Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.091
Reaction score
5.053
Локација
vezenemam
Treba biti realan - momci su dali sve od sebe i svaka im čast, ali jednostavno najbolji igrač evroligaša iz predgrađa kk"nikonemoredazabraninamkakosezovemo", iako nije blistao kao obično, na suvi kvalitet ih je vratio u život krajem treće deonice i bio je tas na vagi u odlučujućim momentima na kraju utakmice.
Bravo, momci, još jednom, za mušku borbu protiv "jeboligaša" i njihovog najvećeg "stara", popularne "troglave aždahe(sa pištaljkom)"!
:napred-partizan:
p.s.
Sva "ciganska" govna neka istrule, seme im se zatrlo, pa bili rod rođeni!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sa sportskog aspekta je ono što sam napisao zašto smo izgubili. Pa da su oni mašili bar još neko ali nisu. Mi jesmo. A što se tiče suđenja sve je jasno tu. Osakatili su nas na kraju kad se najviše lomilo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ovo je u interesu nase kosarke. Necemo valjda ponovo hvalospeve o Zadru i njihovoj tradiciji. Bolje valjda da nasi klubovi ostanu u ligi ili udju u PO...Osim ako se klub zove Partizan.
Realni Grobari i patriote, nadam se da ste uzivali veceras...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Peta lična Zagorca
Nepostojeći faul Tomasa na kraju
Volden udaren po ruci pri šutu za tri poena toliko jako da bi se u Varšavi čulo
Guranje Mozlija iz sve snage kod skoka na Jaretovom šutu

Ciganska posla. Neka. Znalo se da čim im zagusti pozicija u ligi, ima ko da ih spasi. Nažalost očekivan ishod.

Ako budemo imali domaći teren (a gotovo sigurno ćemo ga imati), ne mogu nam ništa. Uz ovakav skandal u zadnjoj četvrtini, imali smo egal. Da smo odigrali malo oštrije i da nas je šut malo bolje služio, opet bismo ih dobili.

Momcima svaka čast, pogotovo Jaretu i Radetu.

Živim za dan kad će neko izaći sa terena ili davati autokoševe, nema drugog načina. Samo jebati ove smradove u mozak kroz sve moguće pritiske jer se klin klinom izbija.

Baciti sve karte na Virtus. Pobeda tu nam gotovo sigurno garantuje domaći teren do kraja EC.

Napredni limare, napuši mi se kurca. Vrana vrani ne vadi oči jel? Rezultati ne brišu činjenicu da si govno egonalickano. Jebale te institucije.
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.919
Reaction score
21.642
Pisalo se još juče o sudijskoj ekipi, sve je jasno.
Bravo za veliku borbu, vidimo se u Areni.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.768
Локација
underground
O sudjenju nemam sta da kazem,jer je sve receno a i kad sam video ko sudi bilo mi je jasno. Ali...sad sam video i da cemo ih dobiti u plej ofu.Ova utakmica ce povecati besnilo kod nas,kad i ako se sretnemo ponovo,a ocekujem sad da cemo to besnilo iskaliti i na virtusu i buducnosti.Ova ekipa jos nema dva poraza u sezoni zaredom,a ako dobijemo u sredu uveren sam da nece imati ni do kraja sezone,a ni u eventualnom finalu sa ovima.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Bravo momci, jebiga, mislio sam dobicemo, ali neki glupi faulovi su odlucili ovu utakmicu. Rason potpuno dezorijentisan, 3 katastrofalna i losa faula. Sad najjace na Virtus, pa Buducnost.
 

Grobarcina94

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
13
Reaction score
25
Локација
Novi Sad
Faul+kos berona posle samara voldenu, faul jaramaza na odzu i pete licne zagorcu i tomasu, i ako na to sve dodamo naša promašena slobodna bacanja... Nema veze, da drknemo crnogorce sa 5+ razlike i sa prednošću domaćeg terena u plej-ofu ja se ne bojim.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
nxVQpl.gif
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Citavu utakmicu igramo u njihovom ritmu, po 7 minuta ne pravimo faul, i onda u minutu 3-4 glupa faula, plus sudijska poklonjena.
Svaka cast malom Trifunovicu, ali treba biti realan i priznati da on jos nije za ovaj nivo kosarke. Kad imamo priliku da ih mozda i prelomimo poklanjamo im loptu i primamo tri poena.
Ono sto sam primjetio imamo mi njih, a velika prednost kad bude kljucno bice nam Sakota, a tad im ni sudije nece moci dovoljno pomoci.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ocekivano, otrov od utakmice. Nadam se da se necemo vidjati do domace lige.

Imali smo dosta gresaka danas, ali i takvi smo mogli da dobijemo. Los protok lopte, skok razocaranje. Rade pokazao tu i tamo znakove zivota, Tomas falio, bez ikakvog doprinosa. Jaramaz liderska utakmica.

Idemo dalje. Sledi Bolonja, vidimo se tamo, srecan put svima.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prijatelju, ovde sportski aspekat ne da nije u prvom planu, nego nije u prvih 16 planova. Kako posle da ne mrzis govna...
Slažem se u potpunosti. Ajde da se bolje izrazim sa statističkih aspekata sam govorio o tim bacanjima. Naši procenti i njihovi. Ništa više. Ostalo je sve jasno šta su nam sudije napravile u finišu meča kad se lomilo.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Samo da pohvalim igrače i Trinkija. Ne znam šta bih još dodao kada nam jednostavno nije bilo dozvoljeno da pobijedimo. Istog scenarija se bojim i protiv Budućnosti.

Nisi mu samo jasni ovi što očekuju nešto drugačije u PO. Sve utakmice da igramo kao domaćini nećemo proći. Nama ove godine prioritet mora da bude Eurocup. Jedino tako možemo do Evrolige.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Виртус максимум па шта буде, али утакмица против Будућност одредиће сезону у АБА лиги побједа прво мјесто пораз жестока борба за друго.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.344
Локација
Nickname
Ovo jednostavno prosečnom navijaču zgadi sport. I nebitno da li smo osigurali prvo mesto na tabeli ili nemamo šanse ni za plej of.
Apsurdno je komentarisati utakmicu. Samo raditi na sebi koliko je moguće.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Mislim da je na nas poraz prvenstveno uticalo lose gradjenje kosa, izvodjenje penala i slobodna bacanja... sudjenje nista novo, uvek su navlacili za njih, pa i u vreme Generala... Tomas...:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top