Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Znao sam da je Zek Lidej odličan, al ovo je iznad toga, suv kvalitet. Guzicu vuče za sobom, ali momak je paklen. Već je jasno ko je lider ove ekipe. To bi mi bio igrački utisak trenutnog Partizana, ostali će rasti tokom sezone. Panter je u leru, čekaj da dođe nešto što mu je zanimljivo da se izigra.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.612
Локација
Beograd
Ne valja ti ovo Tomiću ni qrca
Gde sam ja rek'o da valja? Rek'o sam gde ima... :D
Duhovitost?
Ajd’ kad ti kazes.
U suštini nije ni bilo upućeno baš lično tebi - na temi o knjigama su se neki raspravljali o toj knjizi, pa sam se više našalio na njihov račun...

Što se tiče košarke...znate da je nisam odgledao zbog fudbala, ali ,,dalmatinska ruta,, je fino i uspešno (bodovno) odrađena, i vidite kako čak i ti zeznuti Dalmoši sa poštovanjem dočekuju košarkašku gromadu kao što je to Željko Obradović...naravno i za očekivati je bilo - da će to biti tako...

Koliko je lepo što je Željko sa nama...
A kad se samo setim kako su mu neki ovde na Forumu predlagali da mu je bolje da se ne vraća u Partizan...u ovom trenutku...
Pa u kojem trenutku da se vrati...čovek ima 60 godina...kad da se vrati, u 80?

Doduše, ako ove sezone ne osvoji sva 4 trofeja, sigurno će biti nezadovoljnih...
A tek o sledećoj sezoni...ne smem ni da pomislim...

:napred-partizan:
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Koliko mi je toplo oko srca kad vidim da jednog trenera Partizana ovoliko poštuju gde god da se pojavi. Čovek dođe u Zadar gde pevaju "Ubij Srbina" i dobije aplauz, dođe u Split dobije aplauz. Svi žele svojih 5 minuta sa Željkom na konferencijama. Osećam se kao da smo potpuno van konkurencije ove lige, bez obzira na rezultate.

Pravi fenomen kako smo poptuno dijametralno suprotna pojava u košarci u odnosu na fudbal... Pune dvorane, najveća gledanost i kod kuće i na strani. Ovo može samo Partizan!
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Drugari, ove dve utakmice su u rangu pripremnih. Nije Željku problem da ostavi 5 igraca na teren da izginu i dobiji +30. Ali to nije njegov stil. Tačno se vidi da forsira i rotira sve kako bi se napravila hemija i uigrala ekipa. Da bi se izgurala sezona i ispunila očekivanja trema nam vise pouzdanih igraca a ne 2-3.
Ne zaboravite da smo doveli 9 igraca i da se ocekuje prvi centar.
Tako da ovo je skroz ok.
I sam Željko kaze da je jako zadovoljan radom i zalaganjem na treninzima i da je potrebno malo vremena da se to pretoci u tečnu i uigranu ekipu na utakmici.
Uzivajte, biće to sve OK.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Meni je glavni utisak sa ovog gostovanja konferencija za stampu.. Kasnije sam upalio i postao bas bas svestan da je Zoc ovde dosao na malo duzi period,tj da nema bojazni da ce da mu neko ponudi neku ogromnu lovu,a on zapali.(citaj Trinkijeri,iako ga ni malo ne krivim) Nema toga,ovo je cista emocija. Ova sezona je nulta tacka,i mi samo ima da napredujemo,iz dana u dan,iz sezone u sezonu...sve je lepo objasnio na konferenciji da ne pametujem ja sad. Tek cemo biti mocni,kako sezona odmice sve vise,imamo cemu da se nadamo, zato grobari ne pametujte puno, prepustite se uzivanju i gradjenju mnogo jakog i zajebanog Partizana. Jer tek cemo im jebati majku gde stignemo, i po jadranu,a imalo sire :navijac
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Smajli je Entoni Dejvis za sirotinju.

Ne znam za vas, ali ja nesto u ove dve utakmice uzivam da gledam delove utakmica kad nije prva postava na terenu. Nekako Panter, Ledej, Smajli su mi poznati, tako da mi je zanimljivije da gledam kako se snalaze Mur, Glas i Koprivica npr.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.092
Reaction score
5.053
Локација
vezenemam
Nažalost....valjda će se Željko najzad dozvati pameti i shvatiti da sa tim sumama i ostalim koji ne osećaju klub nema uspeha!
Gde su i šta rade Andrić, Lešić, Aranitovići, Ratkovica....

Šalu na stranu, i dalje se svako jutro uštinem po ustajanju:D
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Drugari, ove dve utakmice su u rangu pripremnih. Nije Željku problem da ostavi 5 igraca na teren da izginu i dobiji +30. Ali to nije njegov stil. Tačno se vidi da forsira i rotira sve kako bi se napravila hemija i uigrala ekipa. Da bi se izgurala sezona i ispunila očekivanja trema nam vise pouzdanih igraca a ne 2-3.
Ne zaboravite da smo doveli 9 igraca i da se ocekuje prvi centar.
Tako da ovo je skroz ok.
I sam Željko kaze da je jako zadovoljan radom i zalaganjem na treninzima i da je potrebno malo vremena da se to pretoci u tečnu i uigranu ekipu na utakmici.
Uzivajte, biće to sve OK.
Ja mislim da je potrebno malo vise vremena da bi se izvukao maksimum iz ovog tima. Ne znam da li je Zeljo ikada preuzeo neki tim i promenio 9 od 12 igraca? Nesto cisto sumnjam, u Feneru je dosta menjao ali toliko mislim d anije kada je dosao u prvoj sezoni.
Ko se bavio nekim sportom razumice koliko je ovo kompleksna stvar. Nama je dolazak trenera zapravo najmanja promjena jer samo imas Dangubica, Zagorca i Trifunovica da su bili zajedno kod drugog trenera, ovo ostalo sve novo. Dobra stvar je da su Panter i Ledej igrali bar zajedno pa se oni isto dobro poznaju. TRebace dosta vremena jer treba igraci medjusobno da se ukolope da se izmedju njih na terenu a bogami i van terena stvori hemija i drugarstvo kako bi u utakmicama igrali jedni za druge. Takodje treba dosta vremena da igraci od trenera pokupe i popamte sve akcije, da ukapiraju kako se brani koji napad, kako se napada koja odbrana i brojne varijacije istih. Ne moze se to za mjesec-dva sve nauciti i dovesti do automatizma. Imali smo srecu da prva dva kola igramo protiv ekipa iz donjeg doma koji ce se izvjesno boriti za opstanak, da smo gostovali ekipama tipa Cibona, Mega ili nekom iz samog vrha tesko bi mi sada upisivali pobjede na takvim gostovanjima. Na domacem terenu ce vec publika da pogura kada zaskripi. Ali tamo do nove godine ce to vec da zalici na nesto bolje, a kada dodju glavne bitke bice ekipa vec na nekom maksimumu. Ali oscilacija ce biti tokom ciave godine, jer ne pravi se vrhunski tim tek tako sto dovedes i trenera i igrace i oni svi kliknu odma. Sve to proces u odrastanju nadamo se nekih novih sampiona.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Kako bi bilo dobro da se vrati u ekipu.
Ali izgleda da za sada ni jedan doktor nece da potpise da je sto se tice zdravstvenog stanja sposoban za najvece fizicke napore.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
To znaci, da je spreman i zeli da se vrati na parket.

Samo da ne bude slucaj kao sa Sumom.

U ovaj situaciji i Bozo Djumic bi odradjivao posla, za razliku od Koprive i Miletica.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Oscilacije u ovom delu sezone su normalne . Puno novih igraca nov trener.
Cak i neki poraz u ABA ligi ne bi trebalo da vas iznenadi , to je sve normalno.
Setite se Duletovih sezona , oscilacije negde do februara marta i onda se masina upali i melje sve do kraja.

P.S. Mozli bi nam legao kao budali samar.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top