Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
@Spalding napisao si da su igrači igrali bez muda, što uopšte nije tačno.
Osim drugog poluvremena prve utakmice, sve ostalo smo odigrali dosta dobro. Čak smo bili bolji od njih u drugoj, trećoj i četvrtoj. A bili bi možda i u petoj da nije bilo prekida. Tako da ti ta kritika nije na mestu. I nevezano je s mišljenjem. Jednostavno smo odigralim mnogo ozbiljnije i zrelije, nego na primer pre 3 meseca kad sam ja prozivao Željka za neke stavri a ti ih slepo branio i kunuo se u Željka...


Što se tiče veličine rotacije, taj Trifa je u ova 4 meča koliko je igrao imao +/- -24 za 25 minuta na parketu. Tako da ima razloga što nije igrao.

Po meni je Kls prilika da naši još malo sazreju. To je nekih 7 mečeva, što bi nama mnogo značilo.
Naročito što tu može bez problema da se da prilika klincima...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kriterijum sudjenja se posle prekida promenio. Izracunajte koliko je krivousti igrao sa 4 faula,Mitrovic i Lazic. Pritom sve vreme su igrali tako da mi nismo mogli da pridjemo kosu bez mnogo kontakta a nisu im svirali nista, a niko na kraju nije imao 5 licnih dok je kod nas Lesor izasao sa 5 a pre prekida je imao dve. Moze da prica ko sta hoce faula nad Lesorom je bilo svaki put,nad Panterom kad mu iskoce trojica,isto. Koraci Madaru koji nisu bili....
Panter mora ostati po svaku cenu plus ovi mladji.

I jeste i nije. Fora je što njima cele godine tako sude.
U svim bitnijim mečevima. Sude im 4 faula za 2,3 minuta. I onda jednostavno progutaju pistaljku. Čim se udje u bonus više se ništa ne svira njima...
Tako je bilo protiv cedevite, protiv buducnosti, protiv nas... Čak su im u nekim evroligaškim mečevima tako sudili...

Krivoustom ni ovaj cetvrti faul ne bi svirali, da se tele samo nije namestilo tako da nisu mogli da ne sviraju...
A verujem da smo igrali jos 20 minta ne bi dobio petu...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Nisam gledala, zivota mi!
Iskreno, nisam uopste nesto preterano potrešena, valjda zato što nisam ni verovala da će nam biti dozvoljeno da uzmemo ABA.
Mnogo više me je pogodio poraz od Burse...

Ako je nešto dobro iz cele ove sezone, to je činjenica da je i Želimir shvatio da koliko god da je mislio da zna šta ga ovde čeka, ipak NIJE znao. I to je dobro da je priznao.

Momcima svaka čast. 95% članova ovde je predviđalo da će nas pometlati. Ako tražimo krivca za poraz, po meni je to stručni štab što je uopšte dozvolio da se igra i što su se vratili na teren. A ako su se već vratili, trebalo je da prekinu onog momenta kada je promenjen sudijski kriterijum.

Ali svaka se škola plaća. Idealno, volela bih da igramo neku ligu gde nema cigana. Ako oni odu u VTB, mi da ostanemo u ABA.. ili kako god... samo da ih više ne gledam.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Nisam gledao poslednjih 5 sekundi. Nisam imao stomak kasnije ni da pogledam ovo divljanje govneta kalinica.
Trifunovic jeste napravio gresku, ali ono sto je kurton od covjeka zvani kalinic uradio je za svaku osudu. Sledeci put kad ih budemo odvaljivali 30 razlike pustiti zvuk onog tranvestita i transparent preko cijele trebine.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
KLS da igraju klinci. Panter, Lesor, Ledaj, Mur bukvalno da se ne skidaju… mladi mogu nenormalno mnogo da dobiju kroz kls.
koliko god da mi je simpatičan i drag mislim da Mur nije igrač za Partizan uz dužno postovanje. Ozbiljno limitiran visinom a nedovoljno eksplozivan i brz da to kompenzuje pogotovo u defanzivi.
Treba nam klasičan plej (nikakav kombo kao aleksa i mur), trojka i ako je moguće kvalitetniji centar od Lesora. Mnogo smo izgubili zbog loše selekcije na 3. (Kuruc, Zagor, Danguba), lako je biti pametan sada ali ispostavilo se kao greska.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Cini mi se da je jadna stvar prosla nezapazeno:
Iskrivljeni je u toj izjavi poslije utakmice rekao da su glasali da li zele da se nastavi utakmica ili da ostave za sutra (tim rijecima).

Ne znam da li je neko pitao i jedne i druge ili se degenerik izlajao u vezi toga ko je ustvari donosio odluke...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
I jeste i nije. Fora je što njima cele godine tako sude.
U svim bitnijim mečevima. Sude im 4 faula za 2,3 minuta. I onda jednostavno progutaju pistaljku. Čim se udje u bonus više se ništa ne svira njima...
Tako je bilo protiv cedevite, protiv buducnosti, protiv nas... Čak su im u nekim evroligaškim mečevima tako sudili...

Krivoustom ni ovaj cetvrti faul ne bi svirali, da se tele samo nije namestilo tako da nisu mogli da ne sviraju...
A verujem da smo igrali jos 20 minta ne bi dobio petu...
Upravo tako u trecoj cetvrtini od kada su usli u bons nisu svirali faul do par sekundi pre kraja cetvrtine nad Smajlijem. Secam se prosle godine kad su igrali majstoricu poslednja 3 minuta kad se lomilo Lojd nije davao nikome loptu svirao mu se svaki kontakt.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Ako ne budemo igrali i ako nekome padne na pamet da nas sankcionise zbog ovoga, neko iz kluba jednostavno mora da spomene presedan kad se mutanti nisu nigde takmicili preko dve sezone, pa nakon odmrzavanja nastavili kao da se nista dogodilo, iako su po Statutu morali da krenu dva ranga nize. Nadam se da u klubu imaju spreman plan za svaki scenario i da ovo nije odluka u stilu "necemo pa sta bude".
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Potez za respekt, ako ostanemo dosledni u odluci, naravno.
Ćoki-kls, ćoki-aba, ćoki-kup, ćoki-friendly-evroliga...mnogo je kume.
Ako se može, nešto treba seći.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ima plan pošumljeni al da proda još kojeg landrovera za 'oko sokolovo'.

Ostaće sns goveče upamćeno kao retko nesposoban predsednik kluba i koristiće ga Grobari kao metaforu za nečiju nesposobnost.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
ja mislim da treba sq igeqmo kls ali sa najmladjim igracima i juniorima i da tako obeamialimo takmicenje, kao sto je DV svojevremeno uradio sa ABA ligom.
i pri tiim, na svaki najmanji incident, povlaciti ekipu sa terena.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ko ti smeta? Moji postovi ili činjenica da si se prepoznao među debilima? Ne sekiraj se nisi ti toliki debil čim si uspeo da se prepoznaš.

Pri čemu te molim da ne deliš savete koje ti niko ne traźi. Na svoj stav imam pravo ma koliko da je glup i nema potrebe da se praviš pametan - Već jesi, to bi trebalo da ti je dovoljno?

Što se mene tiče, niti sam koga "držao" niti koga vređao. Prema tome neću ni da te držim ni da te puštam... Nerviraj se boli me kurac!

Nerviram se i ja pa ne ironišem nad tuđim postovima niti pokušavam ikoga da diskreditujem zato što misli drugačije. Ti si upravo to pokušao iz besa al nisam ti ja osoba za te stvari jbg... Moračeš nekog drugog da pronađeš.
Savet bi bio da sam ti rekao da razmisliš pre nego što bilo šta napišeš.
Ali si slično pisao i posle Burse, pa je sve jasno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top