Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.843
Локација
Humska ulica
Ne salim se iz dva razloga.
Prvi je to sto je Sani domaci igrac i trebace nam kao takav i za KLS i za KRK.
Drugi razlog,Gegic ne moze u napadu uopste da doprinese (ne moze okean sa broda da pogodi) ,Sani itekako moze,ima blokadu evidentno,ali to moze da se promeni.Sani gotovo da je prestao da sutira ,to je steta ,videli smo zadnja tri napada protiv Zadra da kada je rasterecen ume itekako .U odbrani su obojica sasvim korektni.
Sa Sanijem treba da se radi da mu je Dule tu do sada bi bio 5x bolji kosarkas jer ima talenta,Amar ga nazalost nema,ima volju i zato gine u odbrani ,ali igrati 1 ili 2 a da ne mozes da pogodis nista i nisi nikakva pretnja protivnickom kosu...jbg koja je poenta
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Kakav Sani crni... Dečko nije za Partizan, kad god udje u igru odmah pravi gluposti. Mislio sam da će biti top kad je došao kod nas a sada...

Jedva čekam da ode iz Partizana, i on i Vanja Marinković... njih dvojicu mi je mnogo mučno da gledam, koliko god to nekome neverovatno zvučalo. Mada nadam se da će obijica pokazati suprotno (Vanja je počeo da daje bar neke pozitivne znake od skoro kad je skupio muda da češće ide na prodore), dok su još uvek kod nas, ali teška priča baš...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ako je trener pristao bez da traži novog pleja, ne miriše na dobro. Ko će to da plati i kada...
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Kolege, jedno pitanje. Za Sremsku Mitrovicu, jel ima neki poseban sektor (mislim da je onaj iza kosa) koji je za gostujuće navijače? Tamo nema navijača pa kapiram da mogu da se uzmu karte za bilo koji sektor. Da dočekamo Žabara kako valja! :šal

Večeras očekujem pobedu. Ekipa će valjda reagovati na pravi način, svi pišu da Zagor igra, biće to kako treba. Barem se ja nadam:pfc:
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Kolege, jedno pitanje. Za Sremsku Mitrovicu, jel ima neki poseban sektor (mislim da je onaj iza kosa) koji je za gostujuće navijače? Tamo nema navijača pa kapiram da mogu da se uzmu karte za bilo koji sektor. Da dočekamo Žabara kako valja! :šal

Večeras očekujem pobedu. Ekipa će valjda reagovati na pravi način, svi pišu da Zagor igra, biće to kako treba. Barem se ja nadam:pfc:
Ako imas kartu,mozes biti i u kopu,koji su smesteni u uglu hale.Iza kosa sede/stoje bilo koji navijaci..Karta kosta 400 din i sutra pocinje prodaja karata u Bifeu,a na dan tekme je na ulazu u halu..
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Tek sad i kontam da će ovaj naš Godfather debitovati u ovoj našoj nesrećnoj montažnoj hali. Odmah HC
 

wsc1989

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2018
Порука
16
Reaction score
53
Локација
Република Српска
Баш ме обрадовала вијест да је Тринкијери практично завршен посао. Добили смо озбиљног стручњака који зна шта Партизан у европским оквирима, а истовремено зна каквог муља у АБА лиги има. Неопходно је да сви ми имамо стрпљења, не може ништа преко ноћи. Сигуран сам да ће екипа расти из меча у меч, из викенда у викенд. Нек нас заобиђу повреде и нек се момци посвете искључиво тренингу и мислим да ћемо имати озбиљну кошаркашку причу ове сезоне. Радује ме што је у "пакету" и Владо. Човјек који зна шта значи бити војник Партизана.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Sta se desi da ekipa za mesec dana od tima postane banda..
Nadam se da za mesec dana moze da se desi I obrnuto. Uz 3 zamene.
Da li ce biti kasno? Za ovu sezonu da ali za ciklus ne.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
I onda neko kaze dajte trenera pocetnika da istrpimo.

Ok ako pokaze potencijal i pruzi neki minimum rezultata. Bez rezultata ne ide.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ja samo ne razumem sta se desilo sa onim timom od pre mesec dana... koji je ovo k...?!?! Bruka i sramota
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top