Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
stojance u srz ubada kao i uvek, delim isto misljenje u vezi canka, a za igrace ce da vidimo kada krene sezona a i kada odgledamo malo vise utakmica :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
A ja se recimo sećam posle onog Kupa u Nišu kad je ekipa bila potrovana, da je velika većina prizivala Čanka umesto Džikića.
E sad, ne bih mogla baš da garantujem da li su to bili isti članovi koji ga sada dovode u pitanje.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Evo ja da se prijavim da sam prvi podrzao Canka i prizeljkivao njega za prvog trenera.

Tada mi je ulio neku nadu, i verovao sam da moze biti dobro resenje.

To se promenilo posle sramnog drugog mesta u grupi sa FMP-om, bezmudog i bezidejnog vodjenja ekipe protiv cigana u polufinalu koji su se nudili kroz oba meca, odigrali katastrofalno, bili u totalnom rasulu, smenjenog trenera i ocajnom atmosferom u ekipi, sa sve malim cokijem u sastavu, ali se on potrudio da mi odigramo jos bednije i ispustimo mutante koje bi Borac Cacak resio u toj situaciji.

Nedostatak autoriteta, i nezapamceno brukanje na pripremama samo je jos pojacalo moje uverenje da on nije za nas.

Daj boze da gresim i da me demantuje, pa neka bude da ja lupam i ne znam nista o kosarci.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Nije mi stvarno bila namera nikoga da prozivam, izvinjavam se ako je tako zvucalo. Ali stvarno mi se cini kao da taj Canak i ovaj o kome pricate nije isti. Moramnda se ogradim da nisam gledala ove pripremne ali ako kazete, a nema razloga da vam ne verujem, da je ekipa bezmuda, onda he to nedopustivo.
Ok da nemaju kvaliteta ali da se ne bore?! Svi sikter onda!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Da li se neko seca kako smo igrali pripremne utamnice za sezonu 2012-2013. godine kada se Dule vratio i doveo klince u tim?
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Sećam se da je Gagić dominirao i da su ga neki zvali novi Peković, a rezultata se ne sećam.
Edit:
Osvojili turnir u Laktašima pobedom nad Himkijem i to bez Lučića, Bertansa, Muslija i Anđušića.
Gagić MVP turnira.
 
Последња измена:

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Dobar je Canak, ali verovatno kao pomoćnik. Ali on ni kao igrač nije imao ono medju nogama, pa nema ni sada (svaka čast za trofej). Da li se neko seca da je Canak kao igrač dobio tehničku, upao u raspravu sa nekim igračem...pa i Mirko Kovac je bio zustriji na terenu.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sjeca li se ko Bodirogine tehnicke ikada ? Zajebite tu pricu o mentalitetu, nismo svi isti ...Ne volim takve price, i ja bih da imamo drugog trenera ali ne moze ... To je sto imamo, bas kao i igraci... Kunemo se ovdje u Novicu ali nece nam ni on nista posebno donijeti, mozda na momente napaliti igrace ( doduse to mu je trenutno najveca vrlina ) jer u odbrani je u prosloj sezoni bas ispadao...
Nama treba jos jedan plej iskusan kao i 4 i 5 iskusne i kvalitetne... PS. i da Vanja ode , jbg nervira me opasno ( to je samo moj stav )
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Kad je krenuo da pokusa da zgazi onu cigansturu Tomica :D

Pripremni period ne pratim pomno, kao ni njegove sampione.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ima li neke nade da se nađe neki prenos za sutra?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.608
Reaction score
13.689
Локација
Yaoundé
... pobedili smo reprezentaciju Angole, 90:75...
Опет, не значи ништа пошто је реч о припремама и меч је био затворен за јавност... али, лепо је видети да смо победили репрезентацију једне земље и то још рангирану као 37. на свету, односно као трећа у Африци...

http://www.fiba.basketball/rankingmen#tab=fiba_africa

... а, према извештају на сајту ККП, у саставу Анголе била су шесторица играча у односу на састав који игра квалификације ФИБА Афричке зоне за СП 2019.

И гледам то мало фотографија у извештају... како увек имамо прелепе тренинг дресове, а никад, али баш никад, није их било у слободној продаји. Имали смо их својевремено и у плавој варијанти и опет су изгледали феноменално...
 

Прилози

  • bozic-cehovski-avg2011.jpg
    bozic-cehovski-avg2011.jpg
    92,3 KB · Прегледа: 56

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ima li neke nade da se nađe neki prenos za sutra?
Dm45RpMXsAArQXC.jpg:large


sada jos da pronadjemo koji program :D
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
Ima li neko link za vecerasnju utakmicu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top