Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.955
Reaction score
7.978
Kratko da prokomentarisem, nase novo pojacanje i rezultate dok sam bio u banani...
Lessort ne donosi nista krucijalno, niti je instant kvalitet, niti ima igru na postu, niti je dobar pik igrac, nit se dobija sirina s'njim u napadu ( u poredenje sa danasnje centre ), los IQ itd.
Dobre fizikalije, dobar u skoku, defanzivno ce dosta znaciti nasem timu, igrac koji solidno stiti obruc.
Prokomentarisacu CedOL i Lokomotivu, jer Slask nije za nikakav komentar, to smo dobili na misice i uz mnogo muka.
Protiv Cedevita istina bili smo bez Pantera, ali njegova zamena Mur nije dostojna ni u jednom segmentu.
Prvi strelac van ekipe i umesto da se iskoristi minutaza, razigra se, on je u sve vecem kanalu, na startu sezone sut ga je sluzio, sad ne moze ni vola da ubode.
Kuruc nema se sta komentarisati, promasaj, ocajan igrac, za platu koju on igra, moze se dovesti bilo koji domaci, isto ce da grize u odbrani.
Ledej i Smajli su dosta potroseni, crkavaju 35+ minuta, veci deo te minutaze provedu i na poziciju 5, rvaju se u odbrani i taj umor ili svezina se oseti na duze staze.
Dangubica bih pohvalio, u poslednje vreme pruza solidne partije, Zagorac se malo trgnuo protiv Lokomotive, dok kod Balse je ocigledan najveci napredak.
Madar i Trifa toplo hladno, donekle i razumljivo za njih.
Aleksa igra sve bolje i bolje u napadu, ali ostajem pri stavu da nam nedostaje "cist" plej koji ce ovu ekipu staviti pod konac.
Cedevita kod kuce poraz i ovaj na strani poraz protiv Lokomotive mogu da budu presudni, jer kako sam napomenuo PRVA POZICIJA u oba takmicenja je pod moranje, jer mi bez domaceg terena nemamo nikakve sanse za trofej bilo koji i povratak u EL.
Nisam optimista, takav sam po prirodi, ali kad god krene nasa utakmica, sve i da igramo protiv LAL ja ocekujem nasu pobedu!
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
41
Reaction score
280
Локација
Republika Srpska
Kratko da prokomentarisem, nase novo pojacanje i rezultate dok sam bio u banani...
Lessort ne donosi nista krucijalno, niti je instant kvalitet, niti ima igru na postu, niti je dobar pik igrac, nit se dobija sirina s'njim u napadu ( u poredenje sa danasnje centre ), los IQ itd.
Dobre fizikalije, dobar u skoku, defanzivno ce dosta znaciti nasem timu, igrac koji solidno stiti obruc.
Prokomentarisacu CedOL i Lokomotivu, jer Slask nije za nikakav komentar, to smo dobili na misice i uz mnogo muka.
Protiv Cedevita istina bili smo bez Pantera, ali njegova zamena Mur nije dostojna ni u jednom segmentu.
Prvi strelac van ekipe i umesto da se iskoristi minutaza, razigra se, on je u sve vecem kanalu, na startu sezone sut ga je sluzio, sad ne moze ni vola da ubode.
Kuruc nema se sta komentarisati, promasaj, ocajan igrac, za platu koju on igra, moze se dovesti bilo koji domaci, isto ce da grize u odbrani.
Ledej i Smajli su dosta potroseni, crkavaju 35+ minuta, veci deo te minutaze provedu i na poziciju 5, rvaju se u odbrani i taj umor ili svezina se oseti na duze staze.
Dangubica bih pohvalio, u poslednje vreme pruza solidne partije, Zagorac se malo trgnuo protiv Lokomotive, dok kod Balse je ocigledan najveci napredak.
Madar i Trifa toplo hladno, donekle i razumljivo za njih.
Aleksa igra sve bolje i bolje u napadu, ali ostajem pri stavu da nam nedostaje "cist" plej koji ce ovu ekipu staviti pod konac.
Cedevita kod kuce poraz i ovaj na strani poraz protiv Lokomotive mogu da budu presudni, jer kako sam napomenuo PRVA POZICIJA u oba takmicenja je pod moranje, jer mi bez domaceg terena nemamo nikakve sanse za trofej bilo koji i povratak u EL.
Nisam optimista, takav sam po prirodi, ali kad god krene nasa utakmica, sve i da igramo protiv LAL ja ocekujem nasu pobedu!
Hoces da kazes da je Zeljko Obradovic doveo sve same promasaje?! Sram te bilo!!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.414
Локација
vaginamandibularia
Kritika mu je na mestu, s druge strane gro igraca su potencijali a ne formirani igraci na vrhuncu karijere, tako da je ideja da se isti vremenom razviju, mozda vec ove sezone neko procveta i donese nam neki od trofeja.
Znaci trenutno neki deluju kao promasaji, ali tek cemo da vidimo sta predstoji.
S obzirom da ih trenira vrhunski trener, da su selektirani od strane istog i njegovih saradnika, bez obzira na trenutne partije ostaje nada da ce pokazati napredak, sto individualni to i timski.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Kritika mu je na mestu samo zato sto u okeanu kritika nema sanse da bar nesto ne pogodi, posebni kad itekako ima sta da pogodi...

Dosli smo do toga da analizira Lesora i napise da nije dobar pik igrac, a ovom se svo napadacko umece svodi na pik i ako je sta kroz karijeru umeo da radi u napadu to je p&r.
Mozes da mu nadjes 100 mana jer ih realno ima, ja takodje cesto kritikujem i nisam gadljiv, ali daj neku meru i ozbiljnost.

Solidna je ovo ekipa, rezultati su cak i odlicni da obzirom na to da nam je jedini pravi centar Koprivica jbt.

Nisam odusevljen Lesorom, ne gotivim ga puno ni kao igraca, a posebno ne podnosim takav karakter i ponasanje na parketu. Ipak me raduje sto je dosao jer je bar centar i to onakav kakvi se cene u modernoj kosarci, pa ce za ovakvu ekipu biti suvo zlato. Mnogo ce doneti ekipi. A ako ga ZOC upristoji takticki i disciplinuje, sigurno moze i individualno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.160
Reaction score
14.910
Локација
Kipar
Imamo najboljeg trenera u Evropi, perspektivan tim u izgradnji I dovodimo skupa pojacanja kakva nismo videli u istoriji kluba. Ciljevi su najvisi I od toga niko ne bezi.
Ali I dalje postoje ljudi koji kritikuju. To je po meni za trajni ban.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.955
Reaction score
7.978
Pazi ovog gospodina kaze, ako neko kritikuje to je za trajni ban, pa istog momenta si ti zasluzio sine, jer prizivas ban bez osnove, ali danas tastatura sve trpi.

Nemoj da se pravimo naivni, Zeljko je najbolji trener, ali i on je imao i dan danas ima promasaje kad su u pitanju pojacanja, to je neminovno u sportu.
Jedino nije isto, kad u Fener ili Pao imas 25 miliona budzet i ovde kod nas 5-6.

Strpljenje vec kod nas traje godinama i to mora da se iskoreni, dosta smo gledali drugima u ledja, jer zna se na Jadranu ko je najveci tim i sve osim trofeja je katastrofalan rezultat.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Željko Obradović je imao ponude najvećih klubova evrope, odbio je te ponude da bi se vratio u Partizan, kapa dole i naklon do poda Željku Obradoviću :respecti ne znam čemu kritika, od dosad 20 utakmica odigranih imamo 4 poraza od toga 2 u ABA ligi i 2 u evrokupu sa ovim timom koji je najmladji u oba takmičenja i koji se skupio "juče" i samo mi reci koje je to greške pravio Željko kad su pojačanja u pitanju
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.594
Reaction score
29.912
Локација
Novi Sad
Ali I dalje postoje ljudi koji kritikuju. To je po meni za trajni ban.
Brate kritika mora da postoji, pa nismo cigani pa kao ovce beee beee, ima ovde ljudi koji su teski pesimisti, imas optimiste, ima nas koji smo kosarku samo gledali na tv i pikali u dvoristu, ima strucnjaka, ima svega. Kritika mora da postoji, naravno bez vredjanja i pisanja po velicinama, ali kritika je UVEK dobrodosla i to ce svako da kaze ko se bavi sportom, jer i Zeljko mozda nekad nesto previdi, pogresi ili sta vec pa mu neko iz strucnog staba ili igraca kaze e Zoc ovo smo ovako onako, mozda smo trebali drugacije...
Zeljko jeste najveci, ali i najveci grese ponekad.
Kakav trajni ban za kritike, trajni ban treba za vredjanje igraca i trenera i to je to.
Kritika mora i treba da postoji.

Jedino nije isto, kad u Fener ili Pao imas 25 miliona budzet i ovde kod nas 5-6.
5-6?? Mislis valjda 15-20 miliJona?? Mada neke cergarske ovce po Srbiji pricaju i da je neogranicen budzet!! :buhaha
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Sve je to dobro, samo sam ja od Kuruca licno ocekivao da ce zivotinja biti :)
Ali, ima vremena, nismo ni na pola puta
A ovi sto Obradovića več prozivaju za loša pojačanja, zbog vas bih vam doveo Bajića :D
Pa nek bogara
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.160
Reaction score
14.910
Локација
Kipar
Pazi ovog gospodina kaze, ako neko kritikuje to je za trajni ban, pa istog momenta si ti zasluzio sine, jer prizivas ban bez osnove, ali danas tastatura sve trpi.

Nemoj da se pravimo naivni, Zeljko je najbolji trener, ali i on je imao i dan danas ima promasaje kad su u pitanju pojacanja, to je neminovno u sportu.
Jedino nije isto, kad u Fener ili Pao imas 25 miliona budzet i ovde kod nas 5-6.

Strpljenje vec kod nas traje godinama i to mora da se iskoreni, dosta smo gledali drugima u ledja, jer zna se na Jadranu ko je najveci tim i sve osim trofeja je katastrofalan rezultat.

Moj komentar se odnosio iskljucivo na tebe. Vec mesecima pises gluposti I kritike kao da nam godinama cvetaju ruze I da je normalno da smo kandidati za osvajanje svakog takmicenja. Da Zeljko nije odlucio da uradi nesto sto 99% ovog foruma ne bi uradilo I dalje bi se valjali u blatu a krajnji domet bi nam bio finale kupa. Kazes Zeljko ima promasaje, pa jok nacice 12 igraca koja se savrseno uklapaju a ne kostaju nista.
Gde ti zivis sine? Da li si se probudio juce, posle 10 godina, I jos nisi shvatio da je cela drzava u sluzbi jednog kluba?
Da li imas mogucnosti da shvatis da Zeljko nije dosao jos uvek bi gledao Obrada Tomica I Sasu Filipovskog?
Od 10 komentara 9 ti je kritika Zeljka Obradovica. Jedno je dobronamerna kritika a drugo je prosipanje gluposti I nerealna ocekivanja posle 3 meseca. Cak I da ne uradi nista Zeljko je nedodirljiv samo zbog povratka u klub bez perspective.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Vecinu pojacanja cine mladi momci, jos uvek nedovrseni igraci, zbog toga je prerano govoriti o njima kao zgoditku/promasaju. Nakon dobrog otvaranja sezone od strane Mura, imam utiska da je on najvise opao sa pruzanjem kvalitetnih partija. A spada u red iskusnih igraca, tako da njegove oscilacije i nisu bas razumljive.

Moj ljubimac je, kao i vecini verovatno, Smailagic. Podseca na Ubicu, a nema boljeg komplimenta za jednog igraca od tog. Pritom, i Avramovic igra ratnicku odbranu, svaki put ide na kradju lopte. Deluje da on ima poseban odnos sa Zocom.

Takodje, prilicno sam siguran da Miletic i Zagorac nece i sledece sezone igrati u Partizanu. Ako uopste ovu dovrse. Ne mozes ti da pomognes igracu koji nema volju ni za zivotom, a ne nesto drugo.

Recimo, ako covek uporedi Glasa, koji igra maltene prvu sezonu ozbiljne kosarke, i Zagorca, kojem je ovo treca godina u Partizanu, razlika je nebo i zemlja. Prvi koristi svaku sansu i igra sa mudima do poda, dok drugi sve nesto uplaseno, nejako, metiljavo. Dobar je Zagorac momak, voli Partizan, zato mu se i gleda toliko kroz prste, ali brate, volim i ja Partizan, pa nisam niti cu ikada igrati za voljeni klub. Uostalom, kada je prva asocijacija na nekog igraca - da je dobar momak, i to dosta govori o njemu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top