Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Dukumentarac je skoro pa savrsen. O emotvnoj strani, doceku iz Pariza i odmah posle slike Duleta pored Mise, plus Duletov uzdah na kraju sa knedlom grlu. :respect Naklon do poda....
Meni je samo falila trojka Robersta. Pred tom energijom, sinergijom i bukom su pali posle svi. To nisu smeli da izostave sve i da nam popucaju svi zvucnici.:D
Takodje mi fali i faktor navijaci i f4. Ubedjen sam da ne bi onako nesrecno ispali da su grupe isle kako je i trebalo. I sad deset godina kasnije i dalje mi nije jasno ko je tu kriv. Kako su obe strane mogle da dozvole da na nabitniju utakmicu u istoriji (ili drugu najbitniju odemo bez podrske).
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Možda je jedan od ove dvojice upao na moje mesto. Kao što je kolega @Sasha Bely napisao kakva greška što Grobari nisu išli organizovano u Pariz. Teško da bi ovo izgubili da je u hali bilo bar hiljadu-dve naših navijača.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.273
Reaction score
10.700
Локација
underground
Losa utakmica , mnogo propusta ali pobeda je najbitnija .Meni je stvarno smesno sto su i ovde na forumu , neki kvazi znalci , a u stvari demagozi i sviracu k...u , sa par naucenih fraza kojim impresioniraju svoje verne botove , oznacili Gordica kao glavni problem , dok je svima jasno da nas problem nije nikad ni bio on nego Mekintajerovo srljanje losa organizacija, i kriminalna odbrana
 
Последња измена:

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Losa utakmica , mnogo propusta ali pobeda je najbitnija .Meni je stvarno smesno sto su i ovde na forumu , neki kvazi znalci , a u stvari demagozi i sviracu k...u , sa par naucenih fraza kojim impresioniraju svoje vernrbotove , oznacili Gordica kao glavni problem , dok je svima jasno da nmas problem nije nikad ni bio on nego Mekintajerovo srljanje i losa organizacija
Gordic je umislio da je Lebron licno. Kad se sjetim onih propusta u finisu poluvremena na derbiju i sad me prodje jeza. I to kako je nonsalantno odsetao kao da ga boli kurac. Mekintajer takodje kritican.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Kodi Miler Mekintajer - kakva stetocina za ovaj tim. Zbog njega nemamo ni jednu uigranu akciju u januaru mesecu.
Dok budemo placali njega i Miku (stetocinu broj 2) nema sta da trazimo .
Jare hvala ti sto si nas spasio nove blamaze.
Treneru ako si drzao Pejdza na klupi da se izdrkavas ,teraj se u picku materinu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.446
Локација
U Kinšasi
Od onog mentola Gagića mi moramo da imamo bar jednu odvratnost u ekipi svake sezone.
Ovo je muka gledati, sve je jadno i najcrnje je što nema znakova da će biti bolje. Jedino dobro je što smo pobedili, jer sam u stanju da me ne može iznenaditi da od bilo koga puknemo 20 razlike u ABA ligi.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mekintajer ne ume bolje da igra u roli koju ima i ovom sistemu, čovek tipski nije organizator a sad je počeo i da greši u 1v1 (njegovom najjačem oružju), i to je to a Gordića ili nije zanimalo ili nije mogao da igra a svakako nije ništa pokazao ove sezone i ne treba žaliti za njim.

Jaramaz kad je zdrav može za trojicu da povuče.
Viđao sam i gore igre od ovog danas mada i dalje nije vidljiv ne znam kakav napredak.
Makar je upisana pobeda, to nam je što nam je
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.348
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Može epska pesma da se napiše Jaramaz i Mozli protiv 12 splićana, Dangubića i Mekintajera
Ako moze i Mekintajer da ode bilo bi super.
Igrači odlaze samo ako neko hoće da preuzme njihov ugovor u vrednosti koji ima kod nas. Tako je Gordić otišao kog su Pavićevići hteli još letos, sumnjam da će neko preuzeti Mekintajerov, kameni plej mora da ima ili pregled igre ili jak prodor, ovaj kod nas ne prikazuje ni jedno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Jaramaz i Mozli deluju kao NBA igraci u ovom timu Partizana. To pokazuje koliko su ostali igraci kvalitetni.
I sada na takav tim dovodimo pleja iz poljskog tima nivoa Splita. Besplatan savet za ostoju je da nastavi da stedi pare i da ne dovodi tog igraca jer se nista znacajnije nece promeniti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top