Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Hvala Valensiji na ovome, gospoda! :respect

Što se tiče Arene i posećenosti mislim da nam je mnogo bitnije da pobedimo Krku i Lion kod kuće sledeće nedelje! To će ispuniti Arenu u velikoj meri! Uticaće i, na žalost nas "semenkara", sukob "najvernijih" na popunjenost. To im je odlična šansa da se skupe u velikom broju.

Večeras želim momcima da se bore kao lavovi! Od početka u meso, pa šta bude! :šal
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Šta reći....Partizan je baš dosta zadužio klubove iz ovog grada i u košarci i u fudbalu, tako da ne čudi a svakako prija
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
[B]Valencia Basket Club[/B]‏Verified account @[B]valenciabasket[/B] 1h1 hour ago
SOLD OUT, TICKETS ENG
1f449.png
Sold out seats for La Gran Festa de Bàsquet. We will try to increase the capacity for the next time we have two games. Great response from the #FamiliaTaronja!

DptR__CXgAAROdT.jpg:large
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Samo da ne doživimo neku bruku tipa 20,30 razlike..
Srećno ! Nadam se da će nas onaj car sa SK prenositi :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Svaka im cast na najavi i dobrodoslici. I ovi nasi ce vidjeti gdje su dosli, ako jos nisu skontali. A nadam se da ce na terenu biti bez, sto se kaze, prevelikog respekta :D.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Ja znam ljudi da sam subjektivan kad je Partizan u pitanju al dokle više svaka sudijska šuša da nas krade?! Jebo ih kriterijum u dupe sve! Opet mi deluje da njima dopuštaju čvrstu odbranu a nama sviraju faul za svaki kontakt!
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
moglo je puno bolje prvo poluvreme s obzirom da se ovi jos nisu probudili, odbrana od pika ocajna, bas ispadamo... a one poklon kontre smo morali bolje da iskoristimo, u svakom slucaju moramo se boriti do kraja, nadam se da cemo izdrzati :\
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top