Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.248
Локација
Novi Sad
Emisiju sa SK nisam gledao, prvo cu da odgledam ove 3 epizode pa onda i to da me sastavi.
Klinja sedi sad pored mene, pita kakva je to emisija sa Zeljkom... rekoh sine, pusti tatu da odgleda ovo, ti ces ovo imati za domaci jednom godisnje da pogledas dok si ziv, samo da nabavimo celu emisiju u komadu ili bar na ytube da izadje pa izvoli i uci slavnu istoriju naseg Partizana.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Sećam se lomljava table Stevanovića sa Knorom(ali tako što sam se igrao napolju i burazer izašao da mi kaže šta se desilo, pa da stižem na drugo poluvreme), Filips laganica, a za čuvenu trojku sedeo do matorog na kauču koji je digao pesnice u vis uz urlik. Nikad zaboraviti takve trenutke neću...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.626
Локација
Beograd
Moram da priznam da je ovih 30 godina itekako dobro,nadasve kvalitetno i detaljno, što bi i Her Žika rekao, na nivou ispraćeno. Pohvale...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dokumentarac "Nemojte se ljutiti..."
Je najbolje nešto što je ikad snimljeno.
U rangu sa "the Last Dance" kada nisam subjektivan.
Kada jesam ovaj dokumentarac je mnogo iznad.
Ko ne odgleda ovo... Neka se ubije odmah.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Dokumentarac "Nemojte se ljutiti..."
Je najbolje nešto što je ikad snimljeno.
U rangu sa "the Last Dance" kada nisam subjektivan.
Kada jesam ovaj dokumentarac je mnogo iznad.
Ko ne odgleda ovo... Neka se ubije odmah.
Tek sad pogledao,nisam bio stigao od posla, iskreno dok sam gledao stigle su me bile emocije,nemam rijeci :respect
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Imam aplikaciju exyu tv pa mogu vraćati nazad do sedam dana
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top