Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.485
Локација
Kipar
Zagorac nastavio gde je stao proslu utakmicu. Mnogo mi je drago I nadam se da ce da zadrzi taj nivo.
Koprivica kao Guliver medju Liliputancima.
Crni sindikat deluje mocno.
Zeljkova ruka se najzad jasno vidi.
Ovo je ta sezona!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Čestitke momcima na pobedi, ovo je bilo kao trening, nek im tako lako ide u celoj ovoj, novoj, 2022.-oj, a i ubuduće...

E sad...
Hteo sam da vam u ove praznične dane ,,poklonim,, i neku fotografiju iz Arene sa večerašnje utakmice, kupio sam kartu, krenuo na utakmicu, ali...
Kao i u nedavnom slučaju ,,kišobran i kiša,, na JNA, ovoga puta sam imao raspravu sa redarskom službom i policijom u slučaju ,,foto-aparat ne može da uđe na utakmicu (tj. na tribine),,... :icon-rolleyes:

Na moje: to ne piše na karti, a ono što nije zabranjeno to je dozvoljeno, dobio sam njihovo bahato: nemojte da dižete ton, vi tako možete da slikate navijače i - ne može.

I još malo smo ,,popričali,, a ako me od surove policije baš i ne čudi što vole da budu ,,sila,, iskreno se čudim klinki od 20-ak godina (šefici obezbeđenja) koja bi već da bude neka apsolutistička ,,vlast,, i neki zakonodavac u mom (sadašnjem) kraju, mom Beogradu i mojoj Srbiji...
Pokojnu moju Jugoslaviju da vam ne potenciram previše jer je bila Majka Mara za današnju Srbiju, koliko god neko bio ubeđen da je sad demokratija a onda bila diktatura...

Malo mi je bilo glupo da im u Areni večeras objašnjavam zakone o fotografisanju i razlike između profesionalnih i amaterskih foto-aparata, jer jednostavno, o tome znam mnogo više od njih...
Inače, pustili bi oni mene da uđem, ali ako pristajem da to bude bez foto-aparata, što mi je naravno bilo neprihvatljivo (iz nekoliko vrlo bitnih razloga!), tako da sam se vratio kući da utakmicu gledam na TV-u, a šta će biti ubuduće...pričaćemo...







Bilo je lepo na utakmici i u Areni (i u mom kraju), ali mene tamo unutra nije bilo, te za one koji su me u tome sprečili jedan narodnjak, ali, što rekoh već...pričaćemo mi još...nije ovaj kraj, ovaj grad i ova zemlja samo njihova...

Srećna nova godina ljudi!

 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Al smo ih ispoštovaliiii
Uz parmalih zakrčenja i sitnih bagova u odbrani bilo je milina gledati. Jedva čekam sledeću
Kako me Smajli zajebo za taj jedan poen al nema veze ne žalim.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.826
Локација
Beograd
Čestitke momcima na pobedi, ovo je bilo kao trening, nek im tako lako ide u celoj ovoj, novoj, 2022.-oj, a i ubuduće...

E sad...
Hteo sam da vam u ove praznične dane ,,poklonim,, i neku fotografiju iz Arene sa večerašnje utakmice, kupio sam kartu, krenuo na utakmicu, ali...
Kao i u nedavnom slučaju ,,kišobran i kiša,, na JNA, ovoga puta sam imao raspravu sa redarskom službom i policijom u slučaju ,,foto-aparat ne može da uđe na utakmicu (tj. na tribine),,... :icon-rolleyes:

Na moje: to ne piše na karti, a ono što nije zabranjeno to je dozvoljeno, dobio sam njihovo bahato: nemojte da dižete ton, vi tako možete da slikate navijače i - ne može.

I još malo smo ,,popričali,, a ako me od surove policije baš i ne čudi što vole da budu ,,sila,, iskreno se čudim klinki od 20-ak godina (šefici obezbeđenja) koja bi već da bude neka apsolutistička ,,vlast,, i neki zakonodavac u mom (sadašnjem) kraju, mom Beogradu i mojoj Srbiji...
Pokojnu moju Jugoslaviju da vam ne potenciram previše jer je bila Majka Mara za današnju Srbiju, koliko god neko bio ubeđen da je sad demokratija a onda bila diktatura...

Malo mi je bilo glupo da im u Areni večeras objašnjavam zakone o fotografisanju i razlike između profesionalnih i amaterskih foto-aparata, jer jednostavno, o tome znam mnogo više od njih...
Inače, pustili bi oni mene da uđem, ali ako pristajem da to bude bez foto-aparata, što mi je naravno bilo neprihvatljivo (iz nekoliko vrlo bitnih razloga!), tako da sam se vratio kući da utakmicu gledam na TV-u, a šta će biti ubuduće...pričaćemo...







Bilo je lepo na utakmici i u Areni (i u mom kraju), ali mene tamo unutra nije bilo, te za one koji su me u tome sprečili jedan narodnjak, ali, što rekoh već...pričaćemo mi još...nije ovaj kraj, ovaj grad i ova zemlja samo njihova...

Srećna nova godina ljudi!

Da ne idem u off, meni sad skoro htede gel za dezinfekciju ruku da uzme, naravno ništa od toga, kaže ne može to unutra, a pre toga unosila sam ili to ili flašicu s pumpicom i alkoholom, tako da... Rade se povampirio, daj Bože da potraje, Balša svakoga dana sve bolji i bolji, za brigu su Panter i Mur, ali o tome će Željko ako misli da je tako...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
@Goran Tomić
Trebao si da im napomenes onda da odizumaju telefone od svakon navijaca koji udje u halu. Novi telefoni sad imaju dobre kamere, pa i tako mogu da se slikaju/snime navijaci. Kakva glupost :pop
Da ne idemo u off, gde sa klinkom koja se nije ni rodila kad sam je već uveliko bio fotograf, ili sa prigodno opremljenom policijom da ulazim u intelektualne rasprave o tehnologiji dvadesetprvovekovne digitalne fotografije i (ne)važećem zakonodavstvu apropo iste, ali zašto toj nadobudnoj ,,šefici,, redarske službe uopšte smeta da ja ,,mogu tako da slikam navijače,, (ili bilo šta drugo), jer dole na parketu bilo je sigurno na desetine profesionalnih foto-reportera koji mogu sve to da usnime još bolje nego ja? Šta ja tu mogu da dodatno ,,doprinesem,, ili ,,oštetim,, više nego oni?

Ili su navijači možda pod nekom posebnom ,,zaštitom,, države, pa ne smeš uopšte ni da ih ,,usnimavaš,,?
Nešto kao beli medvedi, što bi se reklo... :icon-rolleyes:

Smrt fašizmu - živeo Partizan.
Živela sloboda!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top