Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Momčić je imao skoro -20 plus minus statistiku, a konkurent na poziciji sigurno plus 10, ne znam čime nas je samo jebao...
Dao je trojku koju ni on sam ne zna kako, i imao 2 dobra ulaza, a zasrao je milion stvari, preko njega smo dali brdo koševa i uručio nam pobedu.
Naš x factor.
Dali smo 2 koša preko njega do poslednjeg minuta
Volden iz kontre i Gordić zidanjem
Video sam brdo koševa i preko Davidovca i Kuzmića,Gista,Dzenkisa pa i Odza ali ne toliko preko njega.
Pretpostavljam da ćeš mi reći čiji su to koševi preko njega bili.
Jednom je izbio loptu Pejdzu taman toliko da ga Odzo izblokira lako,primorao Voldena na korake,iznudio Tomasu faul u napadu
-Prošetao se na kraju prve deonice kroz našu odbranu(nanizao :Voldena,Gordića i Mozlija)
U drugoj deonici se prošetao kroz odbranu dobio bacanja i faul Tomasa
U četvrtoj deonici još tri puta se prošetao kroz odbranu
prvi put pobegao Voldenu i preko Mozlija poentirao
i drugi put Jaramazu i ponovo preko Mozlija poentira
i treći put gde ga Janković faulira
piken rolo je izvrteo sa Gistom koji je dobio penale
sa Kuzmićem koji dobija penale
Našao sjejno Odza za mismeč sa Voldenom
I dao tu trojku za izjednačenje.

Goreću u paklu što objašnjavam da im je Čović bio najbolji do neposrednog završetka utakmice .Ali pitao si .
On je čini mi se do tog vremena kada sam rekao (pretpostavljam da si pročitao taj deo) imao dve promašene trojke i dve izgubljene lopte i to jedna ona gde Odzo nije mogao da primi Čovićevu loptu jer ga je Zagorac izgurao i zamalo bacio na parket?!

Ostavljm mogućnost da nisam u pravu ...Ali pošto sam ti odgovorio red bi bio da mi odgovoriš koji su to koševi koje smo dali preko njega?
Koje su to stvari koje je zasrao ?
Nije teško jer ih ima brdo i milion.
Ali opet napominjem ako si replicirao moj post pretpostavljam da si pročitao da sam to mislio do zadnjeg minuta kada je sve zasrao
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Ovo smo trebali da resimo mnogo ranije. Pri kraju prvog poluvremena su Novica i cini mi se Pejdz promasili 2 otvorene trojke, da je to uslo otisli bi na +15 tak razlike i sve bi bilo lakse. Od tada krece krah, ne mozemo da pogodimo vola 3 cetvrtinu, trojke misaona imanica.. Uradimo 1 dobar potez pa nekolilo uzasno losih i nerezonskih. Ja iskreno nisam gledao goru kosarku, onako realno kazem sto se tice i nas i njih. Nudili smo se jedni drugima samo tako, niti smo mi mogli da iskoristimo njihove greske da se odlepimo malo i da resimo utakmicu, niti su oni mogli nase pa da preokrenu. Ne mogu prosto shvatiti da od odlaska Duleta mi njih nismo dobili preko 5 razlike, tj. onih magicnih 86-81 kad je Dzile bio trener. Ovo veceras uz duzno postovanje smo trebali minimum 10-15razlike da dobijemo. Ne pamtim iskreno ovako losu zvezdu, u uzasnom su momentu, to smo morali da iskoristimo pogotovo ovu njihovu ocajnu igru veceras. Pobedi se u zube ne gleda kako bi rekli, ali svakako mora mnogo bolje, jer veceras smo imali srece sto smo imali za protivnika cigane koji su bili njesra. Bice bolje valjda. Pod hitno dovesti beka i naravno umesto Parahuskog nekog centra. Mada nam trenutno najvise fali nrki bek suter, koji bi nas pokrenuo kad ovako stane sut kao veceras a i u prethodnih nekoliko utakmica.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526
Od kako su u košarci uvedeni bonus poeni za umetnički dojam, poput +1 u Formuli za najbrži krug, meni nešto mrsko da se radujem ovako ružnim pobedama... Kad već nije bilo lepo, bolje da smo izgubili.

More, ko im jebe mater limeno-smrznuto-mutiranu. Sledeći put neka bude još ružnije ako može, samo neka bude.

Bravo momci, gazi govna! :clap

P.S. Sad opet sledi teranje deteta iz očevog kluba i oca iz njegove privatne firme. Baš me zanima hoće li im konačno uspeti? :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Dali smo 2 koša preko njega do poslednjeg minuta
Volden iz kontre i Gordić zidanjem
Video sam brdo koševa i preko Davidovca i Kuzmića,Gista,Dzenkisa pa i Odza ali ne toliko preko njega.
Pretpostavljam da ćeš mi reći čiji su to koševi preko njega bili.
Jednom je izbio loptu Pejdzu taman toliko da ga Odzo izblokira lako,primorao Voldena na korake,iznudio Tomasu faul u napadu
-Prošetao se na kraju prve deonice kroz našu odbranu(nanizao :Voldena,Gordića i Mozlija)
U drugoj deonici se prošetao kroz odbranu dobio bacanja i faul Tomasa
U četvrtoj deonici još tri puta se prošetao kroz odbranu
prvi put pobegao Voldenu i preko Mozlija poentirao
i drugi put Jaramazu i ponovo preko Mozlija poentira
i treći put gde ga Janković faulira
piken rolo je izvrteo sa Gistom koji je dobio penale
sa Kuzmićem koji dobija penale
Našao sjejno Odza za mismeč sa Voldenom
I dao tu trojku za izjednačenje.

Goreću u paklu što objašnjavam da im je Čović bio najbolji do neposrednog završetka utakmice .Ali pitao si .
On je čini mi se do tog vremena kada sam rekao (pretpostavljam da si pročitao taj deo) imao dve promašene trojke i dve izgubljene lopte i to jedna ona gde Odzo nije mogao da primi Čovićevu loptu jer ga je Zagorac izgurao i zamalo bacio na parket?!

Ostavljm mogućnost da nisam u pravu ...Ali pošto sam ti odgovorio red bi bio da mi odgovoriš koji su to koševi koje smo dali preko njega?
Koje su to stvari koje je zasrao ?
Nije teško jer ih ima brdo i milion.
Ali opet napominjem ako si replicirao moj post pretpostavljam da si pročitao da sam to mislio do zadnjeg minuta kada je sve zasrao
Moj utisak je da smo mi pravili razliku kad je on u igri, a Braun na klupi. Ko mu jebe mater, želim mu još 5 godina da bude prvi plej tamo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Naravno da jesmo
Ali to nema veze sa onim što sam napisao,mnogo činioca igra ulogu da li je ili ne neko bio dobar
Ako gledaš tu famoznu +/- statistiku
Onda nam je Miletić bolji od Mozlija i Jankovića i bolje nam bilo sa njim
I da je Birča bolji bio od Novice
I da nam je bolje bilo da je Page uzeo ulogu organizatora igre umesto Gordića jer više smo dali a manje primili sa njim.
-Kao što reko mnogo tu činioca igra ulogu i samo ta +/- statistika je ogromna glupost za konačnu evaluaciju ako uzimaš samo nju u obzir.
Ali ako je preko njega u toku igre primljeno brdo poena i napravio milion gluposti onda svakako je ono što je kolega napisao .
Ali kada me je već citirao za to bilo bi dobro da napiše koji su to napadi i gluposti u organizaciji bili .
Ja ću danas odgledati reprizu i reći bio si u pravu ili ne...Bar ja mislim da tako funkcioniše forum
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Kad god sanjam utakmicu uvek je rezultat tačan! Shodno tome, prolazimo grupe u Ligi Evrope :D
Usrao sam se juče, jer sam sanjao kako su nas cigani, pazi sad, dobili u finalu EVROLIGE :D tako da sam ceo dan bio skenjan verujući snovima.
Sinoć na +14 sam mislio da odosmo na +30, i onda onako mazohistički pucali sebi u kolena.
Nemam pojma šta da kažem za igru, greške, ono što je najjači utisak jeste želja, puca parket, puca zid pucaju ograde od urlika, uzvika i skokova ovih s crno-belim dresovima, od želje da zgaze limenski proizvod, recikliraju, dok su gaće ovih u crveno-belim dresovima pune govana.
Gazi, gazi i gazi.
I baš nas briga, mi ćemo zauvek.... !! ! !
Hvala momci!!!!!! HEART FULL OF PRIDE!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pretpostavljam da ćeš mi reći čiji su to koševi preko njega bili.
Da jer sam evo poludeo odjednom pa ću da pišem na našem forumu detaljnu analizu tatinog sina. Ja stvarno ne znam da l ti to ovo pri zdravoj pameti pišeš...
Ako pokušavaš da kažeš da nismo primili koš preko njega, jer nismo dali praktično ništa sa distance, a koševe iznutra smo zapravo davali preko centarske linije a ne iz pika, onda da, odigrao je odlično, i uopšte ne puca pik na njemu. Ili spinuješ, ili ne razumeš kako funkcioniše timska odbrana pikenrola.
Onda nam je Miletić bolji od Mozlija i Jankovića i bolje nam bilo sa njim
I da nam je bolje bilo da je Page uzeo ulogu organizatora igre umesto Gordića jer više smo dali a manje primili sa njim
Spinuješ...
Još spinuješ klasično u njegovu korist, vo imja oca. Miletić samo otvorio utakmicu i odigrao par minuta da upije faulove, Pejdž nam igra beka, Gordić pleja. Tatin sin i Lorenco Braun, igraju na istoj poziciji i suštinski su delili minute tako da je u njihovom slučaju plus minus može da bude i sasvim pristojan odraz njihove igre i simpotmatično je da kad je jedan igrao, razlika se smanjivala, a sa drugim je razlika rasla.
Ako ćeš dalje da mi odgovaraš kako je zapravio odigrao sjajno i "usrao nas" ili kako god. Slobodno.
Što se mene tiče najbolji im je igrač i nadam se da će ostati večno kao monument bahatosti njegovog tate.
Ja ću da gledam kod nas u dvorište, doduše on i jeste bio kod nas u dvorištu sinoć jer bez njega i tatinog poltrona od trenera mi ne bi dobili...
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
jos jedna SRAMOTA od igre
toliko sam se iznervirao tokom meca da stvarno nisam imao snage da se radujem pobedi
(znam znam cigan ovo ono, molim gospodu sa takvim komentarima da odje*u od ovog posta)

ja stvarno ne znam sta se desava unutar ekipe ali ovo nije igra, ovo nije nista
toliko wtf momenata !!! toliko pripaljenih trojki i ako im je jasno da okean ne mogu da pogode !
dronfulja je bila zrela za nakantavanje ali bukvalno, oni su odigrali go q partiju ali jok sacemo mi da im pokazemo kako se igra

nek se stide ovakve igre
Hoce li neko konacno da skloni ovu sramotnu pojavu sa foruma?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ok ...razumem
Evo ja razumem kako funkcioniše pik i lepo sam te pitao.
Cenim tvoj odgovor da te boli kurac da objašnjavaš tako da sam uskraćen mogućnosti da ti odgovirim da li je ili ne pukao pik preko njega.
Da li je nešto "spin" kada se objasni da +/- izolovni parametar za procenu igrača ili ne ostavljam da procene drugi
Ali svakako je spin da dva puta mi citiraš post van konteksta i repliciraš ne na smisao
Ne ni na rečenice
Već na reči....e to je spin.
Ok ,poštujem sve što si napisao i priznajem da sam u startu izgubio bilo kakav pokušaj diskusije koji vrti spin o delovima moje rečenice a za suštunu kaže "boli me kurac da objašnjavam kad se već ne razumeš"
Tako da taj nivo i način konverzacije hvala lepo preskačem.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Radosni ponedeljak, cudo. Cestitke svim koji su jos uvijek dobro rapolozeni.

Trinkijeri, svaka cast maestro. Uvodjenje Miletica u prvih 5 minuta je tako mocna kombinacija. Tako je radio i general Dule svojevremeno (sjecam se Perovica, Pekovica, itd sa svojih 19, 20 godina) kalio centre. Jednostavno, prevelik je to pritisak za te godine da se uvodi kada je stvarno frka u 3/4 ili 4/4. Nisam vidio neke pogresne izmjene ili tajming koji se spominju, ali ja vjerujem da protiv Zdravka Colica i nije moglo sistemski voditi utakmicu.

Igraci, stvarno ste pravi grobari. Dobili smo ovo na zelju, srce, htjenje, sta li vec ali takav je Partizan oduvjek bio. I ovo je jedino bitno. Da li je moglo bolje, vjerovatno jeste ali ta pretpostavka: "da smo ubacili par trojki, prelomili bi utakmicu" jednostavno nema smisla. Neko je vec pisao o tehnici sutiranja i to je toliko ocito i vizuelno i u statistici i moracemo da se naviknemo na poneki bljesak kao na pocetku sezone.
Bitno je da se igraci grizu jer samotako se dobjaju bitne utakmice.

Jedini problem je sto ako je bilo koji bitan igrac povredjen, postaje problem da odigramo 40 minuta u istom ritmu. Jednostavno, Miletic je mlad i 5min za njega je sasvim dovoljno, ali nije za tim ako Mozli ili Jankovic nije u ritmu. Kada dodamo je Bircevica, bez uvrede ali neizljecivi rizik za cijelu ekipu i Pejnersa koji je jos uvijek toplo-hladno, dolazimo na 9 igraca koji ce se prije ili kasnije umoriti.
Zato dovodjenje 2, suvi prosjek igraca je neophodno za nas tim jer sezona jos nije odradjena ni 1/3.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Koga boli kurac kakva je igra kad se pobede ovi iz Supinceve rupe. Sto se mene tice potpisujem 1:0 derbi protiv njih, i to slobodnim bacanjem u petoj sekundi meca.

E, vec sledecu protiv Ritasa ocekujem kosarku lepu za oko.

Pozdrav
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Retko nešto mračim posle pobede, ali da oni imaju trenera a ne produženu ruku bolesnika, oni bi nas dobili bez većih problema da je Braun imao minutažu tatinog sina.
Gordić odneo, Gordić doneo, Gordić opet odneo, Čović Jr doneo.
Čudne rotacije Trinkijerija s neigranjem Voldena, Tomasa i Mozlija u određenim trenucima.
Bojim se da ih ovo ne slomi, oteraju čović jra i doteraju trenera.

:respect

Da li znas da je Braun 48 sati pre derbija igrao u EL 39 minuta?
Mislis da Gavrilovic ne poznaje razliku izmedju Covica I Brauna? Taj Covic je predmet razadora izmedju igraca i publike kada igraju EL i deluje zaista smesno, ali nama redovno isporucuje koseve, ja sam jako pizdeo sinoc. On jeste usrao na kraju, ali... Ja sam ocekivao da ga izbacimo iz igre ko Novica Simanica posle par minuta.
Derbi je uvek bitan, ali nije ovo bilo finale.
Oba tima su pokazazala dobar def kvalitet i napadacku krizu.
Cigani individualno, ako poredimo trenutne rostere jesu kvalitetniji, ali kako ja gledam, njihovi stranci ce do kraja sezone ici dole, nadam se da ce nasi ici gore. Jer ovo trenutno nije neki kvalitet igre. Da budemo objekitivni, obzirom na kalendar, pitanje je da li je realno i ocekivati vise.
Sve u svemu, imamo rezerve, sto u postojecem kadru, sto u doselekciji.
Jako mi je drago da Miletic dobija minute, na zalost ne vidim zbog cega.
Cekamo Trifu, nadam se da vredno radi dok ceka registraciju.
Rade Zagorac, toliko volim tog igraca i patim sto se od onakvog talenta polako transformise u osrednju industriju, jako mi je zao.

Napred Partizan.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
ezgif-4-4908d9de51e5.gif
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Hoce li neko konacno da skloni ovu sramotnu pojavu sa foruma?

Nije nikakva sramota, samo bolno iskren pogled na utakmicu. Mene je glava tokom meca zabolela pet puta gledajuci kako ih ne resavamo, a bilu su zreli za to. Umesto toga smo imali "sutersku" kliniku za tri. Akcija poznata kao glavom kroz zid, ne odustaj. Umalo da se samoubijemo.
Sem borbenosti nije da smo nesto prikazali.

Sreca pa se na kraju zajogunio Filip sin da resava pa je ispalo vrhunski.

Tako da, nista sramotno nije napisao brat @Kiza Srbija

Radujem se, itekako, ali ga isto tako razumem.

Pobeda se pise, igra se ceka.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
A cime da se resava sem sutem, kad su skupili odbranu, znaju da okean ne mozemo da ubodemo, a gotovo svi unutra su fizicki jaci, korpulentniji od nasih igraca.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Raduje pobeda uvek u "derbiju", ali ne trebamo sad nešto preterano uzdizati u visine, derbija će biti na pretek. Pored pobede raduje i povratak Voldena i njegova odbrana koja dosta znači. Dolaskom dva pojačanja naša igra će biti druga dimenzija u odnosu na ovo što igramo.

Nema faula Gavrilovića, sve čisto.

Screenshot_20191118-132202_Gallery.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top