Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Izvuci procente iz ovih par utakmica.. To što ne uzima svaki šut je nešto drugo
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ma dečko nikad ništa pozitivno nije napisao, samo mrači.

@Ilyasova imamo mi u pripremnim i Efes i Pao, pa ćemo videti tada.

Možda je Paige bolji "prangijaš" kako kažeš, ali ovaj dečko je 13 cm viši i 8 godina mlađi.

Prvo Željko voli da igra sa ekipom gde svi sve mogu da preuzmu. Ovaj klinac je sada dosta dostojno branio niski post kada je bio u miss match-u.
Što kod Paiga ne bi moglo ni teoretski.

Drugo mi projektujemo ekipu za budućnost. Pravimo igrače koji će moći sledeće godine da kidaju u Evroligi.
Onaj kog Željko bude izabrao imaće tu čast i privilegiju da radi sa najboljim trenerom u Evropi ikad. Sa ozbiljnim stručnim štabom. Tako da se za svakog igrača gledaju dometi, kolika je gornja granica. Koliko može da dosegne.
A tu je složićeš se samnom granica između Pejdza i ovog klinca neuporediva.
Iako je Pejdž meni postao veoma drag, šta ćemo to je Željkova odluka i ja je ne dovodim u pitanje...

Edit.
Poređenje sam pravio sa Glassom, ne sa Murom.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Prvi pravi ispit za ovu ekipu ce biti vrlo brzo a to je sledeca subota i tekma sa Monakom, kup u Grckoj. Verujem da Zeljku taj turnir mnogo znaci i da mu ozbiljno pristupa ! Ipak se igra u hali u kojoj je toliko trofeja doneo Panati, bice to poseban momenat. Verovatno se i Panter stedi do tog kupa a da ce odatle da pocne sa jakim radom.

Sto se tice danasnje tekme...eto tu gore imate hajlajtse, osvrnuo bih se samo na Miletica i Koprivicu, ovom prvom mislim da mu ni Zeljko nece pomoci...i Koprivica je dosta upitan. Ne zelim mnogo da kenjam, zivi bili pa videli.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.822
Kolega, pomesao si loncice, turnir predstojeceg vikenda je u Istanbulu, u 1/2 finalu idemo mi na Monako, dok domaci Fener igra protiv Uniksa:D
Sto se tice turnira u Ateni, pored Pao-a, nastupaju jos Efes i verovatno Makabi ako se budu oporavili od korone.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Nama bi i sa Mozlijem u timu trebala jos jedna petica.
Polako, tek kad se ta pozicija popuni moze nesto ozbiljnije da se ceni. Puno igraca rotiramo i dosta je mladih u rotaciji, a moderna kosarka to ne dozvoljava u meri kao sto je nekad.

Dovoljno je videti jedan sut da bi bilo jasno da momak ima vrhunski sut.

Jeste Radnicki za nas nivo amaterska ekipa, sto ne znaci da treba da ih unistimo 50 razlike. Sve i da hocemo, ne ide to tek tako, a necemo, jer ces Kragujevac da zaboravis za 3 dana i bitno je samo da se protiv druge ekipe provezba ono sto se radi u treningu.

ZOC inace insistira na generalno efektivnoj kosarci i suvi broj poena i kos razlika kod svakog tima koji je vodio nije bio sustinski bitan.

Cenicemo kako sve izgleda tek kad vidimo neku takmicarsku utakmicu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Isti taj Rasko Katic je trenutno klasu iznad Koprivice, a od Miletica i dve.
Centarska pozicija je nekad bila sininim za teškog igrača koji igra na snagu i na foru koju je usavršavao čitavog života dva ,tri poteza koji jebe kevu.
Katić kao recimo Varda,JovoStanojević,Milojević,Peković... Koji sad da se skinu,pravo iz kafane imaju da pokidaju bilo kojeg mladog centra.A ukoliko tim radi za njega on može čuvati energiju i raditi svoj posao koji znaju na terenu odlično duže vreme.
Ne kažem da je Katić ikad bio u rangu sa njima već da je tog kova i da još uvek trenira makar jednom dnevno.

Utakmice nisam stigao da gledam ,ali igrače koje imamo Madar i Smajli su igrači onog tipa koji su ili imaš to ili nikad nećeš imati.Takve smo imali jednog u deceniji ,sada pored najboljeg trenera koji može nadgrađivati tu osnovu i tim oko njih je nešto što ne može da ne budi optimizam u meni.
Biće ovo odlično kolega,bez brige.
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Moje vidjenje jucerasnje utakmice..

Realno niti jedna Zeljkova ekipa nije davala 100 poena po utakmici, svi znamo da je njegov zastitni znak odbrana.
Najvise me raduje energija od juce (iz drugog poluvremena). To treba i mora da nam bude zastitni znak ove godine... da "pretrcimo" sve i brzo kreatanje lopte.

Igra sa niskom postavom bez 4 i 5 je odlicno odigrana, mada jedan od razloga za to je i to sto Katic ima 40 godina i nije vise onaj nivo od ranije. Mnogo se izomasivao sa poludistance i pod kosem. Da je neki ozbiljniji (mladji), agilniji centar... stvar bi verovatno bila drugacija.

Glas odlican juce, nije imao respekta i straha. Svaki sut ispalio bez razmisljanja sto je retko za mladog igraca. Dangubic isto odlican drugo poluvreme, Mur odigrao ono za sta je i doveden... kao back-up PG i da ubaci par trojki po utakmici. Avramovic na iskustvo odigrao, u Madaru se vidi potencijal ali i nedostatak fizicke snage (sto je i normalno za njegove godine). Smajli jeste dao mislim 2 poena ali cim je usao u prvom poluvremenu videlo se da odskace kvalitetom od drugih.

Moje skromno misljenje je da smo slabi u skoku i da ce nam to biti problem ove godine, posebno defanzivnom. Mada svi ocekujemo tu 5-icu. Vise navijam za visoku (>210cm) i agilnu nego za teskog centra. Mislim da bi tada dosao do izrazaja pick and roll igra i lopta bi se kretala mnogo brze u napadu.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Ako se Mozli ne vrati, i ako na centru budemo imali pojacanje + Koprivica + Miletic, imacemo problem i to veliki... Ne vidim neku logiku da se ulozi toliko u stvaranje tima za osvajanje svega i da ostanemo "tanki" na petici, bez obzira na sva moguce kombinacije koje Zeljko praktikuje.
Nisam zabrinut i vrlo sam radoznao da vidim kako ce se ovaj problem resavati.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Je l' upućen neko da li će negde da se prenosi turnir u Istanublu?
Inače javni servis prenosi mečeve javne kuće na turniru u Nemačkoj u istom terminu
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.963
Локација
NbG
Dal zna neko kako funkcionise oko karata za decu jer hteli bi da vodimo i cerku od 8 godina na ovaj spektakl.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Mogli su bar sat ranije da stave utakmicu sa Efesom.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ko ide na utakmicu ne moze da stigne na prenos fudbala ;(
 

TurskiGrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
5
Reaction score
47
Локација
Ankara / Turska

Evrokup je danas objavio da će sistem takmičenja biti promenjen - u prvoj fazi će biti dve grupe od po deset timova - i Partizan će biti u četvrtom šeširu sa Budućnosti!

  • Prvi šešir: Valensija i Andora
  • Drugi šešir: Promiteas i Lokomotiva
  • Treći šešir: Gran Kanarija i Badalona
  • Četvrti šešir: Partizan i Budućnost
  • Peti šešir: Virtus i Lijetkabelis
  • Šesti šešir: Cedevita Olimpija i Trento
  • Sedmi šešir: Bulon i Burg
  • Osmi šešir: Ulm i Ankara
  • Deveti šešir: Bursa i Hamburg
  • Deseti šešir: Venecija i Vroclav
Po osam ekipa iz svake grupe ide u osminu finala, a tamo se igraju klasične eliminacione utakmice.

Žreb je zakazan za petak (9. jul) od 13.15.
Uzbuđen sam što ću ponovo gledati KK Partizan u Ankari
 

VozdTopola

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
22
Reaction score
47
Локација
Topola
Jel zna neko da li biti na Areni ili Sport klubu prenosen turnir iz Turske?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top