Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Mala arena. Milina za rad. Vrhunski uslovi.
Sa Panterom će sve još bolje izgledati. Kad sa svih strana pretiš šutem protivnik mora da pazi sve. Samo još centrina koja će opterećivati i reket i polećemo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Ja pročitao kao da mora, pod br.3, da se izričito obrati pažnja na kolegu Spaldinga sa Foruma...da se čovek nešto ne potrese...mnogo mu znači sve ovo...
Znači i nama, ali se on ipak nekako najviše primio i raspisao... :D
Edit:
I nisam jedini koji je tako pročitao. :D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Inače "pobrao sam vaše simpatije"koristim često u više modova i hakujem sagovornike tako da ostaju bez teksta.
Vrlo korisna rečenica.
edit
Da ne bude ofčina.
Kretanje Madara sa loptom je poezija
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Inače "pobrao sam vaše simpatije"koristim često u više modova i hakujem sagovornike tako da ostaju bez teksta.
Vrlo korisna rečenica.
edit
Da ne bude ofčina.
Kretanje Madara sa loptom je poezija
Samo mi se činlo protiv Cibone da nije uvek biorao najbolja rešenja.
On izbaci po 3 igrača, i onda odabere lošije.

Ali klinac je, ima od koga da nauči, hvala Bogu..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Ima li neko informaciju, kompletni li smo veceras ili opet bez Pantera?
Jedva cekam mec jebote, ko da igramo finale 7days kupa, a ne protiv crvenog krsta ili crvenih djavola kako god :D
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Па ово јуче му је био први тренинг, капирам да ће одиграти пар минута да уђе у ритам
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni ovaj period između dve sezone nikada duže nije trajao. Toliko ispaljenih navijačkih strasti a da sezona nije ni počela. Što bi trenerskim rečnikom rekli "ušao u formu u pogrešno vreme" :D A vreme sporo prolazi, kao da je godina cela prošla od poslednje tekme u prošloj sezoni... Nikako da krene.

A na sve to, još se iščekuje neko na 5... Znači, navija se uveliko šta će tek biti kad krene sezona ne mogu ni da izmaštam jbt! :D

Žoc nas pokidao na komade, poremetio mi hormonski status, razjebao san, poremetio obroke, napravio me internet zavisnikom koji se ne skida sa košarkaških vesti :D :D :D

Hvatajte ljudi time-oute da kasnije možemo praviti kompilacije svih time-outa tokom sezone. Takođe, sve konferencije pre i posle tekme biće to lepa istorijska građa jednog dana...
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Гледам ову петорку без четворке и петице и не могу да замислим какве ћемо све генијалности видети од Жоца у наредним сезонама. :respect
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Šta će nam centri, koji qrac? Igraćemo presing po čitavom terenu, malo zonski, malo na čoveka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top