Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.717
Reaction score
22.783
Локација
Beograd

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.868
Локација
Beograd

Veliki DPS smrad ne sme ni na konferenciju nakon poraza, čeka se saopštenje porodice...
Koliko se sećam, odranije, mislim da i ne može jer je isključen. Možda grešim ali mislim da je tako bilo ranije.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.271
Reaction score
7.007
Ali ljudi Zoc na klupi, General u prvom redu do parketa i Novica kapiten… Kakav smo mi klub, nekada mislim da ni sam nisam svjestan. Ta tri covjeka su samo dio (ogroman dio), istorije i nasljedja naseg Partizana.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Samo napred Partizan,samo napred Partizan,sisaaj zvezdooo:šal
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Gledam i secam se kecmana u izraelu..preslikana partija
Verujem da nam je svima Kecman pao na pamet, ali ovo što je Aleksa uradio je next level, ništa kreirano sve sam 1na1, pola od toga sa 8 metara... Ludilo. Gledam i svaki put čekam da promaši i ona svaki put ulazi kao kap, krenuo sam da se krstim, ne verujem šta gledam :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top