Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.448
Локација
U Kinšasi
Sigurniji sam kad Miljkon ševa u odbrani, nego kad Zagor sam ide na polaganje.

Jebo naš klub kad nemamo negde u podmlatku neko dete od 80 kila koje može da zameni Jareta 5 min po meču, a da ne napravi 5 sranja.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Mi imamo samo dva nadprosecna igraca, jedan je kapiten koji ne moze da igra vise od deset minuta, drugi je Jare koji opet ne moze sam kada nema Novice... za ostale je potreban ozbiljan trener koji ce im sakriti mane, poslati da kake kada treba i maksimalno iskoristiti.... filipovski je nije alhemicar, prosek, taman za ikebanicu
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Uzasna kosarka, u nekim momentima prosto za ne poverovati sta se desava...Na kraju bi se sve zaboravilo da smo dobili ali eto...U vecem delu meca smo bili manje losiji tim ali to nije bilo dovoljno...

Po ko zna koji put previse losih individualnih ucinaka.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Pa ne moze Jaramaz i Pejdz da igraju 40 min i da zarade platu i za Zagorca, Perkinsa i ostale nazovi kosarkase. Filipovski dovidjenja. Daj na klupu Limenog samo da vidim da se neko prodere.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Miloje, Vlade, Dzile, Vlado, ko god, ne mogu da gledam ovog na klupi.
Pojeli smo govno kad smo najurili Scepanovica. Prebrzo trosimo tesko zaradjenu pricu.

Perkins, Dangubic i Zagorac :icon-neutral: :confused-smiley-013:, Zagorac moze da greje klupu, a Dangubic nije trebalo nikad da dolazi.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Lagano da izvedes ovaj nas sastav i nikog preko puta , mi bi izgubili . Zao mi je sto ovi nisu dosli u ful sastavu , a ako ima nesto dobro to je sto Ostoja nece moci da se sepuri osvajanjem kupa , ma kao da to nesto znaci , tesim se ja , puca njemu ...
Auuu , sta nas snadje Grobari .
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ne znam braco grobari sta da vam kazem, ja sve sebi govorim ne treba se nervirati dok ova govna sa vlasti ne odu, pa dodje onda ovakva utakmica i dobijem temperaturu sutra dan od nervoze, pa se onda opet setim ko je na celu drzave, ko je na celu kluba, pa se jos vise iznerviram.

Kad se pogleda stvarni problem, znamo svi sta je. Znamo sto je oteran Trinkijeri, znamo sto je oteran Dule, znamo sto je Loncar bio sportski direktor, znamo sto su Kecman, Todoric i Silobad i dalje u klubu, znamo sto je Mica Beric pobegao glavom bez obzira posle mesec dana, znamo sto je stanje na tribini takvo kakvo je, znamo sto su neki od nas jeli samare kad su zvizdali Mutavom, znamo sto su i fk i kk igraci nosili majice sa njegovim likom, znamo sto je Marko Nikolic otisao posle istorijske sezone, znamo ko nam je na celu FK, znamo ko nam je na celu KK, znamo i sto su tu.. Sve ce se ovo jednom lane zvati, rece jednom najveci, blizi im se kraj. U zdravljle, za neka bolja vremena (nadamo se sto pre)
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Amaterski Kosarkaski Klub Partizan.

Filipovski? Obraz? Nema a? Ne ne.
Sram te bilo da te sram bude..blage veze ti o kosarci nemas.
Jednu jebenu akciju nismo imali nocas.

Cestitam crvenim govnima sto su na jedvite jade dobili amaterski tim. Vi igrate EL? Vi ste bruka kosarke jebo vam pas mater crvenu. Stoko glupa
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
prospeš +11, nisi zaslužio bolje.

govna naravno ne prikazuju snimak iz drugog ugla, sad će me sve vreme kopkati da li je bio ili ne, kao Lojdova dupla u prošlom derbiju. o priznavanju koša Davidovca posle isteka vremena da ne krećem.

igrali smo 4 na 6 veći deo meča, Dangubić lepo odradio posao za njih. Zagorca ne bih komentarisao, dovoljna su mi tri bana koja sam već popio zbog njega.

Filipovski je ovim, plašim se, potrošio i poslednji kredit.
da se ne lažemo, falilo im je pet igrača i opet nismo uspeli da rešimo. Novici ovako da se odužiš za 500 mečeva tako što mu ne daš ni minut kad se lomi?

tako žarko prosto želim da se više završi ova sezona, za mene najbolnija otkad pratim klub.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Rizikovaću ban,ali jebite mi sve najmilije svi vi koji se kunete u Zagorca.On je kurčina teška sve zajedno sa Perkinsom!!!
Slaviću dan kada zalizani nekoga zajebe i uvali im Zagorca...
тешко зализано говедо може неког са овим два пута да зајебе...пре и можда али сад од кад је борац за права играча...тешко.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Oni su možda osakaćeni za ovaj kup, ali brate, mi smo osakaćeni od početka sezone. Šta sve neće obući naš dres, Perkins jedva vodi loptu, ko je to skautirao sunce ti poljubim, nadam se samo da nije Filipovski. Grešaka tona, ovi naši su stvarno odigrali kao da imaju nešto da izgube, pa pička mu materina prosuli ste sezonu odavno, pusti ta muda malo i igraj, u zadnju četvrtinu ulaziš u grču kao da igraš finale evrolige, a ne polufinale kupa protiv raspalih cigana. Koja tragedija od košarkaša...
 

Mitic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
11
Reaction score
15
Локација
Niš
Mi na basketu u kraju imamo bolju kretnju i akcije od ovih, tacnije oni akciju i nemaju.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ako nista drugo barem je ovaj novi sistem sa djecom i talentima lijepo gledati, samo ih treba docekati da procvjetaju.
Ah da treba nekako iznaci nacina da odmorimo Trifunovica i suvise je ovo velika minutaza.
Mozda i jedina svetla tacka veceras, samo se i ja plasim da ga ne preforsiramo, mora da udje neko malo da ga menja, evo npr ima dobrih igraca u poljskoj drugoj ligi, cuo sam da su bas dobri igraci tamo, ili da pitamo Miska da nam da nekog dobrog, on nam uvek nalazi dobre igrace
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top