Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.386
Локација
Nickname
Koliko volim ove januarske novogodišnje mečeve kod kuće. Uvek nekoga istamburamo 20+ razlike.
Svi mlađi koji su igrali su pokidali, kao i debitant. Zagorac postigao više trojki nego u prethodna 3 meseca.
Kuruc kreće da pokazuje ono što od njega očekujemo.
Dule u Areni.
Ma ne može bolje veče :D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.804
Локација
Beograd
Lagano i efikasno.Balsa izdominirao,a i lakse se igra sa jos jednim centrom.Minutaza fino rasporedjena,a i sacuvani Madar i Dangubic za Split za dva dana.Mur i Kurucs se bude.Radetu marsovci konacno vratili talenat :food-smiley-019:
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Lesor se odmah uklopio u igru. Fantastična rola za prvu utakmicu. Skupio potrebne skokove koje nismo imali prethodnih utakmica, pravio je non stop blokove i dobro se postavljao.

Balša je sjajno odgovorio tako da imamo sada fantastična dva centra sa tim što Balša mladji i tek je pred njim sa napreduje.

Posle ko zna koliko vremena, da pohvalim Zagorca. Iskreno mislim i da se on zabrinuo za svoj status pa počeo da igra glavom, ne srlja.

Smajli i Ledej najzad opušteno igraju i ne troše se kao pre tako da će i oni imati više odmora i poena u narednom periodu.

Panter nekako slab danas ali za njega se ne brinem.

Ostali sjajno takodje, imali u nekom periodu propust u odbrani ali to smo nadoknadili jačim napadom.

Sve u svemu, jako sam zadovoljan, pre svega zbog datih poena za dva.

Neka tako nastave!!!!

Napred Partizan!!!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Не бих овоме ништа додао!

1641238605107.png
Срећна нам Нова година!

Нико на паркету није провео дуже од 22:45 а играли су СВИ /сем Мадара и Дангубића - вероватно раде неки домаћи задатак/. И сви се уписали. Лесор добар, Балша и Загир изван себе! Аврам, Смајли добри.

Мур сасвим ОК за својих 16:45 иако га многи критикују, мени то изгледа добро за њега /тј. не очекујем ни мање ни више од њега/. Глас као да није стигао да поентира :)

И на крају, рекло би се да Задар баш и није мерило за ову екипу :buhaha :buhaha:buhaha

ЈБТ заборавих Куруца бем ти живот :buhaha Човек жив! - Добродошао!!!!!!!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Sjajno vece, sjajni nas Partizan! :clap
Uglavnom ste sve rekli. Ja bih dodao da zalim sto kolegi Goranu ne dozvolise da unese svoju opremu, te ostasmo uskraceni za ineteresantnu foto-reportazu.
Takodje, pazite sta sam rekao, Balsa ce da kida sve jace i jace. Zasto? Pa sad ima zver sa kojom radi na treninizima, jako bitna stvar, pored doprinosa Lesora na utakmicama imace i tu "sparing" ulogu za razvoj AirKoprive:)
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Lep pocetak godine, bravo crno beli!

Jeste da je u pitanju Zadar,ali...
Pala stotka, svi se upisali u strelce, asistirali. Kapiten predvodio, Kuruc prisutan,nema koga da teramo :D
Balsa i Smile nastavljaju da dominiraju, Ledej lagano, Lesor za debi i vise nego dovoljno.

Da svi ostanu zdravi, pa da se odmerimo za SVE trofeje.

Zelimire, hvala Vam sto ste ovde.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.049
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Svaka čast svima na odličnoj partiji!
Poseban pozdrav Radetu (ako sam dobro izbrojao, oderao je kolena danas 4 puta!).
Samo neka nastavi u ovom ritmu, ne sećam se kad je imao bolju partiju.
Koprivica i Lesor su dole odlični bili danas, biće još bolje.
Tek ćemo da gazimo!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.268
Reaction score
6.988
Gledam ovaj snimak sa Duletom i Novicom i kontam koja smo mi jebena institucija ali zaista. Ne na ovom trulom Balkanu, nego u svijetu, slobodno to mogu reci. Bravo momci na pobjedi, uzivanje je bilo gledati ovu utakmicu, bez stresa i nervoze (znam da nam to sljeduje u nastavku, jer to smo mi), tako da hvala vam sto ste nas postedili sekiracije.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
I Zagor i Danguba imace lošije i bolje utakmice , to je sve normalno. Bitno je da kad se podvuče crta u junu 2022. godine bude više dobrih stvari nego loših od njih dvojice i ja sam ubeđen da će tako biti.
Mi kao navijači imamo taj običaj da našima ne praštamo, gledamo im svaki potez , i redovno ih prozivamo.

Prema strancima smo daleko tolerantniji. Niko do sada da spomene Pantera. Mislim da je zato što se svi nadamo da će kada se bude odlučivalo on biti pravi. Do sada bar po mom mišljenju i ne pruža baš ono za šta je doveden , fali mu konstantnost, bolje igra Evrokup, gde se igra tečnije. U Abi i najgore ekipe igraju mesarski a predvode ih cigani normalno, i sa njima to finale biće rukomet , gde Panter neće moći da podigne glavu, a tražice ga u odbrani siguran sam, jer je realno u svakoj našoj petorci on najslabija karika kada je odbrana u pitanju.

Uglavnom nadam se podizanju forme, i da svaki igrač da doprinos kada se bude lomila sezona. Ako tako bude ubedjen sam da ćemo cilj ostvariti a to je Evroliga.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Dve vesti od juče su vrlo bitne.
1. Nema govora o prekidu evrolige, samim tim ni eurokupa. Tako da ovo je ta sezona.
2. Idiotski pokušaj govnorinara da fabrikuju nekakav problem sa Madarom i Dangubićem. "Kriza u Partizanu" , "Šta se dešava sa Madarom?" I slični kretenski naslovi. Šta vas boli k... što nisu igrali. Željko reko. Dixit.
To su radili sa Leonardom i svakom njegovom objavom na instagramu to rade i sad.
Usrali ste se. Ako ako, ima i zašto.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.153
Локација
Madagascar
Dve vesti od juče su vrlo bitne.
1. Nema govora o prekidu evrolige, samim tim ni eurokupa. Tako da ovo je ta sezona.
2. Idiotski pokušaj govnorinara da fabrikuju nekakav problem sa Madarom i Dangubićem. "Kriza u Partizanu" , "Šta se dešava sa Madarom?" I slični kretenski naslovi. Šta vas boli k... što nisu igrali. Željko reko. Dixit.
To su radili sa Leonardom i svakom njegovom objavom na instagramu to rade i sad.
Usrali ste se. Ako ako, ima i zašto.
Pa sjećaš se kad su svašta pisali za Zagorca i Kurucsa ono kad nisu igrali, kao potukli se njih dvojica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top