Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije kriv ovaj put, lik ga zgrabio i pao... logicno ilija jedva docekao da sudi nesto...
 
  • Like
Reactions: Oki
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ekipa sa najnižim IQ od kad pamtim... Ako ne daj bože izgubimo to će biti najveći razlog, kao i tokom čitave sezone...
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Nova pravila
- Nikoli Jankoviću možeš da razbijes glavu, to je dozvoljeno
- U FMP reketu nema silazne putanje (seronje sa Arene ne smiju da priznaju očigledno, pih)
PS Navijajte nešta u picku materinu
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja sam kosarkaski laik... i ima pitanje za poznavaoce... kako to cigani svaku utakkmicu protiv nas rese trojkama... ako se ne varam do sada su ih pogodili 11!!!

Da li je to nas izbor da ih pustamo, ili su toliko bolji... ili nesto peto, deveto...

Voleo bi kad bi neko strucniji objasnio
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
Ovo je nasa najgora utakmica u seriji. Znam da zvuci cudno s obzirom koliko dugo vodimo.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
12 trojki do sad... Igra 0, samo se ispucavaju... Kako je moguće da nam uvek sipaju toliko to ne mogu da razumem...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ili je velika vrucina ili prokisnjava. Cigani će prekinuti utakmicu i igrace se sutra bez publike. Po mogućnosti, sutra rano. A Arena služi za koncerte Dina Merlina i Severine. PS SAD kažu udario grom!? Udario grom, pa zato prokisnjava???
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Ide nastavak ajmo jace do pobedeeeeee!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Trulo je braco i na terenu i oko njega mada koga boli ona stvar, jel da?

Ko aplaudira ovom govnetu odvratnom? Aplaudirao bih kosarkasu, ako sam dosao da gledam kosarku, prvo sto je ovaj klosar povredjeni, da bog da ne prohodao prvo sto je mesar a ne kosarkas, a drugo sto ono sto oni igraju nije kosarka. Ovo je bacanje frljoka u poslednjim sekundama. Da bog da ne prohodalo govedo glupo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top