Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
На коју трибину отићи питање је сад...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Sever, donji nivo.

Sad mi sledi ban :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Lično, nešto ne volim tu halu preterano, ali dobro, ako se tamo igra, tamo se ide, nema tu puno pametovanja. Pretpostavljam da će biti nekog "uputstva", zbog sezonskih, mislim, bar je tako bilo ranije...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Partizanizacija!!!

Dpp6ARjU0AAWJUm.jpg


U petak u Arenu prvi put posle Nolanove trojke, ponovo na starom mestu, mesto zlocina! Pokazimo koliko smo bolesni od ljubavi i napunimo ponovo Arenu, nek bude brdo klinaca, nek bude pozitivna atmosfera, nek pobedi Partizan!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.238
Reaction score
2.795
Ne znam kakav je Zadar, ali Arena nema ono sto Pionir cini Pionirom. Mnogo su dalji i ako je 10 hiljada izgleda kao prazna. A Pionir imas osjecaj da ce sve da se srusi na tebe.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Organizovani bi trebalo da izbaci ko ce na kojoj tribini, pa bi trebalo uskoro da se zna i to..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Logika bi nalagala da je sever-severozapad najpogodniji za semenkarsku boraniju.

Ali od logike moze biti odstupanja :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Si je rekao da ima neki problem na utakmici sa Mornarom, zato je i igrao sam 5 minuta. Sta je tacno problem nisam siguran al cini mi se da je rame bilo u pitanju. Nadam se da je bio u pitanju neki udarac i da ce biti spreman za veceras.

Ako dobijemo Valensiju(a ko zna sta se moze desit) bice u areni 15 hiljada ljudi bez problema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top