Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nadam se Stepanoviću i Glasu u KLS ili ubuduće, a nesumnjivo je ovo Miletiću zadnja šansa da se izbori za mesto kroz dobre partije na pozajmici.

Petica u suštini ovde sve odlučuje, kako status Mozlija, tako i potencijalni dolazak nekog novog.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ne slažem se sa tobom. Madar nije doveden da odmah sutra ode već da se tim i igra gradi oko njega i sa njim i ja to odobravam. Nije Željko lud što ga doveo da bude plej. Daj čoveku priliku, tek je došao, još se navikava na jaču košarku. Možeš da kritikuješ samo igrače koji su od prošle sezone. Ceo tim je skoro nov i ne može preko noć da igramo magično i još nismo kompletni.
Polako, ovaj tim će biti ubitačan. Možeš samo da kritikuješ i da daješ pozitivno mišljenje za igrače od prošle sezone da li su nazadovali ili napredovali.
čovek je pisao za Mura i praktično se slaže sa tobom za Madara
pročitaj opet
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.797
Ne svidja mi se sto nas sve kladionice favorizuju za prvo mesto u oba takmicenja, iako smo jedan od najmladjih ako ne i najmladji tim u oba takmicenja i pritom promenili 80% ekipe.

Hoce li biti nova tema za Aba ligu?
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Ne svidja mi se sto nas sve kladionice favorizuju za prvo mesto u oba takmicenja, iako smo jedan od najmladjih ako ne i najmladji tim u oba takmicenja i pritom promenili 80% ekipe.
Ako je tacno, meni se dopada iz nekoliko razloga. Prvo nisam sujevjeran i lijepo je kad cujem da smo jaki iz nekog neutralnog ugla. Pored toga, mozda se i ovi limenkari saseru kao i cigani kojima su ukrali ime i grb. I na kraju, kladionice su firme koje prodaju i zavise od svojih prognoza. Nema kod njih neosnovanog pumpanja koeficijenata i sto je najvaznije, oni rijetko grijese. :)
 

crnobeo_11080

Početnik
Учлањен(а)
09.09.2021
Порука
16
Reaction score
46
Локација
Zemun je Crno-Beli grad
A ne možeš sa jednim centrom protiv Zadra, tako da nije ni čudo da su registrovali MIletića usput.
Očigledno se baš ozbiljno merka ko će da bude centar da se ne pogreši kao sa Parahovskim, Mekaduom i Mikom.
Kao i zdravstveno stanje Mozlija, informacija nastupa onda kada je klub sto posto siguran da će pustiti sigurnu informaciju, sviđa mi se to, iako verujem da nas sve zanima kakvi su nam planovi na centru..
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Njemu je trebalo jos vremena da se uklopi u Trinkijerijev sistem, svakako ni tad nije dosao da bude prvi centar.. jednostavno mislim da nije pokazao sta sve moze ali opet neki limiti su bili ocigledni

p.s. majica je vec porucena, te retro polo su mi omiljene, super su uklopili sa sivom bojom:)
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Tek sad sam stigao da pogledam ovaj video sa seminara i predavanje Obradovića iz Opatije. Pa ovaj čovek je košarka. Neke stvari su posebno interesantne, recimo da je u Fenerbahčeu imao 120 opcija napada, dok je kod nas u tom momentu na 15ak. Ne znam da li ste svesni koliko je 120 opcija napada mnogo, koliko varijacija, i koliko igračima treba vremena da usvoje samo desetinu onoga što on ima u svojoj glavi. Zanimljiv momenat kada priča o utakmici protiv Žalgirisa i Šarasu koji zna napamet svih 120 njegovih akcija..

Pred kraj, pita ga Aco Petrović šta se dešava kad trener odluči da ne brani prvi pik, i ode ispod bloka u prvih 10ak sekundi napada, Želimir mu odgovara ništa onda igrač iz trka šutne i ako ubaci bude bravo majstore, a ako ne pogodi, dođi 'vamo, aj sad na klupu šta radiš to jesi normalan? :D

Još nešto, ova ekipa će rasti tokom sezone, trebaće vremena i vremena da se legne i nadam se da ćemo imati razumevanja za igrače. Možda i nećemo uzeti ništa ove sezone, ali se košarka sa Željkom vratila kući. Uživajte.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.797
Bice cupavo protiv Zadra, oni imaju Lukovica koji ce nam napraviti probleme, spolja Mavru koji moze svakome da ubaci 20+ poena, ispunjenu halu koliko im nadlezni dopuste i naravno tu zelju da se uvek dobije najbolji tim u regionu.
Ako se vratimo iz komsiluka sa 2-0 bice dobro.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Moleo bi linak za mobitel, ako ima neko da postavi, za nas radne ljude sklone zabusavanju. :pfc:
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Nadam se Stepanoviću i Glasu u KLS ili ubuduće, a nesumnjivo je ovo Miletiću zadnja šansa da se izbori za mesto kroz dobre partije na pozajmici.

Petica u suštini ovde sve odlučuje, kako status Mozlija, tako i potencijalni dolazak nekog novog.

Ipak je Miletić prijavljen za ABA.

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.510
Reaction score
29.267
Локација
Novi Sad


"Neverovatan je. Glavni razlog zašto sam došao ovde je da učim od trenera Obradovića. Tek kasnije sam shvatio kakav je Partizan, kao i grad, navijači, organizacija u koju sam došao. Ali, naravno, trener je nešto drugačije. Želim da budem sunđer i učim što više od njega kako bih postao bolji igrač. Kako bih imao bolju karijeru. Cilj mi je da ekipa dobije što je više utakmica moguće", ističe Madar.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top