Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ako šćepanović ne ode noćas, sutra će biti kasno. To je sve.
Ma cekaj jos malo,sad ce da dodje onaj garbaN da opet prospe razne gluposti kako ja ne znam da je Mozli "povredjen" pa zato "ne igra",kako smi mi kosarkaski nepismeni i da imamo akcije za Pejdza samo ne znamo da ih procitamo i prepoznamo,kako je igra fantasticna nego mi kosarkaski analfabetici nemamo pojma o kosarci."Osudjivati Vladu?Svasta".

Smiri doživljaj!
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Najjasniji trenutak Scepanovicevog neucestvovanja u utakmici je bilo zaboravljanje Mozlija u Badaloni citavu poslednju cetvrtinu, kada je tim vapio za 2 vezane odbrane da prelomimo. Ne zna.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.927
Reaction score
26.730

Bese ovde na forumu ekipica koja nas ubedjivala kako je "danguba" pojacanje.
O Trinkijeriju i pricama vezanim za njega da ne pricam.

Sve je kako treba da bude. U fudbalu do polusezone bar 20 bodova zaostatka, a u basketu opet protivnik za lecenje frustracija.
Samo da nam se vodja ne potresa sad kad se bori za Kosovo, evropsku uniju, spc, usa, kinu...a ne bi smeo ni studije da zapostavi.
Ali da, krivac je fss, kss, kurci palci...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ja zaista ne razumem zasto se bilo ko cudi... najuris trenera, stavis pocetnika na klupu. Dobro odradjen zadatak brate limare, bravo! Vodja ce ti obezbediti jos par tendera... Mi smo pod okupacijom...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.434
Reaction score
40.848
Локација
Žrnov
ako je ova utakmica bila cena - ok. Nemam ništa protiv. Objasnilo bi mnogo što šta.
Poslušajte Šćepanovićevu izjavu, nemam živaca da pišem..
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Хахахахаха а јбт, шта смислено да се напише након данашње представе! Ово су наши цјењени и кошаркаши а и фудбалери требали данас да добију без комплетног стручног штаба! Значи да се скупе прије утакмице и да то рутински одраде! То је то, тешка курцобоља на све стране! Ја сам већ писао да ће утакмица против Венеције показати доста тога што се тиче Шћеповића, али изгледа да их је Чачак предухитрио! Баш, баш тежак пораз!
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Teško nalazim reči. Izgleda da sam potpuno pogrešno čitao znakove pored puta. U ono malo vremena na klupi Budućnosti i pod Andreom, Šćepanović je delovao otresito i fokusirano. Umesto da ovo bude korak napred, šok. Načelno, nisam za radikalne mere, ali možda trebe izbeći FK obrazac i menjati dok još ima smisla.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja sam prosle godine svaku jebenu utakmicu sa nestrpljenjem cekao... ovo danas... ne znam ni kako da opisem...

Andrea Trinkieri i Marko Nikolic, dva coveka koji su na momenat probudili Grobarstvo u ovoj zemlji...

A i lepo rece Trinki, iz Partizana je otisao jer je zeleo da bira sa kim ce da radi...Gde limar na gospodina...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.912
Reaction score
21.611
Sveli su nas u rangu radnickog iz kragujevca u kosarci

Ovo jednostavno nije istina.
Finansijski, moguće, možda smo i gori.
Što se terena tiče, milimetar gore ili dole i vidiš dve potpuno drugačije ekipe.
Ovaj tim nema granicu i to će pokazati, sa Vladom ili bez njega.
Meni je žao što se forum sveo na kuknjavu, mislim ne mogu da kažem sveo jer ne znam kako je to izgledalo nekad, ali pretpostavljam da je makar postojao deo koji je pisao šta ne valja, šta valja, šta treba popraviti, neku zanimljivost koju je uočio...
Stvarno ne razumem potrebu da se napiše 250 istih upisa tipa uprava napolje, auu kakva sramota, bruka pred rođendan, blam, nosite se...
Je l' je ovo mesto gde neko dođe da se istrese i olakša ili mesto gde treba napisati i pročitati nešto pametno i kreativno?
Nikako ne ubrajam sebe među ove pametne i kreativne, da se razumemo, ali se trudim da ne pišem copy-paste komentare kao da smo na partizan is life
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ко ће их добити видјећеш како ће их цигани и Будућност рутинирати? Овај је пораз јер смо им ми све пуштали да раде, 90% погођених тројки биле отворене. Пробијали нас лагано. А видјећеш како ће Будућност да нас лагано добити, јер немамо тренера човјек не зна шта ради.
Ако мислиш да ишта урадишну АБА лиги не смијеш имати више од 4, 5 пораза а изгубиш од клс екипе на свом терену.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ovo jednostavno nije istina.
Finansijski, moguće, možda smo i gori.
Što se terena tiče, milimetar gore ili dole i vidiš dve potpuno drugačije ekipe.
Ovaj tim nema granicu i to će pokazati, sa Vladom ili bez njega.
Meni je žao što se forum sveo na kuknjavu, mislim ne mogu da kažem sveo jer ne znam kako je to izgledalo nekad, ali pretpostavljam da je makar postojao deo koji je pisao šta ne valja, šta valja, šta treba popraviti, neku zanimljivost koju je uočio...
Stvarno ne razumem potrebu da se napiše 250 istih upisa tipa uprava napolje, auu kakva sramota, bruka pred rođendan, blam, nosite se...
Je l' je ovo mesto gde neko dođe da se istrese i olakša ili mesto gde treba napisati i pročitati nešto pametno i kreativno?
Nikako ne ubrajam sebe među ove pametne i kreativne, da se razumemo, ali se trudim da ne pišem copy-paste komentare kao da smo na partizan is life

i dobro sta cemo sad? Da svi zacutimo?
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ljudi, ja malo izguglah ali neko mi neko potvrdi da li je istina.... Aleksandar Džikić potpuno slobodan?! Šta se čeka upravo?!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ima smisla...

Mozda se stvari rese same od sebe:rolleyes:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sve bolje od boljeg.
Barem da hoćemo dobit' u SMS derbiju pa da mi bude lakše :sick:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top