Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pogledati kosarkasku utakmicu Partizana bez stresa je cist luksuz zadnjih godina, tako da razumijem odusevljenje kod ljudi. I ja sam uzivao. Al da se razumijemo, gdje smo i sta smo u ovom trenutku vidjecemo posle jacih utakmica. Ovo danas je posle 1/4 bilo revijalno. Teraj dalje, jedva cekam sredu.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.218

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
gdje smo i sta smo u ovom trenutku vidjecemo posle jacih utakmica

Sve se slažemo brate al ja mislim da za Partizan ove sezone neće biti jakih utakmica... Ima da ih gazimo sve redom. Na tri dobijene kada dođe vreme, niko neće moći da nas dobije e sad da li ćemo neku usput da izgubimo, videćemo... Ovde još nema centra a biće ga - Majko moja al smo jaki!!!

Željko ti si bog!!!!!!!!!!!!! :ziveli
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Demolirali smo Krku. I nisu oni toliko slabi koliko smo mi jaki. A jos nismo igrali iz sve snage i nismo bili kompletni.

Zeljko ih maksimalno ispostovao i nije ih potcjenio. Naprotiv, nije spustao nogu sa gasa do kraja.
Bravo majstore, samo salji poruke od kojih gace same spadaju.

Odbrana bez greske, zalaganje za 10, navijanje na momente odlicno. Fakin mirkl.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ajde neko dosta stručniji od mene da mi objasni, jel smo mi stvarno ovoliko bolesno jaki, ili je Krka jezivo očajna? Ovo je u pojedinim trenucima ličilo na neki NBA šou program, nešto, ne znam... Nikad nisam gledao ovakav Partizan...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top