Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Poraz ni malo bolan,iako je od limenki,ali s druge strane krivo mi je sto smo se dosta istrosili,a rezultat je izostao. Lakse bi mi palo da smo sa pola gasa odigrali i da smo sacuvali energiju za sredu...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.287
Reaction score
10.756
Локација
underground
i dalje mislim da nam je ključna protiv budućnosti, ali uopšte ne mislim da nam je prednost to što igramo u areni, tj što je domaći teren. mislim da će nas masakrirati.
ali dobro, borićemo se kroz institucije.
Jasmina gledao sam dosta Buducnost ove sezone.Znaci ova nam moze biti zajebana jer imacemo dve teske utakmice za vreme dok oni nece imati ni jednu.Ali...nema te sile da mi mozemo izgubiti od njih kad smo na istom nivou energije a to ce biti u plej ofu,ako budemo sa njima igrali u finalu 3-0 dobijamo ,a ti me hvataj za rec ako ne bude tako.Mada ja mislim da ce cigani njih proci osim ako ne budu masakrirani tamo,cemu se iskreno nadam
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I još ovo. Ne treba praviti sad neku paniku ili ti ne znam ni ja šta. Izgubili smo bitku ali ne i rat. Ovaj poraz je ustvari pokazao da oni nisu bolja ekipa od nas iako imaju astronomski budzet i mali milion igrača plus sudije kao i uvek ali... Izgubili smo samo zbog bacanja i maskriranja sa faulovima naših igrača od strane sudija u finišu kad se lomilo... Govna nisu bolja od nas!!!

Da dobijemo mi Budućnost sa više od 5 razlike i vraćamo se opet u dobar "ritam" što se ABA lige tiče.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Jasmina gledao sam dosta Buducnost ove sezone.Znaci ova nam moze biti zajebana jer imacemo dve teske utakmice za vreme dok oni nece imati ni jednu.Ali...nema te sile da mi mozemo izgubiti od njih kad smo na istom nivou energije a to ce biti u plej ofu,ako budemo sa njima igrali u finalu 3-0 dobijamo ,a ti me hvataj za rec ako ne bude tako.Mada ja mislim da ce cigani njih proci osim ako ne budu masakrirani tamo,cemu se iskreno nadam
A što misliš da će otići dole da igraju, ako bude trebalo da igraju protiv budućnosti. jednom im je prošlo, što ne bi i drugi put?
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Tomas i Rade moraju da podignu formu. Ocigledan je ogroman pad u njihovoj igri, a s obzirom da su nam prvi izbori na pozicijama 3 i 4 bez njih ne mozemo nikako da ciljamo najvisi plasman.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nama evrokup treba biti prioritet, mi u ovom brlogu jednostavno ne mozemo. Ovo je zlocin prema sportu.

Jebo vam pas mater limenkarsko naprednjacki sljamu. Preko ek ulazimo u el. Teraj dalje.
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.287
Reaction score
10.756
Локација
underground
A što misliš da će otići dole da igraju, ako bude trebalo da igraju protiv budućnosti. jednom im je prošlo, što ne bi i drugi put?
Mislim da ce otici prvu da igraju a ako izgube da ce onda napustiti,ili eventualno u trecoj ako vide da gube napustice pre kraja.,nece se oni odreci sanse da pokusaju da uzmu titulu sve dok ima sanse.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Odavno ciganskija kradja nije bila. Nije klasicno otimanje, kao sto je znalo da bude, ali perfidno i konstantno izmisljanje kontakta gde ga nema, a pustanje klanja sa druge strane u zavrsnici. Ne racunam glupe faule Tomasa, gde je covek odsutan potpuno.

Sudije redovne.

Medjutim, odavno nije bio onoliki ciganluk oko terena. Skoro, pa podgoricki nivo, samo sto ove domace gurbete mnogo manje mogu da svarim.

Jbt, nevazna utakmica rezultatski, gledam lagano sa utisanim tonom, ali, ne vredi, ipak moras da se iznerviras. Koji sublimat ciganluka i Sirbistan u malom.

Sto se utakmice tice, neiskustvo i to sto su fizicki jaci, bez obzira na nasu ociglednu spremu i fizikalije ove godine, odlucili.

Da, umalo da zaboravim, kako ide borba kroz institucije, Mijailovicu?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.005
Локација
ante portas
Inače teško je očekivati da Gordić rešava svaku preko ruke kad se lomi.
Nekad to upali,a nekad ne.
Svi naši spoljni igrači su mahom napadački orijentisani da traže rešenja unutra pa tek onda spolja.
I Gordić prvo proba prodor i Jare , a i Kori. Svi prvo gledaju traže unutrašnja rešenja. Isto i Rade.
Sem Markusa. On je jedini klasičan šuter,ali opet treba mu pomoć u napadu kroz postavljeni blok da bi došao do šuta.
Fali nam jedam rutiner kao Luis Bulok ili Noris Kol da rešava situacije kad ekipa stane u ovakvim situacijama i da izmisli poene.
To nemamo i za utakmice u kojima se odlucuje to ce biti preveliki problem.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Statistika kaze da su bolje sutnuli slobodna bacanja i da su bolje skalali od nas. Mi smo to kompenzovali boljim sutom iz igre. Generalni utisak je da je utakmicu rjesio kriterijum sudjenja. Ne volim kad sudije devedu utakmicu u situaciju da je oni odlucuju kao sto je bilo i u Podgorici. Cigani znaju bolje da iskoriste kriterijum i tim sitnim provociranjem dovode do reakcije naseg igraca sto sto se onda sudi kao faul. npr 5 faul Zagorca koji je lako nasjeo na foru smrde lazica, Thomas na cimanje od strane davidovca itd. Zanimljiv je faul Thomasu na ofanzivnom skoku, a taj kriterijum nije ispostovan malo kasnije kad je kuridza sa ledja faulirao Volden, nego je jos i dobio faul izmisljeni. Sve u svemu, treba da se okrenemo sebi, da ispravimo greske i razvalimo gamad u Kupu.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.336
Reaction score
37.540
Jedina svetla stvar koju ja mogu da nađem večeras je što smo i pored ni blizu savršene igre, a uz "maestralno" suđenje, mi do poslednjeg minuta bili u igri za pobedu.

U nastavku ABA nas tek čekaju ovakva iskušenja, jednostavno moramo biti bolji i jači, druge nema. Ništa bolje neće biti ni za dva dana u EC. Tu nas tek čekaju ujdurme sada kada počinje da se lomi sezona i kada katalonsko govno krene da prosejava podobne i nepodobne.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Sa ovakvim kriterijom suđenja svakako je frapantan podatak da koljač Lazić za 27:54 min provedenih u igri napravi po sudijskom kriterijumu svega 2 faula.Pametnom dovoljno :banghead:.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.256
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Računajući prošlu godinu, i ovaj poraz, osim onog u majstorici ABA lige, apsolutno su svi na istu "foru". Mislim na utakmice kada su oni formalni domaćini, bar peti put gubimo isto. Ima tu do suđenja i drugih stvari, ali se ovo mora jednom rešiti na našu stranu.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Po komentarima vidim da je izgleda i bolje sto nisam gledao, samo bih se iznervirao. I onda bih po obicaju krenuo da psujem drzavu, ali kako da ne psujes drzavu. Pa mogu slobodno reci da je sport ogledalo stanja u drzavi. Kad ti sport ne mozes da dovedes u red ( ili neces)nego ti mafijasi vode klubove i namestaju pa o cemu pricamo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top