Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Lep dana Partizanovci moji. Sunce sija a Partizan obasjava. Divota.

Malo o utakmici sinoc... Vodili smo tri cetvrtine od samog starta, drzali tu neku malu razliku (po 7-8 razlike najvise) ali i par puta imali da prelomimo i odemo na dvocifrenu... Nije nam to bilo uspelo... Prvu smo odigrali dobro i resili je u svoju korist (13:19), druga je vec bila teza ali smo ipak na poluvreme otisli sa +3 (31:34). Treca je bila izjednacena na kraju iako smo imali sansu da odemo i na vecu razliku... U cetvrtoj nas polako stizu i prestizu... Zavrsnicu svi vec znate... Partizan se nikad ne predaje, Partizan nikada ne odustaje.

Sto se statistike :D tice... Za dva poena mi malo bolji (16/36), za tri poena mi malo bolji (12/30), bacanja koja nas bas namuce mi opet mnogo slabiji od njih i cak 11 promasenih (17/28) ali na srecu ovaj put ona nisu odlucila... Nadskakali su nas (44:35), asistencije smo bili u egalu (14:14) ali zato oni mnogo vise izgubljenih lopti (22:13)...

Igraci... Svi su zasluzni, kao prvo ali... Jaramaz po meni najbolji... Kad je trebalo najvise on je bio tu, posebno u produzetku... Odmah za njim Pejdz koji nas je "izvukao" u regularnom delu sa 8 uzastopnih poena (ukupno 21 poen, za dva 2/4, za tri 4/6, bacanja 5/5), potom iza njih dvojice ipak najzasluznijih tu su i Volden iako ga nije htela "trojka" sinoc (9 poena, za dva 1/2, za tri 1/6, bacanja 4/5 + 5 asistencija), Zagor je opet imao svoju rolu sa one dve uzastopne trojke kad smo otisli na +6 (56:62) iako smo brzo ispustili i tu prednost (11 poena, za dva 1/4, za tri 2/5, bacanja 3/4 + 6 skokova)... tu je i Novica kapiten sa nekim bitnim poenaima (9 poena, za dva 3/7, za tri 1/1)... Ostali slabiji ali doprineli... Jankovic (6 poena, za dva 3/5), Mozli (2 poena, bacanja 2/6 + 5 skokova + 3 blokade) realno mozda i nesto slabija njegova partija ali opet nam je znacio mnogo u odbrani i najbolje je branio onog odvratnog Stimca ali crnom bratu nikad ne bih zamerio makar promasio i sva bacanja (promasio ona dva bitna kad se lomilo)... mali Trifa (2 poena, za dva 1/1, za tri 0/1, bacanja 0/2) ali mnogo bitan skok nakon promasaja Lorenca Brauna na kraju produzetka... Birca (4 poena, za dva 1/4, bacanja 1/2) i Tomas (2 poena, za dva 1/4, za tri 0/1) u minus fazi ali Tomas je bio napunjen faulovima jako brzo i nije mogao da ima bitniju ulogu... Falili su nam Gorda i Redzi ali i bez njih smo prejaki ali kad se i oni vrate ima sve da j..... plus Angola :šal

Sve u svemu, jos jedan trofej je osvojen. I jos jednom, nijedan trofej nije nebitan a kad se igra sa ovim govnima ima jos veci znacaj. Idemo dalje... Slede nam jos bitnija takmicenja (Evrokup i ABA liga) i idemo do kraja i tamo. A posle i na Superligu Srbije... Idemo bre sve da osvojimo. Ovo je ta sezona !!!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Gde ste Grobariiii :D
Saznao sam da sam živ tek negde pred kraj 3/4 kada sam primetio da su mi dlanovi mokri i da se tresem, ali ne zbog straha od cigana koji su bili svud oko mene/nas 4-5, straha nema, ko njih jebe, već neki čudan osećaj, kao i uvek kada su momenti za naš klub bitni ali ovog puta ti osećaji bili su na nekoj drugačijoj frekvenciji - kao kada sam bio mali i verovao previše, a ipak smo zamalo i tad tukli Real M. na JNA, verovao koliko puta u evroligaška čuda koja nastadoše, pa sam prestao da budem mali i počeo sam manje da verujem a više kenjam.
Jebote, ono klinačko "navijačko sujeverje" me sve vreme "radilo", nisam znao šta mi je, ni gde sam, sve vreme navijamo i urlamo a ciganšture oko nas (parter) ćutljavina, a onda pred kraj kreću da provociraju, JEBOTE! :D Cigani :D
Sam zaključak da sam živ usledilo je nakon toga što sam rasvestio svoje verovanje da je ipak moguće i da ih stignemo, a onda je Markus Pejdž moj mozak zbunio trojkom tako što ga je razvezao i bacio, ostalo je samo srce i to saznanje da ih jebeno imamo, iako, naizgled oni imaju nas.
Koje ludilo, ja sam još pod stresom, da je što više ovakvih!
Ovo je najluđa utakmica kojoj sam prisustvovao, bar sam je tako doživeo. Totalni trans sve vreme. Highlight mi je bio dolaze ciganšture igrači da pozdrave svoje a iza reklama im vičem "predgrađe, predgrađe, železnik, železnik!" i pogled lazića, au jebote, pomislih, jel ovako nekako gledao i Saleta kad ga je ovaj slao po burek? I onda pored glave nešto odozgo samo proletelo fsšsšsšsšfsšfšsšfsš zvuk, i ostao je muk iza mene, a ispred, ispred prava fešta. Ko podiže koga, ko plače, ko urla, ko se smeje, šta se dešava?! GORI GRAD! JOŠ JEDNOM, ISTI ONAJ ISTO ONAKO KAO 2017. ... I gori i gori... Kup jeste "nebitan", ali kad ih ukebaš ko noćas, nebitan je malo sutra...

Noćas,goreće ulice ponovo
Jer noćas najjači smo mi!!!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.611
Локација
Zemun

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
I da nigde nema zadnje cetvrtine i produzetka
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Pohvala i za nase navijace koji su bili 12 igrac i u tim trenutcima kada je sve bilo izgubljeno.
A magarcu sa pistaljkom zelim da duva do kraja zivota u nju.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Lep dan danas, a?

Divan dan, suncan, ogrijalo sunce iznad Humske.

Citati sve ove njihove nelogicne komentare i zalopojke koje nemaju.veze sa zdravim razumom - neprocjenjivo.
Naravno, prevashodno je divno gledati slavlje nasih momaka, bravo sampioni, bravo Trinki i saradnici!

Uzivajte braco i odmarajmo - zasluzili smo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top