Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Druže Spaldinže,
Zamjeram ti kao grobaru i komunisti nedostatak samokritike, kritike ti, vidim, ne fali.
Razumijem tvoju razočaranje što nismo pobijediti, ali kao pravi partijac treba da znaš da je samokritika put pročišćenja.
Svako dobro i da iduće godine vidimo neko drugo lice.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Samokritike imam, ono što mi ponekad fali je samokontrola a ovde neki rešili da partijski napreduju preko mojih leđa. :D

Provokacija im je bila pederska ali uspešna. Pri čemu se samo nisu slagali sa onim što pišem. Niti sam ih dirao niti pomenuo. A sad bi mogli da prestanemo sa off topic jer će otići predaleko.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Brate Spaldinze :) Sta si se raspizidio k'o kakva mlada, poraz niti je prvi ni poslednji. Treba sada podrska igracima I Zeljku maksimalna, od mene je imaju i nemam sta da im zamerim. Ako budu igrali kls, a cenim da ocemo. Treba napuniti halu gde god budemo igrali I pruziti podrsku ekipi koja joj sada najpotebnija. Napred Partizan, smrt svemu ostalom (sns, cergi, dodaj po slobodnom izboru ..)
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Boli ovo ceo dan, pa boli.

Ko malo zna kosarke, zna koliko je tesko igrati utakmicu protiv rukometasa, a u kojoj je odnos faulova 17- 14 i koliko prilagodjavanja treba, iako pola nasih misli da smo imali koliko toliko normalno sudjenje.

Pa opet, nije samo to razlog naseg poraza, naravno, ima nesto (puno) i do nas samih, a to boli jos vise, kad znas da su i vakvi i onakvi, ovi nasi momci mogli da drknu grogirane cigane.

Pisao sam vec da im je glavna taktika bila odmarati one njihove majmune sa jezicima do poda, i zato su pauze bile takve, a coki legenda nasmejan dole na terenu dok ciste halu. Malo ih odmoris, malo smanjis nas tempo, malo smanjis pritisak... kad vec nismo otisli na plus 15 na poluvreme.

Avaj... kosmicka pravda se ovde pominjala, jer nismo imali za sta da se uhvatimo sinoc, pa da vam kazem kako ja gledam na tu pravdu.

Zelimir Obradovic ce uzeti Evroligu sa Partizanom. Sa Aleksom, Tristanom, Balsom, Madarom, mozda Urosem i jos par crnaca...

Zelimir Obradovic se nikad ne bi vratio u Partizan da je u njemu sve bajno i da nije spao na ove grane i da to nije iz inata.

Partizan je spao na ove grane zbog onog govnara koji dozivljava sizofrena cepanja i koji mezimici sipa pare, omogucava trgovinu sudijama, svemocne majmune na tribinama, odvezane ruke zlotvoru koji ih vodi i kupuje final fourove u Beogradu (prvi zbog nade da ce na istom i biti, a drugi zbog utvrdjivanje statusa).

E, bas taj ce biti direktni razlog naseg osvajanja Evrolige.

Smrt fasizmu, ziveo Partizan.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@XEPOJ

Nisam se raspizdio zbog poraza već zbog načina kako je do njega došlo. Niko od nas nije zaslužio da izgube na takav način i da onda još traže alibije. Najveću odgovornost snosi Žoc a to ne znači da mi je manje stalo. Imaš gore moje postave da se ne ponavljam.


Zaslužuju podršku i dobili su je. Ali zaslužuju i kritiku i dobili su je od onih koji misle da tako treba. Oni koji misle drugačije nisu kritikovali i eto...

Najveći greh je izjava da sam odustao od košarke. Možda sam prenaglio a možda prosto više nemam živaca... Čim sam još tu, znači da je ipak nešto preostalo :D

Ne vidim problem... Osim što su neki hteli da poentiraju na mom izlivu besa i tuge /po meni opravdanom izlivu/. Možda bi se i rešili budale da su prećutali. Ovako sad uz kurac svima neću da odem. Osim ako me banuju /u tom slučaju samo neka izvole al nek bude trajno i sa stilom/. Ovo kažem jer se uopšte ne osećam krivim za bilo šta napisano!

Imate opciju ignore, ko vas jebe! :buhahaA sad bez zajebavanja, nikakve potrebe za konfliktima nema. Da me nisu provocirali verovatno se ne bih ni javljao više - al izgleda da sam im nedostajao...
 
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne vidim problem... Osim što su neki hteli da poentiraju na mom izlivu besa i tuge /po meni opravdanom izlivu/. Možda bi se i rešili budale da su prećutali. Ovako sad uz kurac svima neću da odem. Osim ako me banuju /u tom slučaju samo neka izvole al nek bude trajno i sa stilom/. Ovo kažem jer se uopšte ne osećam krivim za bilo šta napisano!

Imate opciju ignore, ko vas jebe! :buhahaA sad bez zajebavanja, nikakve potrebe za konfliktima nema. Da me nisu provocirali verovatno se ne bih ni javljao više - al izgleda da sam im nedostajao...

U virtuelnom svetu,preko forumse forme postoje ljudi koji tebe ne doživljavam kao vlastitog pojedinca čije mišljenje se prati .

Za neke je tekst ,misao poruka koju neko pošalje( a tiče se Partizana) da egzistira ,oblikuje ,nadograđuje,grana i odlazi u tri lepa kurca bitnija od običnog forumskog naloga i da li ćeš nekom biti "na ignor"ili da li ćeš prestati da pratiš košarku.
Poželjno je ne biti nekom na ignor kako bi razmenili mišljenja o Partizanu...Jer u suprotnom bi se forum zvao Twitter
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Protiv KLS-a sam, ali kao sto vecina kazu to cemo MORATI da odigramo.
Ceka nas psihopata u finalu da se ponovo izdrkava sa kakinica i davidovca, preko raznih Jurasa, Obrknezevica, Belosevica itd.
Budemo li igrali forsirati ove domace i mladje, nek se navikavaju na rukometnu igru, trebace im za narednu sezonu.
Pantera, Ledeja, pa cak i Lessora postedeti od ovaj cirkus.
Mur/Madar
Aleksa/Glas
Zagor/Trifa/Danguba
Smajli/Tristan
Balsa/Miletic
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Aj sad lepo da se smirite svi, red bi bio. Razumem vruće glave i ja sam se možda večeras tek malo ohladio.

Cigani i košarka, ljudi koji su juče naučili pravila iste, na njih ne treba trošiti reči. I budali je jasno da ovakva atmosfera koju je ćoravi skot napravio u petoj utakmici samo njima ide na ruku. Utakmica je bila na jednu loptu, dobili su oni na iskustvo i ništa više. Koliko god pojedincima zvučala alibi priča o mladosti ovog tima, oscilacije su prirodna stvar kad smo najmlađi tim u svakom takmičenju koje igramo. Setite se debitantske sezone recimo jednog Dragana Milosavljevića, 90% navijača je mislilo da je zalutao u košarku. Polako, ovakvo zlo se ne ruši za jednu sezonu, ali da smo ih poremetili, jesmo.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.766
Ne. Mislimo da Zeljko najbolje zna.

Forum zaista daje mogucnost da se iskaze misljenje, isto kao sto nas niko ne sprecava da udjemo na forum nuklearnih fizicara i ucinimo to isto, sto ne znaci da nemamo obavezu da se uzdrzimo od toga kad smo okruzeni onima koji znaju vise. Ja se licno uzdrzavam od toga da zalazim u takticke zamisli iako mi forum dozvoljava tu mogucnost, pre svega zbog toga sto i na forumu ima mnogo ljudi koji poznaju kosarku vise od mene, a o Zeljku je izlizno pricati. Ako je i napravio neke greske, budi siguran da ih je postao svestan posle deset sekundi.
Ok. Nisam ja pomenuo trenera, ali kad ti vec jesi onda treba da znate da je trener uvijek glavni krivac za neuspjeh ekipe, bilo to u barseloni, realu, bajernu, golden stejtu ili Partizanu. Naravno, ima tu izuzetaka kao na primjer u nasem FK gdje uprava ne moze da obezbjedi osnovne uslove za rad vec dugi niz godina pa ni jedan trener ne moze to da promjeni. Takodje, ja mislim da ovde nema ljudi koji ne podrzavaju Zeljka, pa zaboga on je najbolji evropski trener svih vremena, samo sto neka kritika upucena na losu igru ili losu odluku trenera se ovde od pojedinaca dozivljava kao smak svijeta, ciganski upad na forum i ne znam ti ja sta.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.885
Локација
Beograd
Mene zanima jedna trivijalna stvar a tiče se KLS. Svesni smo da je pošumljeni hteo da ubere neke imaginarne poene, a prdn'o je u čabar jer, jbg, pogrešna procena, izjavom da nećemo igrati KLS i to svi znamo, pa i on, tako da, milion posto, igraćemo je. Elem, ta trivijalna stvar tj. pitanje je GDE ćemo biti domaćin?! Arena?! Onolika hala za, u proseku, 300 do 500 ljudi, za to je i Pionir ogroman, pa, eto, čisto informativno da priupitam zna li se šta... :rolleyes:
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Ne brinem ja za brata Spaldinga... to je Grobarcina koji zivi za Partizan. Malo se iznervirao i to je to, a ko nije... svako ko ga proziva u najmanju ruku nije u pravu.
Ljudi mi imamo Zoca na klupi, i to je jedina osoba osim generala, koja mi daje pravo na nadu... nama je bre jedna ruka uvek vezana od strane vodje kefalonaca, limara, pudlica i ostale bagre... kako kaze Dule: "Ne dajte se pasjim sinovima!"
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
@Silvija
Može Medison skver garden i da Ostoja plati, iz svog džepa, svakom navijaču prevoz i smeštaj, u usta ga jebem naprednjačka.

Prva utakmica treba da se igra u petak, a mi još kao nismo odlučili, da li ćemo ili nećemo i gde ćemo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.772
Reaction score
19.405
Локација
Nickname
Igraće se KLS, u suprotnom ništa od državnih sponzora.
Limaru ovo nije prvi put da se izleće, to mu je u opisu posla.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Mene zanima jedna trivijalna stvar a tiče se KLS. Svesni smo da je pošumljeni hteo da ubere neke imaginarne poene, a prdn'o je u čabar jer, jbg, pogrešna procena, izjavom da nećemo igrati KLS i to svi znamo, pa i on, tako da, milion posto, igraćemo je. Elem, ta trivijalna stvar tj. pitanje je GDE ćemo biti domaćin?! Arena?! Onolika hala za, u proseku, 300 do 500 ljudi, za to je i Pionir ogroman, pa, eto, čisto informativno da priupitam zna li se šta...
Prosto...5000 + istinskih ljubitelja Partizana a ne navijača rezultata i dobrog kadra...išlo se i na EL ali od kad smo pod okupacijom inat i luda ljubav kao što pesma kaže, ljuuubav preeema klubuuu...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.781
Reaction score
29.694
Локација
Beograd
Igrajte KLS, učite u finale sa ,,ciganima,, i zakažite finale u Areni. I nek nas tamo dođe 20 000 da gleda utakmicu, ali bez bacanja ičega u teren.
I na terenu nek budu Glas, Tristan, Madar, Trifa, Smajli...nek se uče deca...

Samo što ja ne znam kakva su pravila lige, jedna finalna utakmica, dve, više dobijenih kao plej of, ili kako...?
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Igrajte KLS, učite u finale sa ,,ciganima,, i zakažite finale u Areni. I nek nas tamo dođe 20 000 da gleda utakmicu, ali bez bacanja ičega u teren.
I na terenu nek budu Glas, Tristan, Madar, Trifa, Smajli...nek se uče deca...

Samo što ja ne znam kakva su pravila lige, jedna finalna utakmica, dve, više dobijenih kao plej of, ili kako...?

U polufinalu sa kk radnicki basket na 2 dobijene, a u potencijalnom finalu sa fmp ili megom na 3 dobijene.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Svaki poraz Partizana a pogotovo u finalu, i protiv ovog rivala treba da bude prihvacen kao kataklizma i katastrofa. Budite sigurni da je prvi Zeljko Obradovic to tako doziveo, posle toliko decenija iskustva i uspeha i karijeri. Mentalitet sampiona ne priznaje nista drugo. E sad ko ce kako to da prikrije, prevazidje, preboli, pretvori u motiv, veci rad, to je individualno.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
Kriterijum sudjenja se posle prekida promenio. Izracunajte koliko je krivousti igrao sa 4 faula,Mitrovic i Lazic. Pritom sve vreme su igrali tako da mi nismo mogli da pridjemo kosu bez mnogo kontakta a nisu im svirali nista, a niko na kraju nije imao 5 licnih dok je kod nas Lesor izasao sa 5 a pre prekida je imao dve. Moze da prica ko sta hoce faula nad Lesorom je bilo svaki put,nad Panterom kad mu iskoce trojica,isto. Koraci Madaru koji nisu bili....
Panter mora ostati po svaku cenu plus ovi mladji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top