Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Nerviram me to lijepljenje etiketa, pogotovo u trenutku kad smo na vrhuncu optimizma i kada igramo u istorijskoj formi.
Kod nas ne moze da se pohvali jedan igrac, a da se drugi ne pljune.
Obavezno mora da se proglasi dezurni cigan i dezurni nemac pojma u ekipi, da bi se potpuno bespotrebno sektasilo po forumu i dokazivalo ko zna sta.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.006
Reaction score
3.778
Локација
Slažem se, sada pogotovo nije momenat da se broje krvna zrnca nakon fantastičnog starta. Ponovo uživam u košarci i zaljubljujem se iznova u taj za mene najlepši sport, a naš Partizan ponovo blista nakon Duletove ere i kratkog Trinkijerijevog pretkoronskog Partizana. Bilo i biće, trener je pola ekipe u košarci.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.105
Neverovatno je da neko posle 30 godina rada i dalje nema blage veze sa poslom kojim se bavi, a, sto je jos jace, ne zanima ga da se iole potrudi i popravi bilo sta.

Ocekujem 10-15 razlike za nas protiv Turaka, u naletu smo.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Transfer blama kad je tegeltija bukvalno povukao Glasa da da izjavu dok se momak spremao da proslavi sa navijacima, verujem da bi mu to znacilo. Na kraju je uzeo i od Madara, a videlo se po izrazu lica malca da ga uopste ne gotivi.
Mogao bi da smanji malo bahatost, nije mu tata kupio ovaj klub da se ceo zivot izdrkava u njemu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.105
Da lik i Dangubicu i Zeljku iskaslje ,,Turk Telekom'' u mikrofon i pruzi da pricaju. Pa, odbio bih da odgovorim.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Meni se ova priča o Tegiju nikako ne uklapa u ovu temu ali kada je već počelo ovde iskoristiću priliku da se nadovežem a noderacija neka prebaci gde misli ili neka briše postove jbg...

Tegi je imao nesreću da radi na televiziji koju inače niko /skoro niko/ ne bi gledao osim onih ljudi koji su posredno ili neposredno vezani za događaje o kojima se tamo govori ili izveštava. Prvo tehnika je "tranzistorskog" tipa izrazito košeg tona i slike. Postavljeno je sve na nekom kolažnom principu. Kakva televizija, takav i novinar. /mislim na SOS kanal/.

Ono na čemu je profitirao jeste tema KOŠARKA koja je imala izrazito dobre rezultate kako na reprezentativnom nivou tako i na nivou klubova, pre svega Partizana. Imao je pristup svlačionici, struci, snimao je reportaže o mestima u kojima ekipe gostuju, ulazio u hotele, čak i sobe. Bilo mu je omogućeno da kamerom snimi a potom i pokaže sve ono što drugi nisu mogli ni okom da vide a kamo li da snimaju. Da ne govorimo o snimcima iz autobusa, aviona...

Uveo je i standard prenošenja konferencija za štampu /što ranije na ovim prostorima nije bio slučaj. Navijačko opredeljenje javno iskazano je poseban PLUS ali sa neke strane i dobra žrtva kada se baviš poslom kojim se on bavi /mnogi kriju svoju navijačku opredeljenost/. Posebne simpatije /ali i neprijatelje sa one strane - treba priznati/, dobija posebno posle odluke da se skine go do pojasa u znak podrške Vujoševiću kada su ga kaznili zbog skidanja sakoa.

Svega toga je Tegi bio PIONIR na ovim prostorima. Dok su drugi radili prenose, on je uz pomoć štapa i kanapa pravio svoje reportaže i pravio neku svoju mrežu pomagača unutar kluba i reprezentacije. I zaista je EKSKLUZIVAN bio u tom pogledu. Ono gde Tegi gubi na značaju jeste NEDOSTATAK vatrenih događaja u žiži. Fale rezultati koji pišu istoriju kako bi i sama reportaža o toj istoriji dobila na značaju.

Preveliki akcenat je stavio na mišljenje gledalaca u svojim emisijama pa su ga vređali, podrigivali, puštali vodu u WC šolji... Vremenom je u nedostatku drugog posla počeo da se spušta na taj nivo i da ulazi u konflikte vređajući i one ljude koji to ne zaslužuju /mislim, ako si javna ličnost i novinar onda ta vređanja svakako nemaju mesta sve i ako si u pravu 1000% a on to vrlo često NIJE/...

Prelazak na društvene mreže mu je posebna glupost obzirom da se ne snalazi najbolje. Umesto da zabrani komentare na svom instagramu, počeo je ljude vređati prilično nisko i bahato bez da im je glasa čuo ili video lice! Ok ako ne trpiš drugačije mišljenje, jednostavno zabrani komentare i ne gledaj u "inbox". Ovako se samo kao krmak valja u blatu.

O novinarskoj nametljivosti sagovornicima može roman da se napiše ali opet, njemu to i nije neophodno obzirom na ekskluzivu koju drugi nemaju. Samo da košarka ponovo stane na noge i dođu neki istorijski momenti, eto Tegija opet na konju!

P.S. Nemam više strpljenja za Zonu Press pa me zanima gledali ko i da li se od početka sezone javljao Aca Pazova? Njega bi voleo da čujem sada kada se Željko vratio. Čovek je prso ko dinja ali ga je u lepim trenutcima lepo i čuti jer ima neke svoje bisere i interesantan je za čuti :D Nadam se samo da se on i Tegi nisu raskantali!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Smailagić: Od Obradovića sam za tri meseca više naučio o košarci, nego za tri godine u NBA

"Sve je zasad sjajno. Obradović je najbolji trener sa kojim sam radio. Uvek mi objasni kada nisam u pravu. Iskreno, mnogo sam naučio za ova tri-četiri meseca koliko sarađujemo. Daleko više sam dobio od njega nego za sve ove godine u profesionalnoj košarci. Pričamo istim jezikom, razume igrače i igrači razumeju njega. Znamo šta želi, da hoće najbolje za nas i na tome radi sa nama".


1635262896504_smajli_(1).jpg
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.195
Reaction score
7.054
Локација
NbG
Kod neke akcije nasih protiv Krke kad je skocila klupa, mislim da je bilo kucanje Kurucsa, Smajli sa peskirom na glavi me podseti na momenat na Novicu. Daj Boze da ostane toliko u Partizanu pa da dodje i do te kapitenske trake.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top