Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Напад? Нешто се догодило ван терена или мислиш на ону ситуацију када је други пут пражњен први ред?... онда када је Јанковић фаулирао берона за три... не видим ни да на клупском сајту помињу нешто друго...

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2557/p...beli-u-ponedeljak-igraju-za-produzetak-serije

А биће заиста интересантно видети каквих ће казни бити и да ли ће их уопште бити... Два пута је пражњен тај први ред и у самој завршници поново је био напуњен...
Objavljeno na nekim portalima da je Zagorac pogodjen necim u glavu kao i Novica...
Koliko je istine u tome?
Ako jeste nategnuti ih da majstoricu igraju bez publike....
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.607
То да играју без публике можемо само да сањамо. Они без проблема могу да се спусте на терен и да (пробају да) нашамарају наше играче, и ником ништа.
Причамо о људима који су у финалу АБА лиге цепали 3 на 3 испод коша Будућности.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.607
Белошевић, Обркнежевић, Николић.
Спремите се.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Grobari hocemo li napuniti Pionir danas?
Prosli put nije bio sto posto pun, ajmo danas da dodjemo svi.
Ja evo dolazim drugi put u zadnjih 5-6 dana iz CG-a.

Nemojte da je vama iz Beograda tesko da dodjete par stanica busom.
Nemam ni ja kartu ali svi cemo uci. Dodjite sat vremena ranije i muvajte se onamo oko ulaza i sigurno nalazite nacin da udjete.

Ajmo svi da ispunimo Pionir po poslednji put
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.311
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Treba bas puno stvari da se poklopi veceras.
Da opet imamo dobro napadacko vece sa Vanjom, Jaramazom, Pejdzom, Renfroom ili nekim trecim, da ne iskontrolisu opet Jaramaza koji im pravi ogromne probleme, a sa druge strane i da nesto odbranimo.
Tu vidim mogucnost za napredak u jednostavnim stvarima, usmeravanje Berona, Covica u levo, da Davidovca ili konacno sacuva Zagorac, ili da ga cuva Vanja uz telo, da mu se ne dopusta sut, nije narocito brz da se bojimo toga.
Da se Zagorac kad igra cetvorku ponasa tako, da gradi kos.
Da Jankovic da bar neki zicer, i da drugi da neki doprinos na pozitivnoj nuli.
Eto samo to, sudije, Gagic su visa sila.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Graditi skok, pogadjati bacanja i igrati pametno...

Novica kapiten rjesava.

ZIVEO PARTIZAN!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.607
Нама за Давидовца фали Амар Гегић.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta se stvarno desava sa Gegicem, ja sam skroz zaboravio na njega?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nije broj stranaca, Paige je domaci...
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Samo hladne glave uci u mec i ne nasedati na provokacije sto se igraca tice. Davidovca se ne treba plasiti,vecina njegovih trojki u obe serije su bili otvoreni sutevi. Berona cuvati od starta na granici faula i ne dozvoliti mu da udje u ritam. Zagorac izgori u svakom mecu sa njima i to je veliki problem za njega. Aleksej sezonu poceo ocajno sa sutem za 3 poena,popravio to ali u ovoj seriji jako mali doprinos u napadu. Sad ne znam koliko je pametno,ali deluje mi kao logicno da kada oni igraju sa Fajeom na centru mi odmaramo nase centre jer oni ce uvek u reketu da prave grub faul da ne dozvole 2+1. Samo bih jos porucio igracima da ih najiskrenije molim da ne dozvole govnima da osvoje titulu u nasem Pioniru u utakmici kojoj se oprastamo od Pionira(veliko hvala Aleksandru Nikolicu koji je legenda Partizana i pomogao je Zocu 1992. ali svi tu halu zovemo Pionir) na 5 godina.
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Imali smo pravo na 15 seniora (prekobrojni Aranitovic i Gegic) + dva klinca (Tanaskovic i Trifunovic). Krajem aprila prijavljeni su:

1. Nikola Janković
2. Markus Pejdž
3. Uroš Trifunović
4. Vasilije Pušica
8. Lazar Stefanović
9. Vanja Marinković
10. Ognjen Jaramaz
12. Novica Veličković
15. Marko Pecarski
20. Dušan Tanasković
21. Luka Tarlać
25. Rade Zagorac
32. Aleks Renfro
33. Stefan Janković
34. Džok Lendejl
41. Đorđe Gagić
77. Aleksej Nikolić

Ne znam kakva su pravila, pretpostavljam da nismo mogli naknadno da registrujemo nekog igraca umesto Dzoka jer je kengur vec upisao minute u KLS pre nego sto nas je ispalio.

Danas sto cvrsce graditi prostor pod nasim kosem sto ce, nadam se, doneti 20+ poena iz tranzicije. Iz reketa moramo biti daleko opasniji, sto bi uz jos jednu dobru partiju bekova i zaletanje na ofanzivni skok svih igraca trebalo biti dovoljno za siguran trijumf. Od Gagica nista ne ocekujem ali ne bi me cudilo da "bljesne". Mada, sto rece neko pametan, njega je teze cuvati nego Durenta jer nikad ne znas kakvu glupost ce da napravi. Samo jako i u meso. Ocekujem dominaciju N. Jankovica u skoku, narocito ofanzivnom. Gazimo ih 15-20 razlike u zbiru u preostala dva meca, siguran sam! Recikliraj!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Mora danas da dobijemo, borbaaaaaa za majstoricu za nas za titulu za Partizannnnn!Nosite dres velikana igrate pred najbolju publiku, ako to nije dovoljan motiv onda .........
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Ima li neko link?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top