је приметио још неко да Филипу Човићу сваки пут лопта иде преко рамена?
 
  • Like
Reactions: BiP
Статус
Затворена за писање одговора.
Top