Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Moj subjektivni utisak da sa Cankom ponovo igramo timsku kosarku, sa manje vise osmisljenim akcijama... za razliku od gun and run kosarke mutinja i dzileta, koju ne volim... a sada da gresaka ima to stoji, mlad je tim, mlad je trener... istrpecu jer ponovo osecam partizanstinu i zar... a to mi je na prvom mestu
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Bitno je da nemamo igraca sa telecim pogledom aka Bircevic.

Canak jeste cutljiv i nemo posmatra, ali ja to vidim kao njegovo studiranje igre. On je mlad i perspektivan trener koji zeli da raste i ide mu fino za sada.


Neko gore spomenu da je Vlada Jovanovic bio bolji jer je osvojio sve i svja, ali taj isti Vlada je imao najbrutalnije igrace sa kojim bi Dule otisao na F4 opet
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Dosta ubacenih šuteva preko ruke, dosta koševa posle kidanja u odbrani, par kontri bačenih u bunar, Gagić od očaja do sjaja, Zagor u kontra ritmu, Vanja par gluposti u napadu...sve je ovo po malo kumovalo porazu dole. Paige polako postaje problem, nadam se da grešim da će se dici nekako.

Definitvno nam fale 2 igrača da se posibamo u play of-u. Da li će biti para za to, videćemo. Prvo da nam skinu BAT bivši kapiten i onaj Džikićev pulen sa jednom nogom i pola ruke...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Steta sto smo ovo izgubili ,da smo bili malo ozbiljniji i pametniji u prvom poluvremenu ovo bi lagano dobili.
Govnar Vranjes neka ga duva,slepci nista promasili nisu,a narocito on.Zapamtiti i u Beogradu pobediti ih 30 razlike.
Odbranu ne igramo dobro i to je definitivno.Svaku utakmicu primili smo 80+ poena,ne znam zasto,ali taj segment nas ubi.Nadam se da cemo je igrati pametnije prevashodno.Napad je ok,u kontrama srljamo ali to ce verujem biti bolje.I dalje se nadam pojacanjima,jer od Gavre,Sanija i Gegica zaista nista ne moze da se ocekuje konkretno.Teraj dalje
P.S. Sudije da ga duvaju za onakvo sudjenje i teranje u bonus svaku cetvrtinu u 3 minutu iste.Olos
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.256
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Da neko nije gledao meč, pomislio bi da Pejdž nije ubacio živi poen, a momak dade 20 poena, uz 6 asistencija, 2 ukradene i 0 izgubljenih, uz 50% šuta iz igre. Ako se cilja na njegovu igru u odbrani, to se znalo i pre nego što je stigao i ljudi u klubu su znali koga dovode.

Mala digresija, peti pik na ovogodišnjem draftu bio je Jang, momak koji ima 188/80, a samo je malo jača verzija Pejdža. Upravo na takvom igraču, Atlanta će bazirati igru u budućnosti.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Popizdeo sam i zbog poraza i trojki sa parkinga ali nemam šta da zamerim ni igračima ni Čanku. Samo se nadam da Sy nije obnovio povredu ili da je nešto novo povredio. Iskreno, utučen sam zbog poraza zato što se vidi žar i borba kod igrača i koliko im je stalo da nas obraduju ove sezone u svakoj tekmi.


Za ovu abu su zajebani ko kratko cebe

Ali ti si me kolega tako nasmejao sa ovim kratkim ćebetom, živ bio! :ziveli
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Utakmica se igra 40 minuta da su igrali prvo isto kao drugo Mornaru bi bio uzalud i trolebuse da ubadaju. Da su na poluvremenu otišli u svlačionicu sa -5 ili -10 pobedili bi. Zašto nisu? Mislili da sa 80% snage mogu da dobiju. Mi nismo šurerska ekipa pa ćemo čekati da šut proradi. Drugi deo su dobili jer su grizli 120% a takvi smo da i protiv Eskima moramo dati 120%
Mi ove godine možemo dobiti svakog ali i svako može da dobije nas. Oni su morali da budu u Baru sa ciljem da se osvete za prošlu sezonu da zacrtani +20 pa da svi slavimo kad završi +5 nisu bili napaljeni dok nisu videli da će izgubiti. Ove jeste sralo al da bi sranje dalo rezultat to smo im sami omogućili. Jbt nije Mornar loš i gostovanje je ali smo mi morali biti Partizan - jer sad ličimo i možemo to za razliku od prethodnih par sezona. Nismo igrali sa CSKA pa da se natežemo oko detalja. Ako daju 120% nema zime ako daju ispod toga gube i od Krke.Da imamo na klupi nekoga da zagrmi u prvom delu ili otera nekog da kaki ne bi se dočekao -14 a momci mogu jako puno. Nije trenera onaj koji zna košarku već onaj koji zna da svoje znanje prenese. Ne znam ni približno da bih bio trener ali bi im rekao da treba poginuti dati 300% jer oni neće hteti da izgube nemaju nikakav drugi izbor..
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Bio sam dolje i gledao uživo..
Gagić je loše odigrao prvo poluvrjeme, dosta promašenih zicera. U nastavku je odigrao lavovski.
Ko je kriv kod nas u klubu što je Luković pušten?? Zadavao nam je noćas dosta problema. Moj je neki utisak da nama nedostaje još jedan centar, klasična "petica" da budemo jači pod koševima.
Sudije su morale suditi pred kraj tehničku grešku Pavićeviću jer je ono ponašanje divljačko za zatvor.
Fino je ovo bilo sve uživo vidjeti i navijati i nadam se da ćemo biti bolji u nastavku sezone.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Generalno je samo rezultat izostao. Svaka čast momcima na požrtvovanosti,energiji i želji. Mislim da ovaj tim ima ono nešto, na čemu se bazira stari duh Partizana. Meni je bilo puno srce juče. Momci svaka vam čast!!!
P.S. Posebna pohvala za publiku,naročito za mladence! :)
:šal:napred-partizan::pfc:
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Čemu ovolika pljuvačina?
Posle dužeg vremena mi igramo poprililčno dobro, tim liči na nešto. Gubiš 13-15 razlike ali u sebi osećaš da će svakog momenta da bude taj momenat kad ćemo da počnemo da se vraćamo. Tako i bi, doduše malo kasnije nego što sam očekivao, oni su nam se davali, imali smo lepe kontre, ali jbg, kad se mnogo juri kontra često se dešavaju i zajebi, Sani, Gagić.. (nadam se da Vanja nije ozbiljno povredio ruku onim padom).

Ja ne znam šta vi očekujete od suđenja? Kriterijum je bio loš, ali morate da budete spremni na to, vi mislite da će da nas puste da cigane u finalu pojedemo fizički, imaju da svijraju i najmanji kontakt. Naročito kad im budu starci na terenu, tako da ovakve utakmice trebaju da im budu škola. A kako mi se čini, to za sada ide u dobrom smeru, učimo se, prilagođavamo, rastemo...

Mi smo sada za 3-4 minuta sa 13 razlike smanjili na 4, i to je veoma bitno. Da u sebi ovi momci znaju da uvek i protiv bilo koga mogu da se vrate, čak iako tu ekipu sere. Jaka odbrana, i kontre. I za čas si u igri.
Jbg, fale nam igrači. Novica bolje i da ne ulazi ovakvom stanju, nego da nam bude čista rupa. Nadam se da je Sy ok, jer nam fali dosta.
Jesmo izgubili, ali ne mogu da kažem da mi je krivo. Ovaj tim ima potencijal, koliki videćemo...

Pad Zagorca je bio očekivan, jbg ne možeš od njega u ovom momentu da očekuješ 25+ indeks u svakoj partiji. Mada je ona blokada u svakom kriterijumu sumnjiva.
Očekivao sam da će na ovoj utakmici ovaj Paige da zablista i da pokaže zašto smo ga doveli, jer igra protiv jednog od najmanjih plejeva u ligi, a ono desilo se obratno, Rebić zablista protiv njega. Doduše pokazao je da može da igra, kada se juri i kad odbrana nije postavljena, e sad mora da pronađe igru i poene na postavljenu odbranu, inače to će da nam bude najveća rak rana.
Jbg jedan iskusan igrač tu fali, to je očigledno, sad dal je pametnije čekati ove, ili dovesti nekog i time ugušiti ove, nisam pametan. To oni bolje znaju. Svakako ne treba forsirati i dovesti nekog, tek da ga dovedemo... Da ne bude Gordon ponovo.

Što se tiče Valensije mislim da tu nemamo nikakve šanse. Naravno ne treba ići sa belom zastavom, ali gledao sam ih nekoliko utakmica ove sezone. Strašna su mašina. Imaju u jednoj četvrtini da nam daju 40 koševa i to je to... Naravno, protiv takvih ekipa se raste, tako da videćemo kakvi ćemo tamo da budemo.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Bespotrebno pljuvanje i trenera i igrača. Dali su sve od sebe, ali protivnik je bio i motivisan i imao je dosta sreće. Oscilacije su normalne za mlade ekipe pogotovo na početku sezone. Biće sve ovo dobro na kraju. Drago mi je što Paige pokazuje da ima u sebi to nešto što je potrebno da bude match winner tj. da je clutch. Mnogi zaboravljaju da mu je ovo prva seniorska sezona u Evropi. Ne prilagođavaju se svi igrači istom brzinom.

Mnogi spominju NWG-a, pa on je u prve četiri utakmice bio lošiji od Paigea u svim parametrima, osim asistencija. Isto tako se zaboravlja činjenica da je NWG imao daleko više slobode u igri, s obzirom da je od "krštenijih" igrača koji znaju nešto sami iskreirati imao samo Novicu i Vanju.

Odbrana na perimetru mu jeste problem, ali to se može ispraviti. Možda se za sada očekuje i previše od njega. Primjetno je takođe da je u blagom usponu forme.

Ne znam ni zašto se Vranješ psuje, čak i njegova familija... Momak živi za takve utakmice i motivisan je uvijek protiv jačih ekipa. Cigane je prošle sezone u PO ubijao, protiv Budućnosti je imao dobre partije itd. Ipak, ovo mu nije bila utakmica karijere, mislim da je to ona dok je igrao za Sutjesku kada nam je ubacio 6 ili 7 trojki.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Kako bi nam legla jedna do kraja ispunjena Arena. Da pocrkaju dušmani.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mislim da je to trenutno preveliki zalogaj, mada ako pobedimo sutra dobice i Ostoja svoju zastavu na tribinama :buhaha
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Daj da je napunimo, samo da ne počnemo opet o preseljenju kao nakon F4. A trebalo bi praviti izlete, nema da škodi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top