Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ali sta radi Smailagic jebote.
Ovo je EL tim, a onaj brat koga skoluje celu utakmicu je Donta Hol.

Za ostalo, rano je za ocene.
Ne znam za vas, ali ja sam bas uzivao gledajuci ovo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Prava takmičarska. Mada je Željko solidno rotirao. Nekad i cele petorke.

Peđa Drobnjak Smajli iz Koreža! Bravo momčino.
Kad smo zadnji put imali tandem talenata Madar & Smajli?

Letonac i Mur se još traže. Ostali manje više igraju svoje. Biće ovo top, kad bude trebalo.

Fali klasična petica. Jel slobodan Zoran Savić? Da malo školuje omladinu ispod koša.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
767
Reaction score
2.862
Локација
Banja Luka
Iznervira se kao da je finale EL,Smalagić je brutalan igrač,šta je ono ljudi moji:DMadar igra kao da u rukama ima deset finala EL,biće ovo fenomenalno bez obzira na oscilacije u igri koje su u ovom pripremnom periodu normalna pojava.
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Šoutajm. Jedva čekam sezonu, šta god da se desi na kraju. Smajli moj miljenik, pa Madar, onda Panter, Lidej, Avramović, sviii!!!! Idemooo Željkoooo
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Aktivno navijanje Turaka za Partizan, skandiranje dr Obradoviću, Smajli... Najjači utisci a ima ih monoooogo! Ovi momci bi u EL bili veoma konkurentni a EC ima da pokidamo sveeee!!! Puno koševa primamo, to je jedina zamerka za sada /pri čemu računam samo regularni deo bez produžetaka/.... :šal :partizan-fan:

P.S. Gledao bih i Fener da li je isti link?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top