Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Opet ne igra Zagor. Imam utisak da neko krije nešto u vezi Zagorca.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.838
Локација
Beograd
Nista se ne krije.Bio je pod znakom pitanja za veceras jer je povreda specificna i zahteva odredjenu pauzu kako se ne bi obnovila.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Pivo se popilooo i krenulo se u arenu! :pfc:

Bolje da Zagor večeras propusti ali da bude 100% spreman za brejk u Turskoj! :šal
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Nama odbrana ne postoji, nama je tim za tih F4 maksimalno i to na guzove, mislim zelim ja da osvojimo sve naravno. verujem i da ovo veceras dobijamo ali da se ne lazemo....
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Nije ovo do Asvela nama sada svaka ekipa daje oko 50-ak po mecu do poluvremena. Pod hitno novi centar pa da se uigravamo i da pokusamo da licimo na nesto jer je ovo sada anarhija.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Odbrane bez... koja kurcobolja... jbt strasno...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.847
Odbrana je KRIMINALNA! Raspad sistema!
50 poena od Zadra?! Jurimo rezultat protiv Zadra?! Poslednjeplasirane ekipe?!
Sramota, bruka, uzas...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Ma kurac od igre, da izvinete!
50 poena od Zadra smrdljivog za poluvrijeme! O čemu mi pričamo?!

Odbrana ne postoji.
Trener ne postoji.

Mora da se siječe i da Čanak ide.
Nema on znanja ni energije, kad ti ovako ekipa izgleda mlitavo, bez ijedne smišljenje akcije, o odsust u agresije da ne pričam.

Treba nama drugi profil trenera, a ne fikus pored terena koji češe bradu i nemo posmatra kako mu se ekipa raspada protiv jebenog Zadra i pravi seriju 11:0.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Sta je ovo leb' te jebo :banghead:
Kakva je ovo odbrana ,kakva je ovo igra? :eek:
Mutina odbrana je qrac,ovi su sjebali i Millera i co. od prosle sezone u ovo vreme :krsti:
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ekipa je glavom ostala negdje na putu izmedju Bara i Valensije. Ugasio sam lepo tv i provericu rezultat za jedno sat vremena. Kad je dotle doslo.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Jebo nas odbrana da nas jebe! Canak koji ti je q? Cenim misljenje svih da ce od njega nekad biti nesto ali ljudi moji on je bez energije i reakcije, uvek ista faca, a scena kada ga zumira kamera a on zove Markusa i objasnjava mu je poput face usrane vevrice... Aman bre vise, 48 poena smo fljusnuli za poluvreme i od ovih, ajde malo jebote, daj tog Brauna šta ga koji kurac kanališ za klupu!!!

EDIT: Vide li neko sada na Areni highlights-e sa utakmice sa Krkom i snimak iz poluvremena gde ih Canak sve popljuvao?
 
Последња измена:

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zadar je za ovo poluvreme odigrao vise krstenih uigranih akcija nego mi za celu sezonu. U napadu samo neka licna kreacija igraca a jos nisam video da smo I u jednom napadu napravili neki.visak a oni nama to rade celo poluvreme
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Da li je moguće da toliko primamo poena iz reketa i tu ranoj fazi napada? Pa to je da se ubiješ. Jebote život nije mi jasno da ovaj Lendlej ne ume da se pozicionira ispod koša i da ima jedan skok. Svaku su mu loptu pokupili. Čovek je imao za poluvreme: 0 poena, 1 skok i dve asistencije. Stvarno ne znam gde su bile oči onome ko je njega skautirao. Znam da je deficit igrača s Koledža, ali da li je bilo boljih od njega?
Odbrana nam je rak rana, praktično ne postoji.
Pejdž se konačno malo opustio od kada je došao Braun i moje mišljenje je da će on biti dobra igrač i da ćemo imati koristi od njega, ali od momka iz Austalije ne verujem.
Da ne bude sumlje ovo dobijamo na guzove, ali ostaju stari problemi, s kojima izgleda nikako da se suočimo...
Jebote od mrtvog Zadra koji je zadnji primiš 50 poena do onda nešto nije u redu.
Nadam se da general slabog zdravlja ne gleda ovo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top