Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Ja bih vise voleo da na primer kapiten ubaci 10+, Miletic ode 10+, Trifunovic 10+, Panter i Ledej ce dati kad je najvaznije, oni nisu upitni.

Jebes prijateljske, od danas krece ono pravo, Zadar mora pasti uz kosarkarsku atnosferu na tribinama.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ja bih vise voleo da na primer kapiten ubaci 10+, Miletic ode 10+, Trifunovic 10+, Panter i Ledej ce dati kad je najvaznije, oni nisu upitni.

Jebes prijateljske, od danas krece ono pravo, Zadar mora pasti uz kosarkarsku atnosferu na tribinama.
Verovatno bi i kolega voleo da ovi domaci izdominiraju,ali covek igrao plus u kladzi pa zato insistira na ovoj dvojici :D
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.712
Reaction score
22.764
Локација
Beograd

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.159
Reaction score
3.676
Ove utakmice na startu sezone su nekako bitne i to ne samo rezultatski. Izmjenjali smo dosta i sada treba da se pokaze novi Partizan. Bitna je nasa slika na pocetaku sezone.

Bez obzira na sve ovo pomenuto, nemam ni najmanju sumnju da cemo biti pravi. Moguce je i da Zadar pobjedi.. Ako izvede nba all star zapada u svojim dresovima :) :)
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Jedva cekam utakmicu, zivo me zanima kako cemo izgledati, mada mislim da ne bi smo trebali da imamo problema protiv Zadra, bez obzira na sve.

Centar nam svakako treba sto pre i ne vidim sto je problem to reci. Okej, znam da Zeljko bolje zna, ali stoji da smo deficitarni na toj poziciji ozbiljno, bar dok se ne vrati Mozli.

Ne mislim da ce se Lukovic nesto naigrati veceras, ni po minutazi, a ni poenterski. Moderna kosarka ne funkcionise bas tako prosto kao nekad.
Siguran sam da ce oni svaki put igrati zonsku odbranu kad on bude na terenu i to prilicno lako mozemo pretpostaviti koju. Uz onu akciju iz auta koju je proslavio Bogdanovic, za koju su svi znali da ce da se igra, ali niko nije uspevao da uspesno brani, ZOC-ov trejdmark je i napad na takvu zonu te ocekujem da to resavamo lagano. Cak bih se usudio da nagadjam da Dalas Mur moze imati mozda znacajniju ulogu sad nego u pripremnim utakmicama jer deluje kao savrsen igrac za te situacije. Ali opet, to je samo nagadjanje jer dosta toga trener Zadra moze i mora da resava u hodu, tokom utakmice. Uostalom i Madar je jeben za takve situacije, sjajno razmislja i ima bas mekan sut sa poludistance, a na kraju krajeva Zeljko moze dati i Panteru da bude hendler.

Sto se odbrane tice, tu cemo sigurno skupljati dosta. Nama je po difoltu svaka petorka small ball mada bi to moglo da se resi sa vecom minutazom za Miletica koji mozda ne moze da pokaze nista protiv Efesa, PAO-a i Monaka, ali sto ne bi mogao protiv Zadra? I tu ce zavisiti dosta od toga kako ce Zadar sutirati spolja. Znam da su nam strpali dosta prosle sezone tamo, ali su ti obruci primetno tvrdi, pa ne mislim nesto da ce se puno proslaviti uprkos tome sto imaju par dobrih sutera. Ovaj novi amerikanac ne znam kakav im je u tom pogledu...

Sve u svemu ocekujem otprilike i ono sto je realno i sto daju kladionice. 15-ak razlike za nas uz nadu da cemo da se odvojimo vec na pocetku. Kad vec pomenuh kladionice, jedino u sta bih smeo na istoj da se kladim je da Zadar nece prebaciti tu granicu koju su postavili na 70 poena. Puno je nekih specificnih okolnosti koje mogu da uticu na sam tok meca. Otprilike mogu da pretpostavim kako cemo mi igrati, ali teze je pogoditi sta ce ovaj na klupi Zadra imati na umu i zeleti na terenu.

Utakmicu docekujem prilicno opusteno u smislu rezultata jer sam ubedjen u pobedu, ali sam nekako bas napet kad je u pitanju utakmica kao dogadjaj.
Ipak je ovo prva takmicarska.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Gledao sam ovu utakmicu, +17 za nas, uz 17 poena Smailagića.

Ajde liink??
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top