Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.771
Reaction score
22.912
Локација
Beograd
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.946
Reaction score
26.948
Onomad je Draža Petrovic iz Danasa, rekao doslovce, da je jedina pozitivna stvar kod vučića to što navija za zvezdu. Od tada, niti sam kupio te novine, niti ušao na njihov portal.
Što kaže Stojance, tolike afere otvorise, droga, kriminal, ludilo...ali u državnu kucketinu se ne dira, ni pod tačkom razno!
Smeta im svima sve što radi vučić i sns, ali ne i po pitanju odnosa prema Partizanu i dronfulji, tu im valjda sve to odgovara...nije nego...licemeri...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.129
Reaction score
14.697
Локација
Kipar
Slucaj sponzorstva fk drzavne mezimice gde im je prosle godine uplaceno preko 5 miliona evra od strane grada Beograda je prakticno prosao nezapazeno. Bilo koje drugo bacanje para od strane drzavnih organa se na sva zvona objavljuje.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mislim da se Željku više nikada neće ponoviti da uđe u sezonu bez "čistog" plejmejkera i sa praktično krilima jako limitirne upotrebe. Uz individualni i timski IQ koji sam pominjao u prethodnom postu to ovu našu ekipu najviše i košta, a opet i kao takvi možemo da "plivamo" u govnima i mulju koji su oni godinama pripremali i nataložili u ovim završnicama ABA i ostalih domaćih takmičenja.

I još nešto, duša me boli za Smailagića... Pričaju mi upućeni kako "hendla" svoje slobodno vreme i jebeno me duša boli... a to se vidi i na terenu, jer ti teren uvek vrati onoliko koliko uložiš i koliko poštovanja pokažeš prema igri. Nemam nameru da o ovome razglabam, posebno ne sada, verujem da ima ovde ljudi koji su upućeni u tematiku...

Kao nekom iz košarke, posebno mi je zanimljivo da ispratim šta kolege treneri rade u napadu, i kao što sam još na početku sezone rekao - bilo bi bezobrazno sa moje strane da ja nešto tu analiziram velikog Željka Obradovića, samo ću reći da vidim šta pokušava da postavi i izvuče od igrača čitave sezone, ali taj IQ prilično limitira realizaciju postavki (svako malo pa neko promaši postavku ili kretnju i napad nam kasni). Verujem da to limitira i višak opcija u odbrani, pre svega neke zone ili kombinovane odbrane, a definitivno najviše trpe close-out koji kod nas praktično i ne postoji i reakcija strane pomoći. Što se Radonje tiče (ne pišem mu nadimak jer sam limenkar, već zbog ličnog odnosa i iskustva koje imam sa čovekom iz vremena dok je radio u Bajernu), čovek zna ne samo da "targetira" igrača u napadu, već i da "targetiranje" pripremi tako da na strani pomoći ostanu igrači koji rotacijom u odbrani čine najveću štetu odbrambenom timu (Mur koji rotira na mitrovićev rol, Trifunović koji rotira a ostane dobrić/davidovac na šutu, pa i smrda lazić)...

Zaustaviću se ovde, možda ako vam bude zanimljivo iznesem još neku analitiku na kraju sezone.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne vidim sta je to "kenjanje" po Zeljku, ako se konstatuje, da obzirom na najveci budzet u istoriji kluba, gde su dovedeni igraci koji su kalibar ili dva iznad trenutnog renoma kluba (sto je iskljuciva zasluga Zeljka licno), gde je postojala mogucnost da se odredjeni igraci "zamene" drugim i isprave neke greske u selekciji da rezultati si izostali, a cinjenica je da smo dva puta ponizeni u "derbijima" (prvi aba i finale kupa), da nam je igra tokom cele godine sramna i da finale kupa, ispadanje u prvom eliminacionom kolu evrokupa iz napred navedenog predstavlja veliki neuspeh?

Ima tu i malo sujete, sto je normalno, tvdroglavoscu sa nekim igracima, ali stoji i da takvi potezi ga jesu izbrusili u najboljeg ikad u Evropi.

Ono sto brine je nedostatak, tako obecane logistike od predsednika gde se jasno vidi da na terenu nemamo ni priblizno adekvatan tretman, sto je iskljucivo greska Ostoje licno, obzirom da je "preuzeo" to na sebe, a veliko je pitanje sto to nije sprovedeno?

Licno meni smeta anemicnost Zeljka prema tretmanu kroz koji prolazimo, iako je on hteo da sve bude dzentlmenski, ocigledno je da to nije moguce, a kad vec je nazalost ustanovljena nesposobnost predesdnika da logisticki utice na normalizaciju uslova za igru, gde se nece slati specijalci koji su u mnogome doprineli, pre svega juce, da rezultat ne bude u nasu korist.

Mi cemo ovo, ukoliko bude i deo reperotara domacinskog sudjenja uterati u 5 utakmicu, a ako posle svega sto se dogadjalo u prve dve se ne izbkosuje suspenzija navijaca za 5 utakmicu, ozbiljno se treba razmatrati, promena struktrua rukovodjenja, obzirom da od trenutnog stanja ostajemo samo na recima predesdnika nam.

Cak i ukoliko je ovo za budzet tacno (ne kazem niti da jeste, niti da nije), na to treba dodati da cigani imaju jos veci budzet od toga, i apsolutnu logistiku na svim poljima.

Ostoja sve i da hoce, ne moze da obezbedi tu logistiku za normalnu igru. To bi pre mogao Zeljko svojim imenom nego poltron Ostoja. On bi svoju rodjenu majku prodao ako mu usna tako kaze.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Cak i da je tacno, poredjenje budzeta u aposlutnom iznosu u odnosu na onaj od pre XY godina ima otprilike nikakvu statisticku znacajnost, bez uzimanja drugih parametara u obzir. Nesto slicno ko cigansko brojanje pobeda u euroligi...
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
De ljudi malo se saberite, manite se budzeta FK odnosa Vucica i ostalih prezvakanih tema. U srijedu treba napraviti dobru atmosferu, pravu kosarkasku ako je to ikako moguce. Kapiram da ce da bude vredjanja i sta sve ide uz to ali bolje za nas da sto vise navijanje usmjerimo na podrsku PARTIZANU. Nece Kalinica poremetiti ako mu neko skandira da je krivousti, cak sta vise odigrace mozda bolje nego da ga publika iskulira. Navikli su oni na derbije i tu atmosferu pa zato treba malo vise usmjeriti paznju da se podrzi nas tim i nasi momci kako bi dali 200%.
Ono sto nam treba je dobar napad, dobar sut, Avramovic da proba ponoviti partiju iz proslog meca i da Panter konacno odigra jedan veliki mec. On je meni iskreno prilicno razocarenje, nigdje ga nema kada je bitno i kada se lomi, prije ce Mur uzeti loptu i rijesiti nego Panter. Ne znam sta je tu problem ali se idalje nadam da moze da se pojavi u ovom finalu u tim nekim vaznim momentima i da zatrpa kos. Panter, Aleksa i Ledej, taj trio ako odigra dobre utakmice mozemo do pobjede uvijek ali je problem sto ne vidjamo cesto da se to dogadja u jednoj utakmici. Te amplitude taj nedostatak konstantnosti nas ubise ove sezone kadanje rijec o borbi za titule.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.506
Reaction score
23.323
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Onomad je Draža Petrovic iz Danasa, rekao doslovce, da je jedina pozitivna stvar kod vučića to što navija za zvezdu. Od tada, niti sam kupio te novine, niti ušao na njihov portal.
Što kaže Stojance, tolike afere otvorise, droga, kriminal, ludilo...ali u državnu kucketinu se ne dira, ni pod tačkom razno!
Smeta im svima sve što radi vučić i sns, ali ne i po pitanju odnosa prema Partizanu i dronfulji, tu im valjda sve to odgovara...nije nego...licemeri...

Oni su svi isti, tu nikakvu ulogu ne igraju ni godine, ni obrazovanje, ni selo, ni grad, od akademika do nekog bez osnovne škole, potpuno isti način razmišljanja.

Tog smrada Petrovića je neko i pitao za uticaj vučića na kučku, a govno odgovori da se ovaj ne meša toliko koliko se misli, ološ ciganski.

Opozicija za sve, samo nek je kučka prva ponovo, čak mislim i da mu se dive za ovo što radi s Partizanom, oni to ne bi smeli.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Referees: Matej Boltauzer, Milan Nedović, Uroš Nikolić
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
De ljudi malo se saberite, manite se budzeta FK odnosa Vucica i ostalih prezvakanih tema. U srijedu treba napraviti dobru atmosferu, pravu kosarkasku ako je to ikako moguce. Kapiram da ce da bude vredjanja i sta sve ide uz to ali bolje za nas da sto vise navijanje usmjerimo na podrsku PARTIZANU. Nece Kalinica poremetiti ako mu neko skandira da je krivousti, cak sta vise odigrace mozda bolje nego da ga publika iskulira. Navikli su oni na derbije i tu atmosferu pa zato treba malo vise usmjeriti paznju da se podrzi nas tim i nasi momci kako bi dali 200%.
Ono sto nam treba je dobar napad, dobar sut, Avramovic da proba ponoviti partiju iz proslog meca i da Panter konacno odigra jedan veliki mec. On je meni iskreno prilicno razocarenje, nigdje ga nema kada je bitno i kada se lomi, prije ce Mur uzeti loptu i rijesiti nego Panter. Ne znam sta je tu problem ali se idalje nadam da moze da se pojavi u ovom finalu u tim nekim vaznim momentima i da zatrpa kos. Panter, Aleksa i Ledej, taj trio ako odigra dobre utakmice mozemo do pobjede uvijek ali je problem sto ne vidjamo cesto da se to dogadja u jednoj utakmici. Te amplitude taj nedostatak konstantnosti nas ubise ove sezone kadanje rijec o borbi za titule.
Problem pantera je previse slobode...cele sezone forsira neke ludacke trojke koje retko kada udju...ok kada igras protiv cibone npr pa vodis 20 razlike,ali to ne sme u jakim utakmicama...lakse ces zaostatak od 10 stici sa 2 poena i mozda jednom trojkom nego forsirati sut...panter je imao najbolji deo sezone kada je donekle batalio sut za ti i gledao neki prodor i sut oko penala...ali vratio se na staro i vidimo na sta to lici...opet do trenera je da mu to sugerise...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.461
Локација
Brdo Banovo
Košarkaši klub Partizan zatražio je sudijsku eskpertizu posle drugog susreta finalne serije plej-ofa ABA lige.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Na foru - dali smo vam sudije na koje su mutanti imali zamerke, a neko ko bolje prati to sve rekao bi da je ovo priprema terena za Hordova u 4-toj, a ako izlobiramo da ne bude u 4-toj biće sigurno u 5-oj... Da lobi radi punom parom vidi se i po povlacenju Jovcica iz utakmice 4 i celokupne serije...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.941
Reaction score
21.743
Ma da, jasno mi je, nego nisam očekivao da će bilo šta da prepuštaju slučaju.
Tog Nikolića su pljuvali svi režimski mediji, a i u poslednjem podkastu Partizan Histerical je na kraju onaj Tegeltija pričao o njemu, o cepanju pasoša, razbijanju automobila itd jer je kurčevitiji. Da se razumemo ne očekujem ništa.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.272
Reaction score
16.007
Локација
Beograd
Kako se saznaje, nezavisna ekspertiza je poverena komisiji od tri člana.
Rezultati ekspertize biće poznati najkasnije do srede, kada se igra treća utakmica u seriji.
Na čelu komisije je bivši srpski sudija Saša Maričić, a veruje se da su crno-beli najviše nezadovoljni odlukama sudije Dragojevića.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.499
Локација
tamo daleko...
Onaj faul gde se komentatori cude zasto padaju igraci Partizana, mislim da bi i u MMA bio protiv pravila. Cuj, ekspertiza.

Pa minimum 5 lopti su nam ukrali. Sada treba sa se cudimo za realno sitne korake Mitrovica, a Beron kos za titulu dao iz petokoraka.

Neka mi se napusi kurca Ostoja, borba za fer tretman i za pravedno sudjenje se ne vodi i ne dobija u toku finala. To je trebalo obezbediti na vreme, jos u toku sezone. Nije stigao, od silnih kvadrata koje zida. Skotina napredna. Ne sme on dalje od onoga sto mu vodja dozvoli.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Ako ima nekog sa sezonskom ko bi mogao da kupi dve ulaznice za mene pa da se nadjemo pred utakmicu da ih otkupim ili da mi posalje sliku sezonske (cujem da prolazi i to) pa da probam sam da kupim, neka mi se javi u PP. Hvala!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top