Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Smanjiti gluposti povecanjem koncetracije i bice i pobjede. A publika da prepozna kad mora da se napravi pritisak. Makar zajedno zvizdite ako necete da pjevate :D.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Sta god uradili na Zagorca, Gegica, Nikolica I Syja se ne mogu naljutiti kad vidim koliko daju sebe.
Od Vanje mi je muka.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Gospoda iza nase klupe celu utakmicu ne navija... i bolje sto je tako! U poslednje vreme jedan od boljih ambijenata.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Auuu Zagor sta radi.I onda se cudimo zasto je malo malo pa povredjen.Izginuo veceras.:respect:clap
Odlicna igra izuzev prvih par minuta.Tada nas je vratio Pejdz sa one dve trojke i fantasticni veceras Aleksej Nikolic.Dzok odlican,Amar.Vanja hoce,zeli,al ne ide.Propisno me iznervirao.Jankovic :pop Decko,aj srljas u napadu,al nauci da gradis kos nije ti ovo periferija Beograda vise.Igras u Partizanu.Gagic zakovan za klupu :buhaha mozda ga to malo kultivise.Navijanje kao nekada.Idemo dalje :pfc:
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Konacno fantasticna utakmica :clap
Dobar napad ,dobra odbrana ,borba :respect
Ono sto mi se iz svega ovog veceras ne dopada je sve manji fond igraca koji se koristi.Gagic 1 minut,Brown ni na +19 ne dobija sansu,Peca isto.Ne dopada mi se to uopste.Sa 8 igraca u rotaciji ne prave se veliki rezultati na bazi cele sezone
Pionir :respect:respect:respect prelepa atmosfera.
Nadam se da ce Trinkijeri uskoro krenuti da adaptira i Brown-a za koga sam siguran da ima kvalitet.Novica nadam se da ce se dovesti u red do Nove godine.Treba nam ona njegova igra od kupa pa na dalje
:napred-partizan:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
nije loše, a toliko prostora kod mnogih za bolje...
slede teške utakmice da omirišemo gde smo i da li možemo i koliko
ps. Najveća enigma Brown...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Bravo! Ne tako lako, ali pobeda u derbiju, na kraju ubedljivo.
Zagor, dusa ove ekipe, Lendejl mozda i najbolja partija u Partizanu.
Pecarski i Braun ni sekunda, Gagic samo minut i nesto jace.
Bravo Trinki, tri od tri.
Sad sledi serija teskih utakmica.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nadam se da je ovo samo pocetak i nagovestaj one igre koju Trinkijeri zeli. Odavno nisam gledao ovako dobru igru i ovakvo zalaganje igraca.

Velika dilema ko je igrac utakmice, Aleksej Nikolic cija nas je energija podigla ili Lendejl koji je odigrao mec sa samo jednim jedinim promasajem i to na kraju utakmice. Hvala im obojici do neba za ovo divno vece koje su nam priredili. Naravno nikako ne mogu da izostavim u toj prici ni Zagorca a ni Pejdza cije su nas trojke u drugom odnosno prvom poluvremenu podigle i omogucile da stignemo razliku i odlepimo se.

Jednostavno ovo je bilo veceras ono sto je Trinkijeri rekao "na lopti hocu da pise KK Partizan" i jedino je Vanja do nekle pokvario malo taj utisak pa iako me je nervirao tokom citave utakmice i solirao kad je pogodio onu trojku hala je eksplodirala i atmosfera je bila upravo ona koju svi pamtimo na utakmicama EL svojevremeno.

Bitno je sada samo ne poleteti a Trinkeriji verujem da ce znati kako to izvede.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Nemam rijeci. Ovo je bilo odlicno, makar sto se tice zalaganja ali mislim da se i igra popravlja. Cak je i navijanje bilo uglavnom vrlo dobro (da li su me poslusali pa se dogovorili da jednu vode navijanje jedna frakcija drugu druga, ili je nesto drugo, manje bitno) i pratilo je tok utakmice.

Koliko je Nikolic bio napaljen u jednom trenutku mislio sam da ce eksplodirati. Kakva igra. Bravo crno-beli!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Cestitke na pobedu, na kraju I ubedljivu. Nema euforije ide teska serija. Sta se desava sa novim amerikancem dali je povredjen ili je promasaj? Za Gagica I bolje malo da ohladi na klupu. Jankovic Jankovic cekali smo ga duze vreme ali cekacemo jos duze da opravda nase ocekivanje.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
DrqiJPVWwAEeie2.jpg:large


Za veceras samo ova slika od prosle utakmice!! to sto je trazio Trinkijeri, za sada je delumno dobio!!!

Bravooo deco, bravo :clap:clap
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Odlična igra u većem delu utakmice.
Pored odličnih Zagora i nikolića, raduje dobra igra stranaca Pejdža i pogotovo Lendleja koji je bio napadački odličan.
Gegić sa posebnom energijom u odbrani,Bandža i Vanja dali doprinos pobedi.

Serija 25-0 i energija sa tribina,uplašena lica igrača Cibone kojima noge klecaju podsetila na slavne dane.
Doće to sve na svoje..
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bravo momci, bravo Partizane!!!
Velika pobjeda!!!

Aleksej, Rade i Dzok za nijansu ispred ostalih.
Australijanac dokazao da je prvi centar i da jeste za Partizan!!!

Idemo dalje, slijedi tezak raspored. Mec po mec.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Битна побједа, сада када би до краја провог дијела АБА лиге изгубили максимум једну утакмицу било би савршено.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top