Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Velika pobjeda i utakmica za pamcenje Avramovica. Vjerovatno njegov mec karijere, nadam se da ce cesce da pruza ovakve partije jer ce nam trebati kada dodju utakmice koje odlucuju.
Ono sto nije dobro je sto smo prokockali veliku sansu da ostanemo u trci za prvo mjesto. 18 razlike imas i pravis onakvu glupost (Lesor tehnicka) pa ono izvodjenje lopte kada ti samo treba siguran pas...Ne mogu da zamislim sta ce Zeljko da im radi kada dobro pogleda snimak. S obzirom na raspored i da nam trebaju njihova 2 poraza a da mi sve dobijemo, prvo mjesto je izgubljeno upravo tim glupostima.
Drugo, ne treba padati u ne znam kakvu euforiju, dobili smo, super, dobijali smo ih i za Vrabcem u ekipi.
Ono sto se meni nije bas dopalo je to da ih nismo dobili odbranom nego napadom. Sutirali smo za 3 57%. U 4/4 sut za 3 je bio 6/6. Avramovic je sutirao 8/10 za 3. Ispustili smo olako 61-48, na brzinu su dosli na 64-63, pa poveli 64-66, i potanje je kako bi islo da Avramovic nije sutirao kako he sutirao. A jasno je da takav sut ne mozes ocekivati kada dodje PO finale i mec na svaka 2-3 dana. Sutem mozes dobiti jedan mec ali finale na 3 pobjede prije ce dobiti odbrana. Zato moracemo na tome da poradimo, da budemo energetski na nivou da mozemo da igramo i kada nemamo sut za 3.
Velika je steta sto gotovo izvesno necemo imati domaci teren u finalu, ali za polufinale ga moramo izboriti. Od 2016 mi cigane kao gosti nismo pobjedili i zato ne treba padati u euforiju vec ostati na zemlji i raditi jos jace. Samo rad, rad, i rad pa sta bude!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Meni najjači utisak LeDay, bacanje za loptu pred kraj i valjanje po Davidovcu. Nije normalan, smorili smo mrtve cigane za medalju.

Što se tiče komentara da Avramović ne može da ponovi ovakvu šutersku partiju, neka cigani razmišljaju o tome da li može ili ne.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Juce su igraci bili naprzeni kao grobari. Naboj je bio 100% sto jedino i ima smisla jer dzaba ti Partizanov dres ako nisi Grobar.
Kurucs je brat no1 a i Ledey se pojavio prespreman. Aleksa natrpao kos pa htio da im natrpa i klupu :šalLesor svakako temperamentan i nije moglo drugacije zavrsiti. Nisam se uplasio za rezutat ni najmanje. Jos kad Alen pocne da ih cijepa, ostace samo dugmici.

Utakmicu smo dobili samo na cistu energiju.
EDIT: Sad vidjeh sliku na ABA sajtu.. Ledej svrsava, a Lesor posterizuje :)
1646644849063.png
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Nisam mogao da gledam utakmicu, stigao mi je SMS o našoj velikoj pobedi i neverovatnom Avramoviću, gledao sam snimak noćas...
Hvala za pobedu koja je učinila da jučerašnji dan bude 3/3 (fudbaleri, odbojkaši, košarkaši)...
Hvala neverovatnom ,,Zoro osvetniku,, ili možda da ga zovemo poglavica Slomljeni Nos?!
Ne jadikujem zbog koš-razlike, svaka pobeda nad njima je bitna, biće još derbija, biće još utakmica...

Naravno da smo svi očekivali pun Pionir, neko je sigurno i u Subotici ispratio fudbalere, vidim da je bilo naših i uz odbojkaše u Lajkovcu...sinoć sam razmišljao koliko li samo nas u ovom BGD megalopolisu mora da ide da radi umesto da je uz Žocov Partizan u derbiju, ali...ima nas dovoljno da se ,,rasporedimo,, pa da nas uz NAŠ Partizan uvek bude onoliko koliko treba...ili može...

Teraj dalje. :D

:napred-partizan:
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jao, kako je lepo jutro nakon karanje ciganke, sto svaki ponedeljak nije ovakav :icon-cool:

jos sam pod utiscima, stvarno nisam ocekivao ovakvu reakciju i prijatno sam iznenadjen..

Akesu prizivam vec par sezona i jako sam ponosan posle jucerasnje partije. Jeste psiho na svoj nacin..

Mozda kasnije napisem i malo duzu analizu, trenutno uzivam maksimalno i sladim se njihovom patnjom!!

Juce smo bili malo aktivni na mrezama, pa da podelim sa vama:

http://instagr.am/p/Cax1VkcqGXs/
http://instagr.am/p/CaxtQ8tAjFK/
http://instagr.am/p/CaxqxuLK-zu/
http://instagr.am/p/CaxVfC8qmaB/
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sjajna pobeda sinoc, jos sam pod utiskom, sinoc je u nekoliko trenutaka Pionir bio toliko glasan, da ga ja nikada nisam takvog cuo. Mnogo je besa i zuca nakupljeno u navijacima Partizana zbog diktature svih ovih godina, i ono sinoc je jedino bilo moguce opisati recima Welcome to HELL
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.687
Sjajna pobeda sinoc, jos sam pod utiskom, sinoc je u nekoliko trenutaka Pionir bio toliko glasan, da ga ja nikada nisam takvog cuo. Mnogo je besa i zuca nakupljeno u navijacima Partizana zbog diktature svih ovih godina, i ono sinoc je jedino bilo moguce opisati recima Welcome to HELL

repriza na areni, imaš utisak kao da je poluprazna hala i da su se svi smorili, kakvi su to kompleksaši
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Aleksa je prvi prezupcio, ceka se sledeci. Balsa je u sva tri derbija bio tanak, kao da ga je atmosfera pojela.
Smajli trazi svoju formu sa pocetka sezone, ako je nadje, drugacije cemo filmove gledati u PO.
Trifa polako ali sigurno ispusta sansu da postane ubica , ali to mu ne bi trebalo smetati da pegla odbranu, bije dzukele i trci kontre.
Sve u svemu, zatresli smo ciganima kavez iz temelja, jedva cekam sledecu utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top