Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Jebote ovo je "sumo" zahvat ,a ne faul.
Sa dve ruke drži protivničkog igrača i kreće se.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo je već oproban recept pantergana, iz nebitnog takmičenja će napraviti takav pritisak da ćemo imati isti epilog suđenja sa kraja prošle sezone. Evrokupom bi i jedan i drugi državni projekat izjebali lepo.

Zato im od srca želim duel sa Futurom u polufinalu, neka se gamad valja u blatu.
Što se tiče ove situacije, pošto nemam arenu, morao sam ići u kladionicu i u tom prvom gledanju sam imao utisak koji imam i posle ovog gifa. Čekam i dalje da neko postavi na yt celu utakmicu.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721

Jel ovo ta faulčina u napadu koja se ne svira u poslednjim sekundama? :D

Ako se za ovo budu žalili, ovo čak i njih prevazilazi. Kažu panteri da je Pejdž obuhvatio Pantera, ja to ne vidim ovde. Ono što vidim, a to je da Panter svojom desnom rukom odbacuje, da bi ga levom skroz odgurnuo i bacio na pod. Čist faul u napadu.

Hvala bratu koji je ovaj gif napravio.
Page nije ni flopovao, pao na dupe ko dete sa kruske kad ga obaj sklonio ko na rvanju, bez dramskih minijatura odmah krenuo da ustaje.
Faul ko kuca.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Dva dana, dva jutarnja programa pregledam na raznim televizijama s nadom da cujem pudlicu, a Vesna mu ne da da izadje iz kuce. Sramota, ocekivao sam više, nikako da legne taj šlag na tortu...

Razmišljao sam i ja.
Idu izbori ,kreće politička kampanja, neće mnogo da talasa. Ne bi išlo na ruku ni gospodaru da se biračko telo uzbunjuje.
Opasan je to manipulator, mucki provokator :D
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Garavi za početak da nauče neke elementarne stvari u košarci.

Svi do jednog se vode time da je Pejdž hteo da napravi faul pre samog izvođenja lopte, što naravno nije slučaj.
Da pojasnim :

Sat za igru pokazuje 2:00 ili manje u četvrtoj četvrtini i u svakom produžetku i lopta se
zbog ubacivanja nalazi van graničnih linija, još uvek u šakama sudije ili je već na
raspolaganju igraču koji izvodi ubacivanje. Ako se u tom trenutku dosudi greška igraču
odbrane koji na terenu za igru prouzrokuje dodir sa igračem ekipe u napadu, to je nesportska
greška.


Dakle, apsolutno mu nije bilo na umu da pravi faul pre samog izvođenja lopte.
Pokusaj demarkacije Pantera, uz očigledno odgurivanje Pejdža, rezultiralo je faulom u napadu, koji se DA POJASNIM ZA RETARDIRANE CIGANE (a i neke naše poljoprivrednike) SVIRA ČAK I NA 8 SEKUNDI PRE KRAJA, jer pravila su ISTA i u prvih a i poslednjih 8 sekundi utakmice.

Žao mi je što trenutno nemam snimak cele utakmice. Thomasu je sviran faul u napadu prilikom demarkacije za istu stvar.

Kad bi pokušali da iskoriste svoj mozak bar s vremena na vreme.. Razlog onakvog poraza ne bih tražio u suđenju sigurno. Zapitao bih se zbog čega njihov senilni trener traži DVA puta TO, u momentima kada je trener protivničke ekipe ostao bez ijednog, i tako mu daješ priliku da prenese neke taktičke stvari i ideje svojim igračima. Zapitao bih se zbog čega moj trener nakon TO bira izvođenje lopte sa polovine terena protivnika, i tako sebi skraćuje teren i otežava otvaranje svojih igrača.
Zapitao bih se zašto se išlo Markusu ispod bloka.. I još mnogo toga.

Pretpostavljam da im je ovako lakše popušiti ku*ac Ognjena Jaramaza.
 

Sekula1986

Početnik
Учлањен(а)
24.11.2019
Порука
22
Reaction score
42
Локација
Beograd
Sta se desava sa ugovorom za jareta? Koliko sam upucen on je pozajmljen igrac.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Vidio sam da su panteri bas nameracili na ovaj faul.
To pokazuje samo koliko su glupi. A bilo bi bas super da se i zvanicno zale na ovu situaciju.

Pismen poznavalac kosarke(grobar) zna da ovo nije faul od odbrane. Na pocetku ovog klipa vidi se da Pejdz nema kontakt dlanovima a ni bilo kojim drugim dijelom ruke sa protivnikom. S druge strane, onaj panter njega konstantno drzi za struk i na kraju tako ga obara.
Sto se tice polozaja nogu, Pejdz nije 'usao u tijelo' kao sto radi majmun lazic i to neki arbitiri mogu suditi kao faul. Linija izmedju koljena protivnickog igraca nije presjecena koljenom napadaca. Drugim rjecima, nije mu usao svojoj nogom izmedju njegovih.

Znaci, ovo je faul u napadu i u prvoj i u poslednjoj sekundi meca jer je igrac koji igra odbranu izgubio ravnotezu zbog tog kontakta.

Tehnicki, ovo je sasvim ispravna odbrana Pejdza.
A smijao mu se zato sto ga je namagarcio.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Garavi za početak da nauče neke elementarne stvari u košarci.

Svi do jednog se vode time da je Pejdž hteo da napravi faul pre samog izvođenja lopte, što naravno nije slučaj.
Da pojasnim :

Sat za igru pokazuje 2:00 ili manje u četvrtoj četvrtini i u svakom produžetku i lopta se
zbog ubacivanja nalazi van graničnih linija, još uvek u šakama sudije ili je već na
raspolaganju igraču koji izvodi ubacivanje. Ako se u tom trenutku dosudi greška igraču
odbrane koji na terenu za igru prouzrokuje dodir sa igračem ekipe u napadu, to je nesportska
greška.


Dakle, apsolutno mu nije bilo na umu da pravi faul pre samog izvođenja lopte.
Pokusaj demarkacije Pantera, uz očigledno odgurivanje Pejdža, rezultiralo je faulom u napadu, koji se DA POJASNIM ZA RETARDIRANE CIGANE (a i neke naše poljoprivrednike) SVIRA ČAK I NA 8 SEKUNDI PRE KRAJA, jer pravila su ISTA i u prvih a i poslednjih 8 sekundi utakmice.

Žao mi je što trenutno nemam snimak cele utakmice. Thomasu je sviran faul u napadu prilikom demarkacije za istu stvar.

Kad bi pokušali da iskoriste svoj mozak bar s vremena na vreme.. Razlog onakvog poraza ne bih tražio u suđenju sigurno. Zapitao bih se zbog čega njihov senilni trener traži DVA puta TO, u momentima kada je trener protivničke ekipe ostao bez ijednog, i tako mu daješ priliku da prenese neke taktičke stvari i ideje svojim igračima. Zapitao bih se zbog čega moj trener nakon TO bira izvođenje lopte sa polovine terena protivnika, i tako sebi skraćuje teren i otežava otvaranje svojih igrača.
Zapitao bih se zašto se išlo Markusu ispod bloka.. I još mnogo toga.

Pretpostavljam da im je ovako lakše popušiti ku*ac Ognjena Jaramaza.

Ti si mi kolega mnogo sumLJiv.
Pored onoliko sudijskih kradja i navlacenja ti nasao da krivis Sakotu.
Nista on pogresno nije uradio.
Da nam samo sto duze pozivi na klupi crvene kurvestije.

Cigani nista ne vjerujte kolegi garbaN, zlonamjeran je.
Pravda za Šakotu!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Dajte ljudi ne dirajte Šakotu, dosta sa podgrevanjem te pogubne ideje... Znači krivo je groblje koje krade svaki put i tome se mora stati na put jednim odlučnim saopštenjem koliko večeras! Kakav Šakota, ostavite čoveka da radi svoj posao.

Znači:

Šakota good
Groblje bad
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ali smejao se posle. Doduše, Beron nije video samu scenu, ali video je osmeh. Sve jasno. :D
Smejao se retardu koji je bio dovoljno glup da napravi mma faul na +2 i posed za svoju ekipu, 7 sekundi do kraja.
Mada i njih treba shvatiti, koliko je moguce. Sta li je bilo u njihovim glavama kada su videli da im trener zove time out win win situaciji?


Zaboravih da dodam smajlija prigodnog ::pop:banghead:
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top