Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Pa dobro sto bi trener pocinjao utakmice sa najjacim sastavom, treba da imamo povjerenja u njega.

Covjek truna dostojanstva i postenja nema, da on ni posle jednog poraza ne vidi svoju odgovornost. Pa gledali smo mi ove igrace i proslu sezonu, on ocigledno nije.
Najnoviji biser da je doslo novih igraca pa tim treba da se navikne na njih, a ne da tog igraca treba ubaciti u sistem. Ali koji sistem, kad tako nesto kod njega ne postoji.
I ne, ne trebamo mi vise mijenjati igrace, vec tebe neznalicu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
Za Perkinsa se odmah videlo da je ispodprosecan plejmejker sto je samo jos vise pojacavalo cudjenje nastalo otpustanjem oba pleja u sred sezone. To je bila jos jedna vrhunska svinjarija servirana od uprave kluba.
Pa da li ozbiljan klub dovodi igraca, nosioca igre, po principu 'ako proigra dobro ako ne proigra otpusticemo ga' a da nema alternativu na toj poziciji?
I sada na sve te svinjarije ide jos informacija da se igracima duguju pare. Pitanje za ostoju bi bilo - sta si planirao pre 2 sezone kada si krenuo u projekat sa skupim trenerom i kada i pored silnih kresanja troskova, pustanja skupog trenera i prodaje skupog igraca na pocetku sezone, pustanje ostalih skupih igraca u sred sezone, i dalje nemas za plate? Sta cemo da radimo sutra kad BAT zakuca na vrata?
Ovo vise lici na plan da se navijaci prevedu zedni preko vode u izbornoj godini gde glavni cilj nije prosperitet kluba nego pobeda predsednikove partije na izborima.
Tesko nama sa takvim 'Partizanovcima'.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.988
Локација
ante portas

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Uopšte me ne interesuju ovi porazi u ABA ligi, dok god imamo šanse u Evrokupu. Na to se fokusirati, a ne na takmičenje gdje ti uspjeh može biti maksimalno 6. mjesto na kraju sezone.
Da li zaista mislis, ali stvarno da mi sa ovom igrom imamo sanse za finale eurokupa? Mi grupu ako prodjemo, a najverovatnije necemo, da se sutiramo u dupe od srece... ovo je sabotaza ili totalni amaterizam... mozda delimicno i jedno i drugo
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ne moramo se brukati i ako nema takmičarskog značaja u Aba Ligi. Rutinira nas Igokea, a iživljavaju se Krka, Borac, Cedevita po 20 razlike.
Nije ovo Helios pa da nas boli kurac ko nas mlati i sa kojom razlikom.
Predstavljaju šampiona Evrope, višestrukog šampiona države i regionalnog takmičenja, čisto da se zna.
Znaju li ko je igrao za KK Partizan pre njih, koliko navijača voli ovaj klub?

Ponos, ugled, ne?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Skor u aba jeste sramotan, ali bi se možda i mogao progutati da su bar 3-4 klinca, uključujući Trifu, dobijala značajnije minute, dok smo fokusirani na evrokup, gde razbijamo, i gde smo među glavnim favoritima za finale/titulu.
Ovako sve zajedno je, kao što kolega reče, mix sabotaže i amaterizma.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Nema vise svrhe da kritikujem nasu igru zato cu spomenuti samo ono sto je toliko lose da boli.

Igokea je od prvog napada izgledala kao ozbiljni tim. Oni koji zagledaju etnicke karakteristike mogli su primjetiti da igraju samo sa tri prosjecna afroamerikanca. Nesto se sjecam Cedomira Vitkovca i slicnih koji su cinili radni dio naseg tima.
jbt. mi smo se nekad sjecali Baneta Djekica kao jedan od rijetih koji nisu uspjeli, a sada je rijetkost da nekog promovisemo.

Filipovski pocinje da me zabrinjava. Ajde sto nema napretka u igri, vec sto nema ni vizije. Tu je vec prilicno a cak i novi igraci koji su dovedeni ne izgledaju dobro.
Ta koncepcija podrzavanja igraca cak i kad mu ne ide je besmislena. Ceka se da Tomasa i Dangubica krene sut, da Mozli vodi loptu pod kosem, Mika da nauci postavljati blok, itd.. sve je to lijepo i korektno prema njima, ali kosta i vremena i rezultata. Trinkijeri im je govoroio da igraju ono sto najbolje znaju. Dule da rade ono sto je najbolje za tim, a ti cekas da budu ono sto nisu.
Ne znam kako misli da zavrsi ovu sezonu.

Ostoja pederu, Vucicu psihopato.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da li zaista mislis, ali stvarno da mi sa ovom igrom imamo sanse za finale eurokupa? Mi grupu ako prodjemo, a najverovatnije necemo, da se sutiramo u dupe od srece... ovo je sabotaza ili totalni amaterizam... mozda delimicno i jedno i drugo
Imaćemo još manje šanse ako budemo bespotrebno trošili energiju u ABA ligi. Ne vidim satisfakciju pobjeda u ABA ligi dok su nam još neki frontovi otvoreni.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.510
Utakmica juče je bila bitna samo zbog ekipe. Da posle onako teške pobede protiv Lokomotive podigne samopouzdanje i dokaže sebi da može. Osim toga, ja bih do kraja ABA potpisao sve poraze ako bi time sebi makar malo podigli šanse za borbu za finale EC.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
Imaćemo još manje šanse ako budemo bespotrebno trošili energiju u ABA ligi. Ne vidim satisfakciju pobjeda u ABA ligi dok su nam još neki frontovi otvoreni.

Tim koji zna melje na svim frontovima. Mi smo od igokee porazeni zbog neznanja a ne zbog cuvanja energije. Da smo mi taj tim tu utakmicu bi rutinski raspodelom minutaze, bio bi to trening mec za nas.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Igrali smo i sa CSKA produžetke, pa smo 3 dana poslije pukli 23 razlike od Igokee.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Filipovski , pa ti nas j.... u zdrav mozak! Ako mi u Aba ligi ne mozemo nikoga da dobijemo, kakav Evrokup i osvajanje istog..da se ne zajebavamo, ova sezona je gotova..eventualno Kup da se nesto desi, ali ne vidim kako..
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Dok ne ispadnemo iz Evrokupa, nije gotova. Ne vidim čemu poenta da dobijamo utakmice u ABA ligi sad, kad je opstanak siguran a ka Play Off-u ne možemo. Sve karte na EK.
Evo da budem jasniji, kada se desilo da tim iz sredine lokalnog takmicenja osvoji ili udje u finale evro takmicenja.
Npr. Darušafaka 2017/18, ali nije to poenta priče. Ne sviđa se meni ni kako igramo, ni to kako nemamo energiju, ali ajmo dati podršku igračima dok nam je četvrtfinale EK još dostižno. Nije nam toliko loš individualni kvalitet, i lično sam želio da dođe Džikić jer je ovaj tim klasa za Cvetkovića i ekipu iz doba Pekovića/Božića, i može se nešto iskrojiti iz svega, ali ubijeđen sam i da će nam se sa Sašom dizati forma sad u vrijeme kupa i poslije.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
Ne treba neki poseban napor za dobijanje vecine utakmica u ABA ligi ako je tim kvalitetan. Ovaj tim nije umoran i to nece biti ako pobedjuje u ABA ligi nego jednostavno nemaju kvalitet. Ocekivati od ovog tima da osvoji evro kup ili udje u finale je u domenu naucne fantastike.
Sto se tice Darusafake i sadasnjeg Partizana, to su neuporedive stvari iz vise razloga. Ta ekipa Darusafake je bila strasan tim, secam se Vilbekina, Moermana, Wanamakera, Clyburna... Igrali su isto tako nikad jacu tursku ligu. Ne znam koje su mesto zauzeli ali se sigurno nisu brukali kao mi sada.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
U ovoj situaciji kriviti igrače i trenera je kao kad imaš tešku neizlječivu bolest a za svoje stanje kriviš urastao nokat. Kasne plate, saboterska uprava traži krivca u igračkom kadru, sav pritisak zbog loših igara svaljen na njih, igraju bez podrške navijača, sklopljen tim bez ikakvog koncepta, gdje očigledno slabo funkcionišu zajedno. I pored svega uspjeli su uzeti na borbu neke teške utakmice i još su u igri za top 8 EC-a. Moja podrška za njih do kraja. Ostoja smeće sektaško nije kadar ni da bude glava svoje porodice a kamoli nešto u Partizanu. Nula od čovjeka, proziva igrače koje su on i njegovi partijski nesposobni drugovi doveli u Partizan, i to preko ciganskih medija sa akcentom na visinu plate. Pravi čovjek Partizana bi zaštitio igrače a ne krio se iza njih.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Dok ne ispadnemo iz Evrokupa, nije gotova. Ne vidim čemu poenta da dobijamo utakmice u ABA ligi sad, kad je opstanak siguran a ka Play Off-u ne možemo. Sve karte na EK.
Ok sve karte na EK. Ali ako se desi da ga ne osvojimo ili ne igramo bar finale šta ćemo sa narednom sezonom. Oćemo li dobiti wild card kao 8 u Aba ligi.
Drugo, niko ne bi trebao pa i po cenu i finala El da se igra sa imenom kluba i pušta utakmice niz pa da ostaje zapisano da su nas dobili 12 od 15 timova lige.
Oćemo li tom logikom pustiti i Kup i domaćicu da nas dobijaju Tamiši i Zlatibori (Samo primer, da se neko ne uvredi) da bi se ppsvetili samo jednoj ligi.
Evropa jeste prioritet i treba najviše snage usmeriti tamo ali "Tvrdjavu gradili smo godinama od drveća i pruća" i ako nas već ruše i spolja i iznutra da je ne rušimo i sami i da bar ostane neki mali plamen i duh otpora. Da se nedamo dobrovoljno pasjim sinovima. E sad sa jednim i po grobarom u timu pitanje je ko Partizan oseća kao svoju drugu kuću i voljan je da se bori ga nju.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Ma nisu igrači i treneri ništa krivi.

Bravo Danguba, prangijaj još koju, mora da uđe nekada. Ajde treneru, počni još neku utakmicu sa minus 10, preokrenućemo sigurno neku.

Da se razumemo, apsolutni i jedini razlog ovakvog stanja u klubu je patološka mržnja osobe koja sebe naziva predsednikom ove nesrećne Srbije. Iz te mržnje dolaze rešenja tipa limara iz Prislonice ili večitog Udbaša Vučele.

Ali zato, ne postoji nikakvo opravdanje za X katastrofalnih partija ove sezone, gde su jedini krivci nesposobni stručni štab i nezainteresovani igrači.

Ako neko može da odvoji od usta za karte, za koje zna da ih neće iskoristiti, samo da bi "primaoci plata" u klubu bili lakše namireni, onda je sasvim legitimno da prozove te iste "primaoce plata" zbog kurcobolje, bezobrazluka i neznanja.

Puši ga Ostoja Vučiću pederu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top