Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Zna li neko kako se zovu ove dve spodobe,smrdlje,gnjide,gadovi,olosi,retardi,mongoloidi koje komentarisu utakmicu???
Ciganski psi na ciganskoj televiziji. Ja ne mogu da verujem kakve gluposti pricaju.
Najjace je kako se govnar usudjuje da ceni faul Lesora kao nesportski jer "JEDNOM MI JE SUDIJA TAKO OBJASNIO, IMA TIH 5 PRAVILA". Ima tih pet pravila pet majki ti jebem, ali se svaki faul sa ledja ili bocno svira kad igrac ima cist put ka kosu ispred sebe! Majku ti bre jebem.

Uz to govna sad ne repriziraju izlazak sudija sa terena po 100 puta.

Prekinuti utakmicu i registrovati sluzbenim, ovo se nece nastaviti skoro. Ljudi nasrcu tamo na nase, a govna sa arena cute i kadar sa krova. Malcice ih tonac ponovo zajebao.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Cela hala se prazni. To je trebalo posle prve utakmice da urade! Tada ni mi ne bi bili kažnjeni. Sa mangupima samo tako. Sudije nisu nikako uticale na meč pa da budu besni navijači drugosrbijanci. Isplanirali su oni incidente ali svaka čast onom ko odlučio da isprazni celu halu i sprečio ih u tome. Sad Obradović ima dovoljno vremena da umiri glave našim igračima i da pobedimo za pola koša, biće dovoljno.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.515
Reaction score
29.310
Локација
Novi Sad

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Kao što sam i očekivao nema ovdje ni k od košarke. Doveli su nas do toga da je normalno da imamo prekide svaki čas, jer to nije sankcionisano na vrijeme. Ne govorim samo o ovoj sezoni. I dalje mislim da imamo veoma male šanse da pobijedimo.

Momci moraju da ostanu imuni na sve što se događa oko njih, a to nije ni malo lako. Valjda je došlo vrijeme da se ovom zlu stane na vrat.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Ciganski psi na ciganskoj televiziji. Ja ne mogu da verujem kakve gluposti pricaju.
Najjace je kako se govnar usudjuje da ceni faul Lesora kao nesportski jer "JEDNOM MI JE SUDIJA TAKO OBJASNIO, IMA TIH 5 PRAVILA". Ima tih pet pravila pet majki ti jebem, ali se svaki faul sa ledja ili bocno svira kad igrac ima cist put ka kosu ispred sebe! Majku ti bre jebem.

Uz to govna sad ne repriziraju izlazak sudija sa terena po 100 puta.

Prekinuti utakmicu i registrovati sluzbenim, ovo se nece nastaviti skoro. Ljudi nasrcu tamo na nase, a govna sa arena cute i kadar sa krova. Malcice ih tonac ponovo zajebao.
Prosto mi fali Milojko Pantic kad slusam ove
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top