Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.959
Reaction score
10.476
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Nzm sto mi nemamo nekog ko će pravi klipove.
Nas bi bio malo duži. I imalo bi malo više sadržaja.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.562
Reaction score
931
Bravo crno beli !!!
Tek sam sad uspeo da se javim i da podelim utiske.
Imao sam osecaj da ih dobijamo,pogotovo kad sam krocio u Pionir,osetilo se u vazduhu... Cak sam i na kladzi podebljao sa nekim dodatnim hendikepom. A onda prvi njihov napad,i Trifa ulece najkiju,e tad sam vec bio ubedjen da kidisemo,i da nemaju sta da traze.:picka-ciganska:

3-4 situacije bih izdvojio:
Prvi - i svakako najjaci utisak Aleksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Dugo,dugo smo cekali da im se neko posere po glavi kao on ovoga puta,bas mi je drago zbog njega,nadam se da mu je kvrcnulo u glavi da moze da bude jedan od nosilaca ekipe.

Drugi - BORBA BRE!!! Nismo ih pustili da nas prebiju kao prosla dva puta,i evo dokle nas je to dovelo. Sve mogu da sazvacem,ali kad borbenost nije na nivou ne mogu nikako.Parola je jasna uvek i svuda TREBA IM JEBATI MATER

Treci - Lesorovo vracanje najkija u islam,na fabricka podesavanja ili napisati po izboru...

Cetvrti - Ostao sam bez glasa posle duuuugooo vremena,evo vec drugi dan ne mogu da pricam ko covek i bas mi je drago zbog toga

NUSKNVP
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Prvo da pohvalim pobedu u derbiju.
Bilo je očito pomaka na bolje.
Prvo agresivnija igra u odbrani.Svirnu na 4-5 faulova ali moraće i njima i neće im dozvoliti rukometni odbranu.
Sad da li je samo to, verovatno nije.
Mora se priznati da cigani nisu bilo toliko agresivni.Očito su bili umorni od proteklih utakmica u seriji, možda nisu završili ni sudije, a možda su procenili da sad nije vreme da baš zapne.U play-offu će biti potpuno drugačije.

I tako su nas lagano više puta stizali, i pored našeg fantastičnog šuta.
Naša igre nema koncepciju, u velikim delovima utakmice smo bili izgubljeni.
Prvo smo išli na Pantera, onda je u Aleksu ušao Kari, kad je bilo gusto uspevali smo nešto i da odigramo na Lesora i to je bilo dobro ali i to je pitanje kako će funkcionisati kad im tu bude Cirbes i kad će moći da igraju agresivnije pod kojem, makar faulovima.

A sad ono najgore.
Ja ne znam šta Željko radi sa njima.
Ok je taj mekši pristup takvo je vreme možda mora tako, ne mora da bude kao kod Vujošević.
Osim toga Dule taj pristup u Evropi s drugim timovima nije mogao da primeni.

Ali ono je sramota.
Da se igrači ponašaju kao razularena banda, da idu okolo, da se razbacuju, da bacaju petak publici ono je strašno.
Ok je možda nekad malo slavlja kad se zakuca, ok je malo da se isprazne posle 2 poraza od njih gde su nas ubili, ali sve je bilo preterano i banditski.
Pri tom nisu se vraćali u odbrani i primali su koševa 1 na 0, što nas je na kraju ubilo za razliku.
Ekipa na mali pritisak ne ume da ubaci loptu u igru.
A na ozbiljniji pritisak smo tek najebali.
Pa treneru, radi onda malo sa njima!!!!

Ekipa je potpuno bez kontrole.
Ovako se sa ozbiljnijim timovima ne može, a kamoli u borbi za titule.
Odbrane kad smo u krizi nema.
A sve se videlo večeras u drugom takmičenju.
Sramota.
 
Последња измена:

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Primetio sam i ja to, malo vece lozenje koje iskreno ne volim ako se ne radi o mecu koji odlucuje titulu.
Zasto je to tako, nisam siguran mada mogu pretpostaviti. Ovo je vrijeme drustvenih mreza, gdje maltene svaki igrac 10 minuata nakon meca kaci svoje poteze po instagramu slicno. Igraci cesto komuniciraju sa ljudima putem istih, padne tu dosta i prozivki, Pantera su prozivali od ljetos pa nakon prvog i drugog meca sa njima. Mislim na njihove, pa Lesora, pa i tog Aleksu da je kao njihov i te fore. Onda price kako su dosli jer plivamo u parama i slicno. Mislim da to sve utice i na same igrace i da im onda ta pobjeda dodje da isprazne sve te emocije iz sebe. Mozda nisam upravu al kontam da ima toga dosta. Ranije igraci dok je Dule bio trener nisu bili ni blizu aktivni na tim mrezama kao danas.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.480
Reaction score
2.269
Djaba se Zeljko nerviras i deres na igrace ocigledno ili ne razumeju tvoju fikozoviju igre ili su nedorasli da ih vodis. Svake utakmice se ponavljaju iste greske Ne tako davno u vreme Duleta Partizan je igrao granitnu odbranu sada je suplja ko sir. Ekipa nema onaj ratnicki duh mislim sportski ako neka ekipa nam se malo odaleci rezultatski mi se tesko vracamo danas nazalost smo potonuli.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.972
Reaction score
8.062
Utisak mi je da smo/bi vise imali korista od Tomasa, nego li Ledeja.

Prvi je imao vecu energiju, zelju, igru ledjima, igru licem prema kosu, izmisljao poene sto se kaze, pritom bio dobar u odbrani.

Ledej je dosta spor/trom igrac, u odbrani ne pokazuje nista, skok nista specijalno, napadacki igra ledjima mu nije jaca strana, jedino dobro koristi spot-up suteve.

Iskreno mnogo, ali mnogo vise se ocekivalo od njega.

Smajli takodje, na pripreme je bio top, pogotovo na turniru u Istanbulu, kako je sezona pocela i odmicala on je bio sve gori, a sad kapak na sve je dolazak Lessorta i povreda Alena.

Domaci igraci nemaju nikakav, ali nikakav doprinos, sem Alekse koji blesne ponekad i Alen nekoliko partija, ostali ne prave razliku ni u Aba konkurenciju.

Trifunovic,Dangubic,Zagorac, to najpre vazi za njih, Balsa je prospekt, Madar takodje, a Glas je korektan za 12 igraca.

U PG igramo direktan mec za 2 poziciju, jer u Ljubljanu necemo dobiti sigurno.
 

rodney

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
7
Reaction score
12
Локација
Beograd
Ја и даље мислим да Ледеј добар играч, само некако као да није увек мотивисан.
За то већ немам објашњења. Како да ти фали мотивација у оваквом клубу, са Жељком, пред пуном двораном навијача. Не знам, али и даље верујем да ће бити бољи када буде најпотребније.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.216
Reaction score
7.109
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Sa dosta toga se slažem u tvom postu, osim poslednje rečenice.
Ljubljana je za 2 nedelje, ne vidim zašto ne bi pobedili tamo??
Ako se već nadaš pobedi u Podgorici za to 2. mesto, Ljubljana je dosta lakši teren od pomenutog, u svakom smislu.
Prosto iritiraju i upadaju u oči te konstatacije - sigurno ne dobijamo/dobijamo.
Poštujem tvoje mišljenje, ali preteruješ sa širenjem pesimizma.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.972
Reaction score
8.062
Ako pratis svaku utakmicu nasu, a verujem da pratis, isto kao 90% kolege ovde, znas koliko nama ne odgovara CedOl ili kako god da se zovu.

Oni su suterska ekipa i svaku tekmu ubacuju 10+ trojki, a mi protiv takvih timova prosto ne znamo.

Na stranu sto imaju respektabilan tim i polako hvataju formu.

Daj boze da dobijemo sve do kraja.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.561
Reaction score
11.125
Prvi je imao vecu energiju, zelju, igru ledjima, igru licem prema kosu, izmisljao poene sto se kaze, pritom bio dobar u odbrani.

Ledej je dosta spor/trom igrac, u odbrani ne pokazuje nista, skok nista specijalno, napadacki igra ledjima mu nije jaca strana, jedino dobro koristi spot-up suteve.
Brate ti kao da pricas o coveku koji je juce krocio u Evropu.
Jesi li ga gledao dok je bio u Zalgirisu i Armaniju?!

Ne valja Obradovic trener, ne valja Lidej kao igrac. Jedino Stefa Karija da dovedemo pa da bude po ukusu. Sad mi ovde treba da stvaramo neku diskusiju o tome kakav je Lidej igrac, a mi 500 drugih problema imamo. Kosarka je timski sport, najvise zavisi od tima. Ako cemo vec da kritikujemo pojedince ima tu puno precih, o kojima za razliku od Zaka ima prostora da se prica o tome kakvi su igraci.

Ovo sto sam napisao nema veze sa Rasonom. Vrhunski je igrac, njegovi problemi nisu vezani za ono sto moze na terenu. I eto cisto istine radi malo je bezveze da uporedjujes uopste njega i Zaka u odbrani, nije pristojno prema ovom drugom, iako mi je Rason mnogo drag i voleo bih da je ostao.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.251
Reaction score
28.433
Локација
Ljubuški
Današnji basket u Podgorici niko ni da pomene...bogami, zadnje vreme došlo:confused:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top