Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakva šteta zbog prvog meča .. aaaaaaaaaaa.

Bravo svi. Bravo Trinki !!!! Sledeće nedelje da iskopamo grobove za ciganska govna !!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo !!!

Napokon dočekasmo Pejdza bar za neke od ovih ključnih poena.

Neverovatno koliko smo grešili u pasu lopte kad smo trebali da obezbedimo mirniju završnicu ali ispalo je dobro na kraju.

Jebi govna... do konačne pobede !!!
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Svaka cast momcima :)
Sudije su morale onaj kontakt Renfroa u poslednjem napadu da sviraju kao faul. Pih.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Au jbt...znaci nemam snage ni da se radujem od nervoze tokom utakmice..sve sam nokte i pojeo i pokidao u p.m.

Bravo momci!!!!! Psihicki tezak mec i za nas navijace i za igrace....trebalo je ovo izdrzati..u jednom trenutku sam rekao Trinkijeri izvedi Pejdza da igramo ravnopravno..a sad bi ga zagrlio i izljubio kao rodjenog brata..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ljudi ja ne znam da li ste vi svesni koliki je bio pritisak na nasim igracima pred ovu utakmicu, prosla maltene ispustena dobijena utakmica a sad moras drugu da dobijes da bi ostao u igri...

Vise od rezultatske je mentalna pobeda ekipe...

A cigani ako su imali pritisak u prvoj sad je 10x veci
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sta reci nego.... jebi mordor ciganski oleeeeeee
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top