Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ne pisu i ne kevću o sudjenju, jer kad bi to počeli, onda bi na videlo izašlo sledeće :
Stigli su nas i prestigli onog trenutka kad su ih sudije pustile da nas biju, sutiraju i vuku bez kazne. Svirali su za nas faulove samo kad su baš, baš morali... Faul za Partizan je sviran samo kada naš igrač završi na zemlji...
Zato je ova pobeda posebno draga i bitna...
Šta li nas sve čeka u ABA ligi i našem prvenstvu...treba se ozbiljno pripremiti...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jedna situacija mi je posebno draga, kad prije utakmice kreće "U boj krenite junaci svi, kren'te i ne žal'te život svoj...", svi pjevaju prva 2 stiha, potom cigani zašutaše ko pokojnici a halom se dalje prolama "PARTIZANE MOJ, PARTIZANE IGRAJ I POBEDI, PROTIVNIKU NEK SE KRV U ŽILAMA ZALEDI!!!"

Kako nam se namjestilo Sretenje :D
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Tek sad stigoh da cestitam crno bijelim herojima. Mocni ste do bola!!!
A ciganima tradicionalni pozdrav, picka li vam materina lopovska!!!
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Jedno pitanje
Zar se ne svira namerna kada se napravi faul a lopta nije u igri, odnosno nije još izvedena?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Prošle sezone je protiv Olimpije u Pioniru bila ta situacija, pa se tad polemisalo zato što se stvarno retko dešava.
1:32:40
 
Последња измена:

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Mozda mi je promaklo u svim ovim porukama, da li moze neko da pojasni kako utakmica nije zaustavljena zbog one debilne pistaljke? Ako se dobro secam, pre se utakmica zaustavljala dok se ne resi taj problem, jer moze da bude jako zbunjujuce za igrace.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Meni je zao sto mi kao klub nemamo stav kao sta ga tim i igraci imaju ove sezone na parketu svake dvorane. Kad kazem stav mislim na to da ustane neko od nadleznih i trazi da se utakmica prekine dok se nadje pametnjakovic koji pisti svaki nas napad ili ako ne moze drugacije isprazni taj deo tribina. Takodje kad se nasi igraci i njihove porodice vredjaju, kao i svaki napad na klub. Ovako ispadne da su Novica i njegova porodica gradjani manje vrednosti, kao i mali Trifa i otac mu npr (na sramotu svakog cigana). Znam ja da mi nismo isti i hvala Bogu da je tako ali manite me one price da cemo se boriti kroz institucije kad sve prodje i kada nas pokradu toliko da to direktno utice na rezultat.
Igracima i strucnom stabu svaka cast, ovo je njihov trofej izvucen iz timske igre, zalaganja i poslednjeg atoma snage. Idemo dalje 2/5...
Smrt fasizmu ziveo Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top