Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Samo jos ovo dok traje utakmica

Ovaj hrvat komentator da mi popusi severnumakedonsku kobasicu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Jbt sta je psiha... posle par promasaja, vise niko ne sme ni da sutne i to je kraj...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Jbt samo molim vas da se ne vredjaju igraci i trener...

Ja jebeno ne verujem...

Ova ekipa toliko moze samo mozak da promeni... ali jebeno je to najteze

Izgubljena lopta na -5 je bila prelomna da mozda ovo i dobijemo
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Šut za tri:
1. četvrtina 1/7
2. četvrtina 1/9
3. četvrtina 2/6
4. četvrtina 7/12

Šta se dešava sa Gagićem?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
@tribiani

To ti govori da je ovo psiha... kad su mislili da je utakmica izgubljena opustila se ruka...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Da su sudije svirale svaki drugi faul nad našim igračima, možda bi i dobili nekako ovo. Trinkijeri za ovo na kraju kako je gospodski prišao jednom od sudiji i počeo gospodski da mu kenja :respect

Dobiti ovu gamad za 7 dana u gostima sa +5. Da se ne lažemo, jaki su kao zemlja, strašna igra u oba pravca, ali je sudijski kriterijum, pogotovo u drugom poluvremenu, bio neravnopravan i često nam nisu svirani neki faulovi, koji su njima svirani kada su napadali.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Jebati im mater tamo i to je to. Kao što gore napisah, s Novicom da se rastanemo ko ljudi, da ga pamtimo po dobrom. Tačno sam znao da ide neka njihova serija kada je usao a taman smo se vratili malo i za nepuna 3 minuta napravise 7-8:0 ... naravno nije to presudilo ali je uticalo.
Idemo dalje
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Samo se nadam da sada nece da bude masovnog pljuvanja...Nama generalno ove ekipe sa vise od 5 Amerikanaca nikada nisu lezale.
Oni ce ovako da sipaju trojke i sledece nedelje, to je njihova igra. Ipak, i pored svega sto su pogadjali, na kraju smo dokazali da moze sa njima.
Samo koncentracija i ja verujem da ovo moze mnogo bolje u sredu
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Trento vol 2. Sledeci korak. Ista ekipa samo kavlitetnija i bolja u svemu sto radi. Zato sto smo dobili trento zato smo i ovde, i mozemo da igramo sa monakom. To je za nas pozitivno. Molim Vas bez psovanja igraca i trenera jer nisu zasluzili. Ovo je nauk. Partizan treba da stvara sampionski tim, da li je to bas ovaj? Ne znamo. Ali ga bar stvaramo i penjemo se svakim danom. Glave gore GROBARI!!! HANIBAL ANTE PORTAS
Ostali nek uzivaju dok ne zakucamo na vrata :)
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Za mene je Zagorac misterija... ona kontra i faul u napadu
 
  • Like
Reactions: BiP

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Još smo mi zeleni i nezreli kao ekipa. Potencijala ima, ali ima i puno puno krvavog posla. Ovde treba da se zna, ko treba da šutira trojke, ko treba da ide na skok, ko probija, ko gradi akciju... Još to deluje traljavo. Ali ono što mi je večeras u igri najviše nedostajalo, to je energija naših igrača. Nisam video muda, borbu!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Da su sudije svirale svaki drugi faul nad našim igračima, možda bi i dobili nekako ovo. Trinkijeri za ovo na kraju kako je gospodski prišao jednom od sudiji i počeo gospodski da mu kenja :respect

Dobiti ovu gamad za 7 dana u gostima sa +5. Da se ne lažemo, jaki su kao zemlja, strašna igra u oba pravca, ali je sudijski kriterijum, pogotovo u drugom poluvremenu, bio neravnopravan i često nam nisu svirani neki faulovi, koji su njima svirani kada su napadali.

Dal si realan da pricas o sudjenju???

Posle kriminalne igre, KRIMINALE igre Zagorca. Vanjih standardnih bravura. Renfrovih 0/9 iz igre (0/6 za tri)...itd..

Ti pricas o sudijama..i oni su nam krivi...
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Vanja i Renfro 0 poena, šta očekivati ako oni ne pogađaju.
Naši kao da nisu izašli na parket u prvom poluvremenu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
da smo imali sut 33% za trojke ali tokom cele utakmice a ne tek na kraju mi bi ovo dobili 10-ak razlike...
Zagorac nas ukanalio sa 4-5 kontre iz kojih ni faul nismo dobili vec skoro uvek autokos...
za razliku od prethodne dve utakmice gde su svi bili solidni, sad su svi bili losi, nemas jednog da izdvojis da kazes da je bio dobar...
raduje stabilna odbrana i na ovoj utakmici
teraj dalje, znali smo da ce biti ovakvih utakmica, neka ulaze sutevi kad najvise treba
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top