Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ohladila se glava...Barem mislim. Ma mucak se ohladila. Ne mogu da ne pomislim na onu stoku sa tribina a da mi zuc ne proradi. A onda sve krene iznova kao lavina. Tesko je braco igrati u onoj atmosferi linca. Pa kad se utakmica lomila na kraju, kod svakog naseg bacanja, leteli su upaljaci prema nasim igracima. Pa kako da ne zadrhti ruka? Kako da Leday ne promasi bacanje. Pustite pricu profesionalci i to. Ne verujem da je i jedan od onih stranaca igrao u onakvoj atmosferi koja bi se mogla uporediti sa srednjim vekom i razularenom ruljom koja jedva ceka da kamenuje nekog!
Stoka kad pocne da divlja, dobije bicem ili motkom po ledjima pa se smiri! Nema tu bez sankcije i kazne nista. Sto ne divljaju tako u evro ligi???? Dobije stoka po dzepu pa nema upaljaca, flasa i ostalog! Ali ko ovde da ih kazni?? Previse je to uhodano zlo koje ne preza ni od najnizih oblika izivljavanja. Tesko se tu moze ista trenutno. Pokusavaju Zeljko i Savic iz petnih zila, na sve nacine....Ako ne SAMI, onda NAJVISE od svih.
Pa se samo nadam da ne dodju ponekad u iskusenje da utehu, lek za dusu i odmor od neprestane borbe i nepravde ne potraze na nasem forumu...Pa procitaju da ni kod nekih od nas nemaju bezrezervnu podrsku, da ih poneki prozivaju, pljuju, da cak smatraju da su veci strucnjaci od njih dvojice pa bi da im ukazu na greske...za tastaturom a ne na mestu identicnom prvim borbenim linijama gde ne fijucu meci ali lete staklene boce, mokraca, salva ruznih reci...!!!
Apsurdno i ruzno zar ne?
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.933
Reaction score
7.879
Verovatno se cudite sto se ne oglasavam, ali i bolje sto me nema, jer od nervoze cesto znam da izgubim kontrolu.
OK prvi mec su zasluzeno dobili , juce diskutabilno u najmanju ruku.
Tri sudijske odluke koje pamtim:
1. 0,6 do kraja Mitrovic prima loptu, okrece se, saat i dalje stoji, ubacuje dva poena priznaju se.
2. "Faul" Pantera nad holinsom za 3+1.
3. Ocigledan faul flopersa nad Ledejom.
I da, na kraju smo sami sebe pobedili, oni opet imaju mirnocu u zavrsnicu, kakinic, prosli mec ivanovic, dobric, mitrovic....mi srljamo i to najiskusniji, Ledej,Panter,Lesor, igraci koji su placeni da vuku ovaj tim.
Vidim da ste svi vec mislima na 5 mec, a da bi se doslo do toga, pre toga se mora dobiti mec broj 3, onda i 4, a pritisak je sad realno na nasim plecima, dali to moze da izvuce ovaj tim i da se nosi sa pritiskom nesto i ne verujem, daj boze da gresim.
Agonija se u sredu zavrsava, pardon nece biti kraj, ima i taj KLS, al O'stojko je dosledan na svoje reci, necemo ga igrati.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Mi uopste nismo u situaciji da pricamo o sudjenju. To da smo pokradeni nije nista novo, Mi smo pokradeni i pre nego sto pocnemo sezonu, samim tim sto ljudi opusteno imaju filijalu u ligi. I u toku cele sezone nas kradu, kradu nas i dok ne igramo. Niko se nije bunio kad nam se krala prednost domaceg terena u ovoj seriji i ne samo sto se nije bunio nego se porucivali da se to nas ne tice i da gledamo u svoje dvoriste.

Oguglao sam na sudijske odluke, pocev od tih ociglednih koraka Mitrovica pa do faula nad Panterom za koji se niko nije ni bunio sem njega samog, cak sam mislio da niko nece ni primetiti nakon utakmice, a cist je kao suza i to se odlicno videlo i u prenosu.
Jedino mi je jos zanimljivo to koliko je ciganija operisana od kosarke. Sto titula im nece pomoci da izlece komplekse i nauce pravila, cela hala u neverici za onaj nesportski pred kraj, a ne moze biti cistiji, samo sto bubreg dajem da 95% ne zna pravilo koje zna i prosecan navijac Albe koji pola utakmice urlice difens difens.
U prvoj je bio zanimljiv faul krivoustog drkadzije koji je bukvalno nacinio klizecim startom. Ustaje i bez trunke srama se buni kod sudija i pita sto. Zuti karton majku ti jebem u picku.

U normalnim okolnostima, sta god svirali, bilo bi mi zao trojice jadnika koje onako evakuisu iz hale. To se izlaskom ne moze nazvati, ne znam kako bi ikome van ove usrane drzave mogli objasniti kako to izgleda. To je cela operacija od pripreme orangutana oko tunela, preko rekvizita koji ulecu u teren, zatim drmanje tunela, peskiri na glavama, kordoni policije, pa sve do trcanja u pratnji 2-3 placena orangutana koje Covic placa da prate sudije do tunela i stite ih od ovih koje placa da ih gadjaju. Evakuacija, bukvalno.
To se radi vec vise od decenije i ranije je za to dezurni krivac bio Vujosevic Dule, a sad kad je jasno da je zdravljem platio i dokazao da je krivac corava nakaza, to je postalo skroz normalno, "vruca atmosfera".
I umesto da retardi zastite svoj ugled, kosarku, ligu i svoje fizicko zdravlje majki im jebem, da kazu nesto, da se pobune, strajkuju ili odbiju da sude kao ovaj jadnik, oni podlezu pritiscima i namerno sude ovako. Boli me kurac Belosevicu, neka ti neki ciganski gmaz otvori lobanju unucetom.

Ono sto je problem je atmosfera linca u kojoj ne moze da se igra normalna kosarka. Ni u pogledu fer sudjenja, ni pravila, ni taktike, ni bilo cega bazicnog.
Problem je sto svaki put evakuisu i nase igrace, istom metodikom.
Ona fotografija Zeljka Obradovica sa zandarmerijom oko sebe je najtuznija slika u istoriji srpske kosarke.
Jasna mi je njegova namera da se bavi i prica samo o kosarci, ali ce na tezi nacin shvatiti da NE MOZE.
Kad to uradi trazice zastitu kao sto je trazio i Andrea, a Ostoja ce reagovati kao sto je reagovao i tad.

Svaka cast na borbi kroz institucije. Tegi je preko noci postao institucija. Instagramom i klipovima protiv lincovanja igraca. Kazne nista, pravila nista, red nista. Lik iz kkczvfmp se buni sto nasi donose staklene predmete pred zapisnicki sto?! Gde je mozak?
Analiza sudjenja na 2-0 u finalnoj seriji ne vredi kurcu sve da SAJ upadne u kuce sudija i javno ih obesi uz prenos na RTS-u. Trazimo postenu utakmicu u 89-om minutu, a skidali smo gace kao klub bukvalno od samog pocetka sezone i price o Lozani.
Sledece sezone ponovo isto u krug i zaboravicemo sve ovo.

Ja ne gajim nikakve rezultatske nade.
Navijam i navijacu za Partizan. Ko god ga vodio.
Ipak imam svest o tome da sns predsednik ne sme da uradi ista da zastiti kosarkase i klub i da oni u takvim uslovima ne mogu da urade ama bas nista.
Zato uz Partizan, navijam i da Lesor sakrije noz u carapu i iznabada Lebranka i drkadziju. Ili bilo kakav linc dovoljno velikih razmera da se iko uticajan u ovoj raspaloj drzavi zapita dokle vise ovako.
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Verovatno se cudite sto se ne oglasavam, ali i bolje sto me nema, jer od nervoze cesto znam da izgubim kontrolu.
OK prvi mec su zasluzeno dobili , juce diskutabilno u najmanju ruku.
Tri sudijske odluke koje pamtim:
1. 0,6 do kraja Mitrovic prima loptu, okrece se, saat i dalje stoji, ubacuje dva poena priznaju se.
2. "Faul" Pantera nad holinsom za 3+1.
3. Ocigledan faul flopersa nad Ledejom.
I da, na kraju smo sami sebe pobedili, oni opet imaju mirnocu u zavrsnicu, kakinic, prosli mec ivanovic, dobric, mitrovic....mi srljamo i to najiskusniji, Ledej,Panter,Lesor, igraci koji su placeni da vuku ovaj tim.
Vidim da ste svi vec mislima na 5 mec, a da bi se doslo do toga, pre toga se mora dobiti mec broj 3, onda i 4, a pritisak je sad realno na nasim plecima, dali to moze da izvuce ovaj tim i da se nosi sa pritiskom nesto i ne verujem, daj boze da gresim.
Agonija se u sredu zavrsava, pardon nece biti kraj, ima i taj KLS, al O'stojko je dosledan na svoje reci, necemo ga igrati.
Evo bas se cudim, nisam spavao od prekjuce,cekam kad ces se oglasiti
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
460
Reaction score
2.459
Bio sam ljut posle utakmice i na neke igrace, pod uticajem svega. Da smo dobili tu utkamicu imali bi veliku sansu.
Sada posle odgledanih dosta snimaka, nema se sta zamjeriti nasim momcima. Odigrali su hrabro. Krali su nas majmuni kako su stigli i opet smo bili na korak da dobijemo. Dileme nemam, vraticemo se. Dobicemo dva puta lagano. Jer nece ni njima biti svejedno kad izadju pred Grobare, a znamo kako to utice na nase igrace.
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.162
Reaction score
14.470
Локација
Brdo Banovo
Cela operacija od pripreme orangutana oko tunela, preko rekvizita koji ulecu u teren, zatim drmanje tunela, peskiri na glavama, kordoni policije, pa sve do trcanja u pratnji 2-3 placena orangutana koje Covic placa da prate sudije do tunela i stite ih od ovih koje placa da ih gadjaju. Evakuacija, bukvalno.
To se radi vec vise od decenije i ranije je za to dezurni krivac bio Vujosevic Dule, a sad kad je jasno da je zdravljem platio i dokazao da je krivac corava nakaza, to je postalo skroz normalno, "vruca atmosfera".

Sve 1/1.
Samo mali dodatak jelu, kad su se resili Duska Vujosevica i odbranili cast srpske kosarke, krenuli su da brane kosarku u regionu- pojavilo se novo zlo, kk Buducnost. Umalo da pocne rat starih prijatelja i db saradnika. Ispali covicevci borci protiv rezima M. Djukanovica i milogoraca. Naravno, posto Buducnost kvari prosperitet kosarke, poslati su i Ultra momci na teren. Neko bi rekao da je to zastrasivanje protivnika, ali to je normalno u fmp divi, kad nisu i voli.
"vruca atmosfera".

Pa pre utakmice sa Cedevitom oglasio se i preposteni Radonjic da kaze da ocekuje neke nepravilnosti. Da su ovi slucajno dobili prvu utakmicu, bili bi to najnoviji napadi na srpsku kosarku. No srecom, Srbija&kosarka se jos jednom odbranila...
Onomad istu kosarku branio zalizani narkoman, "novinar" Telegrafa, gadjajuci Vujosevica loptom, sada opet "novinar", samo n1 poziva na malo sportskog otvaranja lobanje igracu Partizana.
"Vruca atmosfera".

Delic njihovog moralnog delovanja


(vidimo se u sredu)
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Iako je svakom pravom grobaru jasno kako se treba ponašati u sredu, još jednom povući jasnu liniju između nas i njih, liniju koja je ustvari evolutivni grand kanjon koji većinska Srbija ne bi preskočila ni za hiljadu godina, budite sigurni da udba neće dozvoliti primerenu sportsku predstavu. Već se spremaju zlikovci čija je radna obaveza da postave znak jednakosti između navijača Partizana i prigradske kujurine. Ili čak da njihove svinjarije podignu i na viši nivo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.468
Reaction score
41.160
Локација
Žrnov
Moj kolega, izvorni Nemac, koji već nekoliko godina koliko je u Srbiji KUPUJE sezonske i za KKP i za FKP (!!!!) i možda je propustio za to vreme ukupno 5 utakmica, kaže "namerno su radili to sto su radili, da bismo MI :)buhaha ) uzvratili i onda nas kazne za 4. utakmicu bez publike!"

Pa kad je Nemcu jasno šta se i zašto radi, šta dalje da pričamo...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
430
Reaction score
2.792
Локација
Beograd
Pa to će "tshirtgrobari" da im odrade... služba i družba... Pa njima je cilj da budemo izjednačeni. Ponesite bes i prelijte ga u ljubav prema klubu, ovi njihovi što će da budu dole su nebitni (jesu ljigavi, pogotovo Kalinić, Lazić i ćelavi debilko), jer oni bi bili samo kolateralna šteta. One glave iza naše klupe, dovedene da prave svinjac su dovedene upravo iz razloga da probude bes i da nas naprave istim... jbg meni je ljubav jača od besa, bes je prolazan ljubav traje... Ja u sredu dolazim pre svega da pomognem Partizanu, biće jebanja majke, ali meni su Željko i tim prioritet.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Cak i da je svim pravim grobarima jasno kako da se ponašaju i da su u stanju da se iskintrolišu, najmanji je problem imati nekoliko svojih sa grobatskim obeležjima da ubace makar nešto na teren. Dovoljan je jedan upaljač, ne mora zasipanja staklom da bude, pa da se svim medijima da opravdanje da stvar izjednače i našteluju stvari za petu utakmicu, koja nije ni najmanje izvesna, ali ako do nje dodje, moze za njih biti pogubna.

Da bi se iz ovoga pobednički izašlo potrebna je bukvalno nadljudska kontrola nad situacijom. Ni klub ni liga se ne oglašavaju, jbg... Tako da nema ništa od toga... Moraće da se izdrži, nema druge...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.186
Reaction score
18.512
Локација
U Kinšasi
U sportu pravde nema, a pravda uvek obilazi cigane. Očekujem poraz, neki petokorak mitrovica, da kalina i markovic izvade kurac, novinari N1 otvore lobanju Koprivici, dok edin i kole ostavljaju gledaocima da procene sami koliko je sve to kul.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.267
Reaction score
34.041
Локација
vaginamandibularia
Moj kolega, izvorni Nemac, koji već nekoliko godina koliko je u Srbiji KUPUJE sezonske i za KKP i za FKP (!!!!) i možda je propustio za to vreme ukupno 5 utakmica, kaže "namerno su radili to sto su radili, da bismo MI :)buhaha ) uzvratili i onda nas kazne za 4. utakmicu bez publike!"

Pa kad je Nemcu jasno šta se i zašto radi, šta dalje da pričamo...
Zajebemo ih i ispadnemo u trecoj al zato izdivljamo za sve pare
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Данима сам чекао прву утакмицу јер сам веровао да ако изгубимо, немамо кад после да добијемо 3. А сад, након ове друге, иако губимо 2-0, верујем и више него пре почетка серије. После њихове рапсодије и наше благе анемичности у првој четвртини, стисли смо зубе и заиста мушки одиграли до краја. Да не беше неких наших грешака(које су, хвала Богу, саставни део спорта) не би им помогао ни онај скандал од суђења. Мислим да су све спорне ситуације већ наведене, па да се не понављамо. Свакако је судијска тројка у великој мери утицала на крајњи исход, али оно што је битно је то да су наши играчи видели да са њима, И ТЕ КАКО, могу да играју и да могу да им трпају муда у уста. Ако имамо приступ као у већем делу друге утакмице, не видим начин да изгубимо пред нашим Пиониром. Нема повлачења, нема предаје!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top