Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

kibo

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2018
Порука
41
Reaction score
100
@ H.U.D.
Druze ne moze Gegic da igra 21. minut u jednoj utakmici nikad sa onakvim napadackim ne znanjem.Imamo bukvalno igraca manje u napadu kad je lik na terenu.Svaka njemu cast sto daje sebe u odbrani ,ali u ozbiljnom timu ne bi mogao da ima vise od 10 minuta po mecu (specijal neki,da vija nekog ili da izoluje recimo beka ili pleja),sve preko 10 minuta je previse,jednostavno u napadu nam bude crnih minuta i bez njega ,a kamoli s njim.To je moje misljenje.
Gegic nije napadacka rupa kakvom se predstavlja.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Gegic ima vise promasenih zicera dok je bio sam ispod kosa nego li ja dok sam igrao basket sa povredjenom rukom..
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Radujte se malo, koji vam je kurac.
Nije sjajno, ali posle 6 uzastopnih poraza ovo je ozbiljan pomak.
Trinkijeri je dosao u sred sezone, odradio 2 treninga sa igracima koje nije on selektovao.
Doneo je novi nalet energije a uz to i pobedjujemo, da li mozemo da trazimo vise u ovom trenutku? Ja mislim da ne. Samo pun Pionir i podrska igracima.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ja iskreno jedino vidim razliku u igri Pejdza i donekle u igri Dzoka (ali minimalno).. Sve ostalo smo imali i kod Caneta.
Ovakve nalete energije smo imali na pocetku i protiv Cedevite i protiv Zenita i jos par tekmi. Realno jedna nedelja je jako malo vremena da se nesto promeni i da se ta razlika primeti na terenu. Sve sto je mogo da promeni su bile sitnice, za vece stvari ce biti potrebno par meseci i puno treninga.

Ja sam vec jednom pomenuo i vec sam prozvan, ali smatram da su sada treninzi puno vazniji od utakmica. Mega ima ove odlicne rezultate zato sto igra jednom nedeljno i zato sto su zajedno jos od jula meseca. Naravno, ne pada mi napamet da navijam da izgubimo utakmice u EC, vec samo smatram da bi vise koristi imali kada bi igrali jednom nedeljno.

Gegić je najmanji problem ekipe, naprotiv.

Slazem se, cak sto vise jako je koristan, samo sam dao konstataciju da ima i on svoj odredjen napadacki potencijal. Za sada je to katastrofalno, cigle kada sutira za tri i promaseni ziceri kad je sam ispod kosa.. Jedino ulazi su solidni..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa ne bih se baš složio, katove radi odlično, imao je juče i prodore i zakucavanja.
Što se tiče šuta za 3 odlično je sakriven, ima šut za celu sezonu 1 od 3, ne radi ono što ne zna. Što je primera radi bolje od našeg šutera Vanje koji ima manje od 33 posto šut za 3 :D
Juče je šutnuo jednom preko ruke iz driblinga na kraju napada i to je to.
Daleko od toga da je to nešto super, ali takvih igrača možeš i moraš da imaš, problem je ako ti igrači čine kostur ekipe.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ti ko ona stara narodna,
"Bolje ćutati i pustiti ljude da misle da si glup, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju"

Bolje ne sutirati i pustiti ljude da misle da sam los suter, nego sutnuti i otkloniti svaku sumnju :D

Ima dva zakucavanja, juce i ono protiv Cedevite. Za prodore se slazem i to sam pomenuo, ali daj mi nadji nekog igraca koji je vise zicera promasio sam ispod kosa, pa i Gagic nije u stanju da toliko promasi :D

Sto se tice Vanje, ja sam u cudu da ima tako dobar procenat, kakve kamenjare za saigrace ima i kakve lopte dobija zadnje 3-4 sekunde napada, ovo je i odlicno :D
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Gegić jako dobro krpi defanzivno jer je on igrač koji može da solidno sačuva protivničke igrače od pozicije 1 do 4. Pod ovim krpi mislim na rupe koje iskopaju saigrači. Slažem se da je ofanzivno loš no isto tako smatram da je u zbiru produktivniji od Aranitovića čije minute Gegić koristi najviše.
Ja vidim razliku u igri u odnosu na postavku sa Čankom. Voleo bih da možemo da saberemo poene na obruču naročito one postignute posle zakucavanja jer ih u ove dve posledenje utakmice imamo više nego u x poslednjih pod Čankom. To govori o postavci napada i prostoru koji otvaramo prvenstveno kretnjama bez lopte. Onda vidim stabilniju i konstantniju odbranu jer se povećala odgovornost itd itd..... Za ovako mali period ima tu dosta promena.

A ono što niko od nas poreći ne može je to da ima još mnogo da se radi i popravlja ako želimo da budemo respektabilna ekipa.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Ti ko ona stara narodna,
"Bolje ćutati i pustiti ljude da misle da si glup, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju"

Bolje ne sutirati i pustiti ljude da misle da sam los suter, nego sutnuti i otkloniti svaku sumnju :D

Ima dva zakucavanja, juce i ono protiv Cedevite. Za prodore se slazem i to sam pomenuo, ali daj mi nadji nekog igraca koji je vise zicera promasio sam ispod kosa, pa i Gagic nije u stanju da toliko promasi :D

Sto se tice Vanje, ja sam u cudu da ima tako dobar procenat, kakve kamenjare za saigrace ima i kakve lopte dobija zadnje 3-4 sekunde napada, ovo je i odlicno :D

Gegic ima da kida ljudi moji cim se malo oslobodi tog grca koji jos uvek ima, ovo sto baci po koju ciglu na ziceru je stvar pritiska u glavi, najbolje da ne ume da fino polozi ili da da tako lagan kos, pa sta tek reci za ovog Brauna? Nisam pametan ali mi se on za sada nikako ne uklapa u sve ovo..... Treba nam pod hitno jos jedan centar jer cim udjemo u problem sa faulovima zbog nedostatka fizikalija (Gagic se brzo umara i pravi gluposti a Lendejlu treba mase da bi bio konstantniji pod obrucem) mi pocnemo da srljamo i hvataju nam puno ofanzivnih skokova, lose gradjenje jbg....
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Сви помињу неких недељу дана. Тринкијери је представљен у петак, јуче је био уторак. Није ни недељу дана прошло, а биће потребни месеци да би се видео неки напредак. Стрпљиво, најгоре смо прегурали у сезонама иза нас.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Canak nije imao dovoljno dobar psiholoski pristup ekipi, zato smo i potonuli cim je nesto krenulo lose. Ok bili smo bez Zagorca, al to ne moze biti razlog da se raspadnemo na svaki moguci nacin. Cini se da je Novica imao ulogu nekog ko pomoci u tom psiholoskom pristupu, ali uvijek ce biti razlika izmedju onog sta ti kaze saigrac a sta trener. Ako je ono za dva sata treninga istina, to mu je isto minus. Prema tome tesko da bi on od nekog naparavio boljeg igraca, takav sam utisak stekao na kraju posle svega. Sa druge strane Trinkijeri je malo drugaciji tip covjeka, rekao bih da je otvoreniji i da zna probrati rijeci na malo drugaciji nacin, bas onako da natjera igraca da razmislja o sebi, svom pristupu i potezima. Isto tako ako smo podigli nivo rada na veci nivo, pomaka na bolje ce biti. Sve to na stranu ako nema dovoljno timskog duha, jedinstva i posvecenosti krajnjem cilju. Mislim da je to daleko najveci izazov za Trinkija.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
@SpejsNigrutin
Mislim da je ipak Čakarević rekorder po broju promašenih zicera :D

@bonaventura
I sada ekipa počne u određenom vremenu da se raspada. Jednostavno mlad tim i mnogo oscilacija. Mislim da je Čanak uveliko doprinosio time sa pogrešnim odlukama u vođenju utakmica. Protiv Zadra ubacuje Gagića umjesto Džoka, koji nije za 7min ništa napravio osim promašenih šuteva i izgubljenih lopti. Gagić za 4min daje 7 poena, bez promašaja i on ga izvodi na početku 2/4. Kada se ohladio, ubaci ga ponovo i u tom trenutku dobijamo drugog Džoka u ekipi... Ukupno 9min u igri držao je Džoka i Pecarskog zajedno na terenu. Pa koga njih dvojica da sačuvaju? Da ne spominjem njegov osjećaj za traženje tajm auta...

U sinoćnjoj utakmici se vidio vidan napredak ispod našeg koša. Andrea je nakon Mege govorio kako će raditi na građenju koša i to je izgledalo mnogo bolje nego do sada. Imali smo utakmica gdje smo hvatali ispod 20 lopti, gdje je protivnik skoro imao više ofanzivnih nego mi defanzivnih skokova, dok je to juče izašlo na 30+ skokova u odbrani.. Ako mene pitate, to je vidan napredak za period od tri dana. Neke stvari se ne mogu još uočiti u igri, a samim tim ni korigovati. Trebaće prvo još par utakmica da se odigra pa da se dođe do te faze.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.410
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Сви помињу неких недељу дана. Тринкијери је представљен у петак, јуче је био уторак. Није ни недељу дана прошло, а биће потребни месеци да би се видео неки напредак. Стрпљиво, најгоре смо прегурали у сезонама иза нас.

Ovo čak i ja mislim, kao najveći kritičar i kontraš (ovaj Spejsi je malo dete za mene :D) ovde.

Pustiti čoveka da radi, pa ako uradi nešto - dobro je, ako ne, pa ni oni pre njega nisu ništa uradili. Ima takav tim, kakav ima, nije ga on birao. Jeste pristao da trenira tim u takvim uslovima, i to je neka odgovornost, al' je verovatno i veliki izazov za njega.

I onaj limar misli da ovaj neće ništa uraditi, u to sam ubeđen (oko ovoga neću raspravu, ako mislite braniti potrčka, mene zaobiđite), al' zato nek Trinkijeri zajebe i njega i cigane, pa nek mu se omakne neki trofej. Što se mene tiče, ne mora ni trofej, samo da ličimo na Partizan od pre nekoliko godina, gde se zna ko kosi a ko vodu nosi. I borbu!

Dakle, treneru i igračima puna podrška, a limar nek odjebe.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Za naseg Vanjicu :D On ako ubaci prva dva suta, onda sve ide. Kad promasi prva dva, onda nam tesko :D
Malo i tebi da kontriram..
Protiv Mege je pogodio prva 4 suta, pa drugo poluvreme za potop :D

Mislim da njemu treba da se smanji minutaza i uloga, samo sto fora je sto nema ko da popuni prazninu, nema ko da preuzme odgovornost. Zagorac je lider i to se odma vidi, Vanja nije, sto ne znaci da ne moze da bude odlican igrac. Bice sve lepse i laganije kad Trinkijeri podeli uloge.


@DR.MO
Daj sansu limaru, treba mu vremena da pokaze svoj potencijal :buhaha
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Skokova imaš onoliko koliko ti protivnik dozvoli da napraviš. I obrnuto. Ne možeš baš da porediš Megu i ove mrtvake. Ovo je bre smešna ekipa, oni ni jednu utakmicu ove sezone nisu dobili osim nas u gostima.

I Andrea je držao juče Pecarskog u isto vreme kada i Džoka, kao i Pejdža. Doduše nije ni imao previše izbora kada je Gagarin napravio 4 faula za 3 minuta...

Mnogo nam fali Novica, nadam se da ovo što nije u rotaciji je znak da se bacio na treninge a ne da je odustao :D

Šta je sa Sanijem? Nadam se da je i kod njega ista situacija, da je prepoznato da treba da baca hiljade šuteva dnevno...


Jbg Spejs tu je problem što nemamo iskusnog na spoljnim ni jednog. I onda kada se lomi i treba iskustvo ti dobijaš izgubljenu i glupi šut. A moraš da ih baciš u vatru, pa il će da se iskuju ili će da pregore...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pa sve ove godine je Vanja prva opcija na beku, nije imao ni jednog smirenog i iskusnog igraca od koga je mogo da uci. On je sa 19 godina postavljen da bude kapiten, projektovano mu je u startu da mora da se pokaze i brze, bolje i proda. Jbg Vanja se pogubio, nije staso, stagnirao.

Ne mozes od takvog klinca da ocekujes pametne suteve, niko ga nije naucio, nit trener (promenio ih je 4-5 ), nit saigraci. On je gledao Brajanta na TV i sad misli da sve moze.. Ne ide to tako..

Samo cvrsta ruka i neko pored Vanje ko ce mu govoriti sta sme i sta ne sme, dok ne nauci.. Do tada imace ove Brajantove suteve sa 10 metara preko ruke..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top