Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Retko nešto mračim posle pobede, ali da oni imaju trenera a ne produženu ruku bolesnika, oni bi nas dobili bez većih problema da je Braun imao minutažu tatinog sina.
Gordić odneo, Gordić doneo, Gordić opet odneo, Čović Jr doneo.
Čudne rotacije Trinkijerija s neigranjem Voldena, Tomasa i Mozlija u određenim trenucima.
Bojim se da ih ovo ne slomi, oteraju čović jra i doteraju trenera.
Vi kako hocete, nesportska se ne sudi 5 sekundi pre kraja.

Nenad Krstic, poljoprivrednik
:respect
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Gordic nas je zamalo pokopao sa 3 greske pred kraj, 2 promasena nerezonska suta i izgubljena lopta, ocajna igra, Walden i Mozli najbolji pojedinci, pobeda je bitna, idemo u Podgoricu po bodove!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Bitna je pobeda! Znacice igracima. Fali nam sto sta i svi smo svesni toga. Ostaje da verujemo Trinkiju da ce to sve leci na svoje.

Kraj 4/4 i situacije sa tatinim sinom su simbol svega onoga sto mi godinama trljamo ciganima na nos. Sve je stalo u tih nekoliko situacija. I to bas protiv nas!

Nisam verovao da cu na jednom mestu (forum ciganski) videti gomilu cigana koji svesno, nesvesno, jasno, izmedju redova, ... priznaju da im je klub u privatnoj svojini jednog coveka i da mu se ovo sa sinom moze. Ima nade.

BRAVO PARTIZANE!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Znamo svi da igra nije dobra, da tim nije sklopljen, da Trinki nekad zatrokira, da Gordić ne može bez divljanja, da se Birča glupira i ne može vola da ubode, ali je tako slatko pobijediti ovu skupocenu EL igračku tatinog midžeta!!!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Tooooooooooo!!!!!!!1 Samo rasturaj.

Bravo bravo bravo. Ja sam jos pod utiskom. Neko rece ljepse ovako nego kad stoka napuni, i u pravu je.
Mnogo je detalja vrijednih pomena, ali to moze kasnije. Prvo malo da solim ranu i otvaram oci ciganima koji navijaju za STR Covic i Fico na svakom portalu koji nadjem :)
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Jedina molba - GIF kako kapiten šalje sega-mega-giga talenta po burek i jogurt jednom fintom
upVo57.gif
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
jos jedna SRAMOTA od igre
toliko sam se iznervirao tokom meca da stvarno nisam imao snage da se radujem pobedi
(znam znam cigan ovo ono, molim gospodu sa takvim komentarima da odje*u od ovog posta)

ja stvarno ne znam sta se desava unutar ekipe ali ovo nije igra, ovo nije nista
toliko wtf momenata !!! toliko pripaljenih trojki i ako im je jasno da okean ne mogu da pogode !
dronfulja je bila zrela za nakantavanje ali bukvalno, oni su odigrali go q partiju ali jok sacemo mi da im pokazemo kako se igra

nek se stide ovakve igre
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Čisto da budete radosni, ovo jeste prava CZ, izvadili je iz zamrzivača i vratili u takmičenja. Protivpravno, ofkors, ali to je ona, stara kraljica trotoara.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Svaka pobeda protiv limenki je lepa, ali da se ne zavaravamo, nista specijalna. Jako teška i specifična utakmica za obe ekipe, mi katastrofalni na šutu za 3, oni ništa bolji. Ovo smo više dobili na individualni kvalitet i 'momentum'. Oni se raspadaju, to je očigledno, i jako mi je drago, ali kas dođu odlučujuće tekme sa njima, moramo mnogo mnogo bolje.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196

Не знам да ли је нека камера снимила Новицин поглед који је упутио циганском дебилу после тога. Било је у фазону "е, мој идиоте"....малтене сажаљиво. Поглед прати овај моменат кад му враћа лопту да изведе.

Јеби
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
jos jedna SRAMOTA od igre
toliko sam se iznervirao tokom meca da stvarno nisam imao snage da se radujem pobedi
(znam znam cigan ovo ono, molim gospodu sa takvim komentarima da odje*u od ovog posta)

E pa dragi @Kiza Srbija ako mislis da navijas za Partizan bez kidanja, malko si se zeznuo... To nam je sudbina. :DAli nemoj tako o svom klubu u keps loku - to sramota i slicno, sramota bi bilo da se nisu borili a ne ako lose igraju po tvom misljenju. I nemoj nas tvoje kolege i drugare sa tribina da odhebavas, stvarno nema smisla.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top