Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ala prodisasmo čim se (fokusirani) Rade uključi u utakmicu, treba nam drugi produktivni bek pored Pantera ko leba. Napokon ozbiljan pristup i maksimalna koncetracija tokom čitave utakmice. Madar i Lidej najbolji večeras. Idemo dalje, ovako mora češće!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Nisam ocekivao, moram da priznam, svaka cast, srecan sam pre svega zbog igre u odbrani:šal

Ajde molim vas zadrzite ovaj kontinuitet, sad jos vise bole porazi kod kuce protiv Mege jebene i CedOl koje bi znacile prvu poziciju na kraju regularnog dela.

Petorka bez strance, t.j. samo sa Panterom kao crnim igracem, da izvini na izraz, najbolje djeluje, Balsa, Smajli, Rade, Panter i Avram.

Ledej u prvom poluvremenu igrao za Buducnost, u drugom se iskupio.

Balsa > Lesor.

Koliko toliko prijateljska atmosfera u Moraci, praznik kosarke, pobedio u ovom trenutku bolji klub.

Sredan, Pariz, treba zadrzati 2 poziciju i u Evrokupu.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Partizan je realno odigrao prosecnu utakmicu, nista posebno. Puno dozvoljenih ofanzvinih skokova, puno napravljenih gluposti i puno svega onog loseg sto nas je krasilo i utakmicu pre ove. Nas najbolji igrac je igrao ocajno. Aaaaali, dosta smo oslicilirali u igri, sto znaci da smo imali nekoliko deonica igre u kojima smo bili melem za oci.

Lepo je primetio @mvp za treninge, uvek je izgledalo bolje kad smo imali prostora za trening. To sprecava ekipu da podivlja i igra r'n'g kosarku, posebno ovako sastavljenu i to sastavljenu prakticno od nule.

Madar odusevio, posebno odbranom.
I on puno oscilira u igri. Kad bi mogao ovako konstantno da igra, mnogo bi doprinosio.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ove sezone više neću komentarisati igru bez obzira da li je dobra ili loša. Koliko god dugo pratio košarku, moram da priznam da ja Žoca ništa ne mogu da razumem i ni u dupetu mi nije o čemu on razmišlja i kakve ideje ima - Nema teorije da ga mogu pročitati. Od danas se javljam isključivo da čestitam kada pobedimo, i izrazim nezadovoljsto ili tugu kada izgubimo.

JBG drugo ništa ne umem da uradim... Sve što sam mislio da znam o košarci je go kurac - priznajem!!!! Momcima svaka čast na pobedi!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Bilo je momenata de sam izneverovao šta smo radili... ali nekako smo uspeli 25 minuta da igramo košarku visokog nivoa i to je bilo dovoljno. Ovaj tim kada bi to podigao na 30 i koji minut preko, ja ne bih mnogo brinuo o domaćem terenu. Aleksa prešao iz katolika u protestanta, nema nazad ;)
Madar konačno tu, čekam samo Smajlija da se vrati bar na 50 posto onoga s početka sezone, jer nam treba širina na KC...
Tim koji ima najveći potencijal u Jadranskoj, i najmanju koncentraciju tokom meča od svih glavnih konkurenata.
E da i pored svih gluposti, Rade dobar.
Aj sad da povežemo dobre mečeve i da parni valjak ubaci bar u treću, pa ćemo lako posle.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Ove sezone više neću komentarisati igru bez obzira da li je dobra ili loša. Koliko god dugo pratio košarku, moram da priznam da ja Žoca ništa ne mogu da razumem i ni u dupetu mi nije o čemu on razmišlja i kakve ideje ima - Nema teorije da ga mogu pročitati. Od danas se javljam isključivo da čestitam kada pobedimo, i izrazim nezadovoljsto ili tugu kada izgubimo.

JBG drugo ništa ne umem da uradim... Sve što sam mislio da znam o košarci je go kurac - priznajem!!!! Momcima svaka čast na pobedi!
Možda sakriva karte :ziveli
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Ove sezone više neću komentarisati igru bez obzira da li je dobra ili loša. Koliko god dugo pratio košarku, moram da priznam da ja Žoca ništa ne mogu da razumem i ni u dupetu mi nije o čemu on razmišlja i kakve ideje ima - Nema teorije da ga mogu pročitati. Od danas se javljam isključivo da čestitam kada pobedimo, i izrazim nezadovoljsto ili tugu kada izgubimo.

JBG drugo ništa ne umem da uradim... Sve što sam mislio da znam o košarci je go kurac - priznajem!!!! Momcima svaka čast na pobedi!
Još samo i da većina igrača učini isto, legne na rudu, pa da polećemo:D

Čestitke za pobedu, teško ćemo do prvog mesta, ali uvek je lepo dobiti dole.
Idemo dalje!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.737
Reaction score
22.822
Локација
Beograd

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Bravo momci. Vjerujem da Zeljko zna sta radi sa formom ekipe, da se to tempira. Covjek koji je 9 puta osvojio Evropu ne radi nista napamet. Steta sto su fudbaleri umanjili ovu pobjedu. Mi imamo obicaj da komentarisemo uvijek, svaki sport, ali mislim da je ovo jedinstvena situacija da imamo ovakvog covjeka na klupi, ovakvu glavu. Ja se ne brinem ni 1%. Jer na kraju ce da bude dobro, ako nije, onda nije kraj.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Vjeruješ da sebi to ponavljam svaki put kad ne možemo da se sastavimo na parketu, a bilo je takvih situacija. :D
Nisam sve pogledao večeras, muka mi je bila poslije fudbala. Željku i momcima svaka čast na postignutom.
Podrška za ekipu. Rastemo polako. Možda sporije nego što smo očekivali (ili navikli pod Duletom), ali šta sad.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Rade kapiten, jedan je Rade kapiten!

Bravo, bravo, posle osam godina smo dobili dole.
Nije bilo nešto naročito lepo, dobili smo ih na šutu za tri, ali se ne bih bunio da svakoga dobijemo "ružno", bez igre, na guzove.

Skraćena rotacija maksimalno.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Pa kao što rekoh posle utakmice u Litvaniji, ništa mi nije jasno šta se događa ove sezone. Večeras je sve lepo izgledalo, veći broj igrača je dao konkretan doprinos ovoj pobedi. Da samo sad usledi neka konstantnost, da vežemo nekoliko dobrih partija i biće valjda sve lakše i lakše.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Moglo je na kraju da bude gusto, delovalo mi je da su se ovi slepci sami pobedili onim silnim promašenim bacanjima i silovanjem u napadu... Ali da ne mračim sad nema smisla, srećan sam zbog pobede, ali nisam nešto oduševljen našom igrom... Srećom da je Zek proigrao na kraju te dobismo, Panter – ne znam, nisam pametan, previše je to divljanja za moj ukus... Bitno da smo dobili, šta bude do kraja biće...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Bez Mura, Kuruca, Dangubica, i samo 1:48 od Glasa. Sa brzim faulovima naših četvorki koje su same sebe izbacile iz igre.
Bez da nas ne nešto kenjalo, dobili smo ovo rutinski.

Samo da neki od ovih igrača koji su podigli formu i ostanu na ovom nivou.

Raduju bolji procenti Avrama za 3 nakon derbija, pre derbija mu je bilo 22%.
Balša pokidao.
Raduje čak i Rade.

Ledaj kad je koncentrisan mnogo to bolje izgleda.
Madar takođe dobar.


Moramo da pohvalimo i Željka i upravu, što su lepo dočekali njih ovde, pa sad i oni nas ugostiše tamo.
Mada pretpostavljam da nećemo biti tako dočekani sledeći put.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top