Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Može link, ali da prvo pročitaš knjigu ORLOVI RANO LETE od Branka Ćopića! :D
Nema ništa za ,,dž,,...
Ni kod babe nema džabe, što bi rek'o naš mudri narod...

E, a sad posle moje uobičajene, svakodnevne, duhovitosti - da kažem i tebi, i svakome ko pred svaku utakmicu stalno pita, jel ima negde link, dajte neki link...

Dakle:

Postoji sajt Volimpartizan.rs koji gotovo redovno postavlja linkove za prenose Partizanovih utakmica u raznim sportovima - i umesto da pitate svaki put ovde (ne odnosi se baš na tebe druže moj, naravno, nego na sve) da li ima link, da li ima link, u neko razumno vreme pred utakmicu prvo pogledajte tamo, pa ako su stavili link, onda nema potrebe ni da pitate dalje, a ako nisu, e...onda je to drugi slučaj...


Ne valja ti ovo Tomiću ni qrca
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.783
Reaction score
22.959
Локација
Beograd
Na Livescore piše da je prekid utakmice...
Ali na Mondu da se igra...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Druga utakmica, slične greške i problemi kao u prvoj protiv Zadra, ali ako smo pravi, procvjetaćemo vremenom.

Defanzivni skok nam je užasno loš trenutno.

Nadam se brzo centru.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Prilicno lose i danas. Nekako smo otaljali ovo i nosimo 2 pobede iz Hrvatske,sve ostalo nije vredno pomena. Od svih pojacanja meni se jos najvise svidja Mur.. Nista nisam ocekivao od njega,a covek nekako uvek korektno odradi svoj deo posla.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
211
Reaction score
1.321
Može link, ali da prvo pročitaš knjigu ORLOVI RANO LETE od Branka Ćopića! :D
Nema ništa za ,,dž,,...
Ni kod babe nema džabe, što bi rek'o naš mudri narod...

E, a sad posle moje uobičajene, svakodnevne, duhovitosti - da kažem i tebi, i svakome ko pred svaku utakmicu stalno pita, jel ima negde link, dajte neki link...

Dakle:

Postoji sajt Volimpartizan.rs koji gotovo redovno postavlja linkove za prenose Partizanovih utakmica u raznim sportovima - i umesto da pitate svaki put ovde (ne odnosi se baš na tebe druže moj, naravno, nego na sve) da li ima link, da li ima link, u neko razumno vreme pred utakmicu prvo pogledajte tamo, pa ako su stavili link, onda nema potrebe ni da pitate dalje, a ako nisu, e...onda je to drugi slučaj...



Duhovitost?
Ajd’ kad ti kazes.
I, da, hvala za info o Volimpartizan.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
2-0 na pocetku sezone, reklo bi se ocekivane dve pobede na strani, ali ostvarene uz da budemo realni losu igru, sa puno oscilacija, bez skoka, bez neke tecne igre itd.
Pobede smo ostvarili na individualni kvalitet Lideja, a danas pomognut uz Smailagica.
Madar jeste potencijal, ali trenutno nema instant kvalitet koji je nama potreban za prvo mesto u jedno od dva takmicenja, dok je njegova zamena Avramovic mozda i najgori igrac ovog tima.
Ja nisam strucnjak, vec covek koji prati ceo zivot kosarku i dajem pravo da ponekad iznesem svoje misljenje, ali ovaj decko nema nijedan izraziti kvalitet, razlika izmedju njega i Jaramaza nebo i zemlja.
Glas bi trebalo dobiti priliku pre Dangubica, a mozda i Trifunovica, decko ne srlja previse, radi ono sto zna i je korektan u odbrani i skoku.
Mur i Panter na momente pokazuju ozbiljnu prangiju, ali neretko i prave pocetnicke greske.
Siguran sam da cemo dovesti bar jednog centra i pleja, jer ne verujem da je Zeljko toliko "lud" da rizikuje ovu sezonu sa Madarom, Avramovicem i Mura kao pomoc za njih na poziciju 1.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.078
Losa utakmica. Pobeda se pise. Mnogi se pronalaze i dalje. Treba da ubrzaju taj period prilagodjavanja :D

Split - borba za opstanak.

2:0. To je najvaznije.

Idemo dalje.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Pre nego što krenemo da dajemo sud o ovoj utakmici, potrebno je da znamo da je ovo bio mini ciklus od 4 dana na putu. Nismo se vraćali u BG i nismo imali kvalitetan trening. Realno samo šuterski i možda nešto sitno taktika. I naravno oporavak, ali u gostujućim uslovima. Ovo je dobar ciklus. Vraćamo se sa dve pobede, što je jako važno jer se ekipa brže oporavlja i bolje trenira nakon pobeda, uglavnom. Sada se vraćamo u BG i imamo malo vremena da radimo na ispravkama i daće Bog da dočekamo tog centra ili dva.
Ja sam manje-više zadovoljan.
Što se igrača tiče, vidi se da je Panter još uvek malo u leru, verovatno zbog povrede, ali pokušava. Volja nije upitna.
Mur je PREBRZ! Ja ovu brzinu nisam video od McCalleb-a. To će nam u budućnosti sigurno davati neku prednost. I od njega očekujem da dobije ,,licence to kill" i da će krenuti da ubacuje i više.
Ledej konstantan.
Smajli je danas slabo-slabo-bljesak-slabo, ali od njega očekujem da radi i da napreduje.
Madar je realno prvi plej. Nema šta da se priča. Njegova odbrana je odlična. I na lopti i od lopte. I to će, realno, samo da bude bolje.
Glas mi se svidja. Ne znam koliko radi na treningu, ali odluke koje donosi u igri su dobre, a to mladog igrača ,,ostavlja u igri".
Balša... Sve i nekako, ali kad ga je onaj lik izgurao ispod table u aut, tu sam se iznervirao, a kako sam video pored aut linije i Željko. To ne bi smelo da se dešava. Njemu dajem vremena jer centri sporije sazrevaju.
Sa aspekta sa obe tekme, Trifunović je nešto pokazao, ali može i mora to bolje.
Zagorac. Ja sam prvi bio da se dečko pošalje gde god samo van Partizana, ali meni se svidja ovo što on radi. Mislim da je napokon shvatio da mora da trenira jako, da se bori, da razmišlja i da će sve doći na svoje. Tako da Zagor - veliki plus u ove dve tekme.

Sa nestrpljenjem iščekujem narednu utakmicu.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Čitajući komentare po forumu izgleda da sam ss džabe nervirao danas što ne stižem da gledam zbog posla.
Ajde makar neka je pobeda.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Čestitke cijeloj ekipi na pobjedi a što se tiče linkova drug @Pam Pam je još otprilike prije mjesec dana pisao da se može skinuti aplikacija Rokkr.apk tako se ukuca na guglu ima te i za android, Linux, Windows i macOS, veza ili ti browse je huhu.to ili oha.to može i jedno i drugo koju želite i svi znači kanali bivše Juge se mogu gledati( arene i sport klubovi) i svi strani kanali, kod mene aplikacija funkcioniše tako da pogledam prvo poluvrijeme fudbala ili košarke onda vam traži da se pretplati te tada deinstalirate aplikaciju pa je ponovo instalirate i opet radi kako treba
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top